Boşanmalimiyim

Çalışmamasi sorun değil diyorsunuz tabii sizin hayatınız bu şekilde kabul etmişsiniz..Peki neden size sevgisiz ,ilgisiz davranıyormuş, neden size ev işlerinde destek olmuyormuş..hiç konuşmadınız mı

Çalışmamasi sorun değil diyorsunuz tabii sizin hayatınız bu şekilde kabul etmişsiniz..Peki neden size sevgisiz ,ilgisiz davranıyormuş, neden size ev işlerinde destek olmuyormuş..hiç konuşmadınız mı
Ev islerinde destek ama ne kadar iste ya tersi pis diyeyim yani kavgaliysak iyice abartiyor isi. Ona gore her evlilikte tartisma kavga olur. Bizdede aslinda oyle bir ara sorun yok ama bir arada surekli sorun ama ben kaldiramiyorum. Mesela bir iki yildir hemen hemen sorun yoktu ama su onbes gundur ben iyi degilim her yaptigi bana batiyor ondada aynisi var muhtemelen

Herkes ayni seye yani calisma olayina takilmis. Ben orayi sorun etmiyorum esiniz size kotu davransa cocuga ragmen bosanirmiydiniz

Bizler doğru noktaya takılmışız da siz ısrarla görmek istemiyorsunuz.
3 çocuğu olduğu halde 5 senedir çalışmayan adamdan ilgili beklemez. Kendisine yakışan davranışlar sergiliyor.

Ev islerinde destek ama ne kadar iste ya tersi pis diyeyim yani kavgaliysak iyice abartiyor isi. Ona gore her evlilikte tartisma kavga olur. Bizdede aslinda oyle bir ara sorun yok ama bir arada surekli sorun ama ben kaldiramiyorum. Mesela bir iki yildir hemen hemen sorun yoktu ama su onbes gundur ben iyi degilim her yaptigi bana batiyor ondada aynisi var muhtemelen
3 çocuk büyütmek de kolay değil, çok yoruldunuz tabii,adamdan da soğumuşsunuz artık sanki..ailesinden mi zengin ondan mı çalışmıyor acaba

Maddiyatimiz iyi ben iyi kazaniyorum kendimize ait evimiz arabamiz var. Onun pasif geliri yok.bence kadin erkek farketmez bir cok kadinda calismiyor. Rizki veren rabbim onun nasibi yoksa sorun yok ama evdede huzurum yok. Calismamasi benim icin sorun degil. Sorun bana kotu davranmasi
“Çalışmak istemeyen” erkekte sorun vardır. Erkeğin çalışmamasını doğal karşılayan kadında da sorun vardır.

Erkek ve kadının çalışmaması aynı şeyler değil.
Çalışmayıp, hiç bir geliri olmayan, karısından aldıklarıyla geçinen adama adam diyemem kimse kusura bakmasın.

Cok saygisizca yapilan tavsiyeler degil ama yukarida okursaniz cok guzel uslupla tavsiye verenler var ornegin terapi. Cunku benim oncelikle korkularimla yuzlesecek gucte bir pskolojiye sahip olmam gerekli. Seviyesiz kisilere cevap bile vermeyecegim cunku onlarin durumu bendende kotu
3 çocuk nasıl oldu bu kadar korkuyla. Her çocukta evlilik düzelir diye yaptığınıza eminim ama ispatlayamam

Adam resmen sizin gibisini bulmuş kendine baktırıyor. Hayır ruh hali normal bir insan kendine yük diye bu adamı alır ki

Herkese merhaba az once ufak bir sinir krizi gecirdim odadaki herseyi dagittim. Odanin kapisini kitledim cocuklar duymasin diye. Eve sigamiyorum resmen. Esimle hic anlasamiyoruz ben ak dersem o kara der. En son ne zaman guzel soz soyledi bilmem bile. Cocuklarim var uc tane bende memurum. Maas duzeyim iyi o ise calismiyor. Ama ben herkese soyledim calismayan bende olabilirdim sorun degil cocuklarim mutlu olsun yeter diye ama kadir kiymet bilmiyor. Bence benim gibi dusunen kadin bile azdir cunku calismasini senelerdir sorun etmedim. Bes senedir bir gun bile calismadi benim istedigim evde destek olsun ama ben evde bin yapiyorsam o bir yapar. Haftalik kadin alirim bir yapacagi yemek onuda bazen yapar. Ama artik huzursuz evde nefes alamiyorum
tabiki boşanmalısınız. boşanınca daha huzurlu mutlu ve ekonomik olarak daha rahat olursunuz evde çünkü bana göre bir erkeğin çalışmaması çok büyü bir sorun.

Cocuklarda var. Az yukarida soyledim iyi bir es degil ama iyi bir baba. Su an cocuklarla oyun oynuyor. Cevremdeki hic bir baba gibi degil cocuklari alir saatlerce parka goturur ben yemek yedirmem mesla hic kucuge hep o yedirir
E bi zahmet evdeyken o işleri de yapsın.
Geçin çocuklar mutlu hikayelerini.
Siz boşanınca gelsin çocukları alsın akşam gezmeye götürsün, zaten şimdi de aynı işi yapıyor, çocuklar neden mutsuz olsun ki siz ayrılıyosunuz diye?

Siz bu adama bağımlısınız.
O yüzden çocuklar falan demeyin boşuna.

Bi de tamam en paragöz biziz, en huzur seven siz. Ok.

Kadının çalışmaması ile erkeğin calısmamasi aynı değil. Kendinizi buna ikna etmeye çalışmişsınız, sorun bu değil diyorsunuz ama sorunun kaynağı bu. İnsanları paragöz olmakla suçlamışsınız birde ne münasebet.

10 senelik evlilikte ilk 5 yılı bölük pörçük son 5 yılı tamamen çalışmayan adamdan 3 cocuk yapmışsınız şimdi onları bahane ederek boşanmak istemiyorsunuz ne güzel.
Bence boşanmayin zaten bu koca evin, arabanın yarısını da ister sizden her şey daha tepetaklak olur.
Çocuklarla oyun oynamaya devam etsin. 🤗

Ben eski konularınıza baktım. 2019’da 7 yaşında bir oğlunuz varmış. O zaman da sorunlar yaşıyormuşsunuz eşinizle ama oğlunuzu “babasız” bırakmak istememişsiniz o yüzden ayrılmamışsınız. İlgisizliğinden, aranızda hiç sohbet olmamasından, kayınvalidenize aşırı düşkünlüğünden yakınmışsınız. O ara 2. çocuk istemişsiniz. Olmamış. Tüp bebek yaptırmışsınız. Hamile kalıp 2020 Eylül’de doğurmuşsunuz. İkiziniz mi oldu o zaman? Yoksa o doğumdan sonra bir daha mı doğum yaptınız? Çocuklarınızın yaşlarını sordum ama cevap vermediniz.

Sizin gazinizla kavga ettim ve evden ciktim nereye gidecegimi bile bilmiyorum. Ne istedigimi bile.
1707327827463.jpeg

Benim yüzümdeeen

Sizin gazinizla kavga ettim ve evden ciktim nereye gidecegimi bile bilmiyorum. Ne istedigimi bile.
Evden çıkanda siz olmuşsunuz ya tam evin erkeği rolü.

Ben size üzülmedim, bu adamdan tüp bebekle çocuk yapan her şeyi göze almıştır. Biraz dolaşın tıpış tıpış eve geri dönün. Yapacağınız maksimum atar bu.

X