Bu ne yüzsüzlük

Dayanamayacagim yazacagim gari
Kucukken ananemgile gelen pek fena kem huylu bir avrat vardi.
Ananem ona derdi ki " Giz Ferdane, sende bu g.t varken bu yuva daha cok kokar"
Niye bilmem Ferdane Deyzam geldi aklima
Ne Ferdaneler var bu memlekette g.t lalesi Ferdaneler .... ne yuvalar kokuttu bu g.t laleleri ...

konu sahibi gideli çok olmuş ama içimde kalmasın yazayım :)

kk’da gördüğüm “en saçma konular” listesinde ilk 5’i zorlarsınız net. neden 1 değil derseniz uyuyan çocuğu uyandırma kısmında haklısınız sevmem böyle işleri amma velakin diğer mevzularda neye alınacağınızı bilememişsiniz. hayretler içindeyim kocanız da ağzınızın içine bakıyor. yurdum erkeği sizi sarsmak suretiyle kendinize getirirdi normalde ama adamında ayarları bozuksa demek.

kayınvalide ve kayın size sadece doğurduğunuz sabi için katlanıyor çekilecek çile değilsiniz. dikkat edin de çocuğunuzda ilerde size havadan nem kapan birini getirmesin gelin/damat diye.

Elleri kırılsın. Ay akşam akşam sinirim bozuldu.

Ay siz aileden çıkın aile bir rahatlasın.Hic sevmem kafasında kurup ona inanan insanları .

Konu sahibi fena halde alıngan ama buradaki konunun alt metni tamamen kayınbirader ve yeni eltiyi hem aile ilişkileri hem de maddi olarak kıskanma.

Yeni gelinmizin çok güzel bir düğünü, güzel bir evi - eşyaları olur ve bir de yabancılamayan çocuk doğurursa daha çok konu açar konu sahibi.

Bazen bu mesafe koyma işini gelinler çok abartıyor. Sonra da evdeki hesap çarşıya uymuyor. Bu defa da başlıyorlar yok efendim maddi manevi yardım etmediler, evlat ayrımı yapıyorlar vb.

Gercektende daha iyi anlamak için 2kere okudum.Biraz abartıyo gibisiniz

Ayrıca kaynınız eviniz küçük derken aldıgı hediyenin uygun olmadıginı kastetmiş bence.Siz kaynınızın evini gördünüzmü daha mı büyük daha mı kücük niye aklınıza kıyaslama yaptıgı geldi.
Kusura bakmayın ama çok artniyetlisiniz

Abartmissiniz demek istiyorum ama bunu demeyecek kadar olgunum. Herkesin derdi kendine büyük oluyor. Efenim bir olay anlatayım. Benim rahim ağzı yetmezliği diye bir sorunum var. Bu illetten dolayı ilk bebeğimi 16 ikinci bebeğimi 24. Haftada kaybettim. KV olacak insan olmayan varlık doğumunun sabahına yanıma geldi. Elin gelinleri tığ gibi bizimki deve gibi. Bir çocuk doguramadin dedi. Ben soktaydim tepki bile vermedim. Sonra acısını çok pis çıkardım ama o anda onu parcalamaliydim. Zaman makinesi olsa o ana fonmek isterdim. Onun o ağzını yüzünü paramparça etmek isterdim. Gel gör ki bu insana hala katlaniyoruz. Eşim diyaliz hastası. Onu yüzüstü bırakıp gidemedim. Katlandim bu kadına hala da katlaniyoruz. Bazen unutuyorum. İyi oluyorum onunla ama aklıma gelince de o an veremedigim tepki içimde çığ gibi büyüyor.

Allah yeni geline sabir versin neyin icine dustugunden, nur topu gibi elti kiskancligina sahip oldugundan bihaber. Bir de bir yasindaki bebenin kv ye dik dik bakmasi detayina da hasta oldum annesinin oglu masallah mi demeliydik...bebek bu, faZla anlam yuklemissiniz. Babaannesiyle biraz daha fazla vakit gecirse alisirdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…