Diyet arkadaşı aranıyor - Hedef 60 kg

Merhaba arkadaslar, ben de bugun diyete basliyorum su an 75 kiloyum ve hedefim 20 kilo verip 55 kiloya ulasmak. Beraber birbirimize destek olup basaracagimiza inaniyorum ben de size katilabilir miyim? ❤

Ben cronometer diye bi app indirdim, kalori hesabi yaparak vermeye calisicam. 1250 kalori gunluk limitim. Herkese bol sans🌟🌟🤗

Sabah çok acikmistim 9 gibi 3 kaşık yulaf 2 kaşık granola ve süt karışımı hazırladım ama fazla geldi hepsini yemedim
Öğlen bı komşuya gittik 3 gibi 1 kase makarna salatası ve 1 tane kurabiye yedim
6da biraz tavuklu patates ve 1 küçük kase yoğurt yedim

selam kızlar,

ben bugün çok acıktım, işler de yoğundu valla baş ağrısı baş dönmesi hepsini bir arada yaşadım. diyete olabildiğince uydum.
sabah: 1 dilim ekmek, peynir topları, domates salatalık, 3 zeytin
öğle: ofisteydim balık vardı yanına haşlama sebze aldım
ara: 1 muz + 1 elma
akşam: tavuk + haşlama patates ve biraz salata

akşam sonrası çok kötü oldum, şekerim düştü herhalde bir elma daha yedim. adım sayım 5 bin.

3 bardak kahve, 1 bardak yeşil çay içtim.

selam kızlar,

ben bugün çok acıktım, işler de yoğundu valla baş ağrısı baş dönmesi hepsini bir arada yaşadım. diyete olabildiğince uydum.
sabah: 1 dilim ekmek, peynir topları, domates salatalık, 3 zeytin
öğle: ofisteydim balık vardı yanına haşlama sebze aldım
ara: 1 muz + 1 elma
akşam: tavuk + haşlama patates ve biraz salata

akşam sonrası çok kötü oldum, şekerim düştü herhalde bir elma daha yedim. adım sayım 5 bin.

3 bardak kahve, 1 bardak yeşil çay içtim.
Bence bı sıkıntı yok gayet diyete uygun olmuş. Bende iş yaparken az az biseyler atistirdm şimdi oglumu uyutuyorun sonra biraz daha işlerim var sonra uyuyacağım

selam kızlar,

bir çoğunuzdan ses çıkmıyor, merak ettim. yarın tartıı günü :KK43:

nasıl geçiyor gününüz? ben bugün yediklerimi yazayım:

sabah: 1 dilim ekmek, 1 yumurta, 4 zeytin, peynir, domates salatalık
ara: 10 adet fındık
öğle: 3 köfte, şehriye pilavı
ara: 1 muz
akşam: tavuk, 2 dilim ekmek, yoğurt ve salata

yapabilirsem şimdi yürüyüş yapıcam.

Hem sabah çok aç uyaniyorum hem gün içinde çok acikiyorum.
Sabah 9 da yine yulaf granola ve süt karışımı ve yarık muz
1 buçuk gibi kahvaltı 2 yumurta domates salatalık küçük kase yoğurt 1 tatlı kaşığı bal 1 dilim ekmek
Arada bı kaç kraker ve bir lokma yedim
Aksam 5 buçuk gibi çok az et haşlama yanında patates
1 kepçe mercimek çorba yarım kase yoğurt
Kendimi yine aç hissediyorum

Merhaba kizlar, ben de ilk gunu atlattim bugun ikinci gun dunku menunun aynisini yedim. Sabah derotlu taze soganli omlet 2 yumurtayla, ogleden sonra da 1 avokado ezip zeytinyagi ve karabiber tuz toplam 2 dilim ekmek yedim. Bikac tane de minik biskuviyle ara ogun yaptim. :KK200:

Kızlar günaydıın.

Ben ilk sonucumu paylaşayım o zaman.
15 martta 73.55'dim bugün tartıda 70.85i gördüm. 1 haftada giden 2.7 kilo olmuş. :KK24:
Fakat benim için önemli olan bu hafta olacak, çünkü hep 70-71 aralığındayım. bu kiloyu kırmak çok zor benim için. gidenin çoğu ödemdir diye düşünüyorum.
o zaman 29 mart hedefini 69.5 olarak belirliyorum. :super:

15 martta başlayan arkadaşlarım sizde durum nasıl?

Kızlar günaydıın.

Ben ilk sonucumu paylaşayım o zaman.
15 martta 73.55'dim bugün tartıda 70.85i gördüm. 1 haftada giden 2.7 kilo olmuş. :KK24:
Fakat benim için önemli olan bu hafta olacak, çünkü hep 70-71 aralığındayım. bu kiloyu kırmak çok zor benim için. gidenin çoğu ödemdir diye düşünüyorum.
o zaman 29 mart hedefini 69.5 olarak belirliyorum. :super:

15 martta başlayan arkadaşlarım sizde durum nasıl?
Çok iyi gitmiş sevindim senin adına.
Bende cuma günü başlamıştım tam olarak 68.9 kiloydum o zaman bugün 67.7 çıktım

Benim de 2 gunun sonunda kilom 75ten 74.3e indi. Normalde daha hizli gider ilk kilolar ama neden boyle az bilmiyorum. Dun gece cok aciktim ve yatmadan kucuk bi meyveli yogurt yedim granolayla. Azicik yesem hemen yariyor 😔🙄

Benim de 2 gunun sonunda kilom 75ten 74.3e indi. Normalde daha hizli gider ilk kilolar ama neden boyle az bilmiyorum. Dun gece cok aciktim ve yatmadan kucuk bi meyveli yogurt yedim granolayla. Azicik yesem hemen yariyor 😔🙄
Bende daha fazla vermiş olmayı umuyordum. Hem o gün adet olmuştum hemde ilk doyete baslayisimdi

Selam kızlar,

Olsun bence asla böyle dememeliyiz. diyete başlamasaydık artıları görürdük belki, daha çok üzülürdük ve verecek daha çok kilomuz olurdu.
Müsait bir zamanda tabloyu güncelleyeceğim :KK200:

Bugünün raporunu vereyim, midem alıştı galiba ilk hafta çok açtım, bugün daha iyiyim sanki :)

Sabah: 1 dilim ekmek, omlet, zeytin, salatalık
Ara: 1 armut
Öğlen: Köfte, biraz haşlama nohuta yoğurt karıştırdım
Ara: 1 Muz
Akşam: 2 tane tavuk budu, 4 kaşık haşlanmış yeşil mercimek

Adım sayısı 4 bin. Evden çalışınca böyle oluyor spor yapacak da halim yok :KK43:

Hayırlı Ramazanlar kızlar, üç gündür yatılı misafirim vardı foruma pek giriş yapamadım ama dikkat etmeye gayret ediyorum yine de ramazan da tatlı ihtiyacımı kuru meyvelerden gidererek devam edeceğim

Dünkü menümü de yazyaim yine unutuyorum yazmayı
Sabah 9 gibi yulaf granola süt yarım muz yedm
Öğlen 2 2 buçuk gibi 2 yumurta salatlaik domates biraz elma 2 3 çilek
7 buçukda 1 kase çorba salata patates yemeği spor yapsam iyi olacak aslında ama yapmaya pek zaman olmuyor

X