Diyetisyen Dr.Ayça Kaya 1 Ayda 8 Kilo Zayıflatan Liste

bugün diyet listesi iel uzaktan yakından alakası olmayan bir şekilde beslendim..

bir fikir beyan edin çok mu yemişim?:18::18:
sabah
1.5 dilim ç.ekmeği,peynir,domates

1 saat tempolu yürüyüş
öğle
pirinç lapası (1 çay bardağı pirinçten) yoğurt

ikindi
iki lokma ay çöreği

45 dk call egzersizi,5 dk mekik aleti

akşam
4 kaşık nohut,yoğurt.

gece de portakal yerim...

Son düzenleme:
selam kızlaaaaarr :)

sabah

1 tane poğaça
1 bardak şeftali suyu

ögle

2 orta boy haşlamış patates
2 yk makarna
1 yk mısır ve salam

akşam

1 kase k-flakes
1 tane elma

bugünkü menüm çok alakasız ve tuhaf farkındayım :) canımmm öyle istedi kızlar canımıda sıkkamam ama dimi kilo vericem derken psikolojimi bozamam.. en azından çeşit bol oldugu zaman diyette degilmişim gibi geliıo kasmıorum canımın istedikleri ekliıorum tabagıma..

Ebrucum bana hiç te fazlaymış gibi gelmedi,üstelik iyi spor yapmışsın.Menü süper...

Bugün diyete biraz daha alıştım,hatta acıkmadım diyebilirim...
SABAH 4 kaşık müsli,yy süt,portakal
ÖĞLEN kereviz yemeği,yoğurt
İKİNDİ yağsız tost,şekersiz neskafe,ayva
AKŞAM 5 tane bulgurla yapılmış etli lahana dolması,yoğurt,salata
Bol su,
1 saat tempolu yürüyüş

bugun listeye tam uyamadim yogunluktan maalesef

sabah: 4yk musli, 1 bardak sut, portakal.

oglen: yogundum yiyemedim.

ikindi: 3 kasik patlican salata

aksam: corba. 3 kuru erik

Sabah
2 dilim ekmek 1 yumurta peynir 2 zeytin domates salatalık şekersiz çay.
Öğlen
1 tane tost diet cola.
Ara
10 badem 1 ufak portakal.
Akşam
Pırasa yemeği 1 dilim ekmek 2 kepçe tarhana çorbası yoğurt salata.
Ara
10 badem 5 fındık az yabanmersini kuru dut.

aynen bende gece dayanamayanlardandım bu diyet beni durdurdu cnm ben gecen hafta 3 kilo verdim bence istersen bu diyetle verebilirsin

ben de dün başladım,biraz zorlanıyorum,diet yapıyordum zaten ama bu biraz zor geldi,ara öğün çok az bunda,ama devam edicem 1 ay çabuk geçer

Düne göre 600 gr az çıktım ve çok sevindim.Sanırım verilen kilo değil ama yine de az çıkmak motivasyon sağlıyor:)

Kızlar bende bugün başlıyorum... Izlenimlerimi paylaşmaya çalışacağım sizlerle... Inşallah işe yarar...

aynen bende gece dayanamayanlardandım bu diyet beni durdurdu cnm ben gecen hafta 3 kilo verdim bence istersen bu diyetle verebilirsin

inşallah öyle olur...bu bir ay devam edicem bu diyete..55 kiloya düşene kadar ...moralim çok bozuk ya hiçbir kıyafetim olmuyor,çok sevdiğim kıyafetlerime bakıp bakıp iç geçiriyorum...hadi simdi kış çok önemli değil ama havalar ısındığında tüm kilolarda meydana çıkacak:-(((((( pazar gününe kadar tartılmamaya söz verdim...inşallah pazara 2 kilo gitmiş olur:-(((( gene içlendim ya:-((((

bu da benim menüm

sabah( 9.30 gibi) 1 küçük kase yoğurt(sabah kahvaltısı yapmayı sevmiyorum)

öğlen(12.30) 1 dilim ekmek, 1 domates,birkaç zeytin

ikindi(3.30) bi porsiyon meyve

aksam(en geç 5 te yemiş oluyorum) bir kase çorba,salata ve akşam yemeğim neyse ondan biraz

başkada birşey yemiyorum..tüm gün 1 dilim ekmek yetiyor bana...ama aksam yemeğinden gece yatana kadar gözümün önünden çesit çeşit talılar geçiyor zor tutuyorum kendimi....sizdede böyle mi ya?

Bende tatlıya hayır diyemeyenlerdenim, tatlı yemezsem ağlayacak gibi oluyorum, çalışıyorum bugün öğlen yemeğinde sütlü kadayıf vardı mesela, kadayıfa bayılırım fakat sütü hiç sevmem, o yüzden almadım bile, bu şekilde diyebiyeceğim, kendimi vazgeçirmeyi, sevdiğim şeyleri sevmeğim şeylerle birleştirip vazgeçicem artık, başka yapacak bişey yok.

kendimi ödüllendiricem diye avutuyorum bende,55 e düsünce bir tepsi afyon lokumu yapıcam))))o zamana kadarda herşey yasak..... kilo aldığımdan beri yüzüm yaşımı daha büyük göstermeye basladı;-((((( eşimde ikide bir uyarıyor çok kilo aldın, bir ay sabret geçer diye:-(((

Bütün yorumlari okumadim, varmi gercekten bu diyet ile kilo veren??
Hergün ayni seyler yenirmi 1 ay, yemeklerde degisiklik yapiyormusunuz???

merhaba kızlar sabah kahvaltım 1 dilim ekmek peynır ve domates öğlende ise sebze yemeği var ve booool su....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…