Diyetisyen Dr.Ayça Kaya 1 Ayda 8 Kilo Zayıflatan Liste

Ben bugünkü menümü utanarak yazıyorum Bugün oruç tuttum o sebeple menüm şaştı,oruçlara biraz ara veriyorum artık...
SAHUR yağsız tost
AKŞAM dışardaydım,1 lahmacun yedim,1 dilim de pizza:18::18::18:
Saat 7 den sonra birşey yemedim,sadece bol su ve yeşil çay içtim
Spor olarak koşu bandında hızlı tempoda 1 saat yürüdüm...Yarın daha iyi olmalıyım...Şimdi bakıyorum menüme de çok kötü,sırf karbonhidrat olmuş...

bahane yok
zorlamı yediriyolar ki davetlerde.
3 yerine 1 yersin olur biter
yeterki karar ver..

zorla yedirmiyorlar ama özellikle ev davetlerinde hanımlarımız öyle şeyler yapıyorlarki hepsinden 3 değil bir yesen patlarsın dicem yani davetlere gitmemek gerek demekki

bir kaç yıl önce benim bir diyetim vardı 1 ayda 10 kilo verdim 40 bedenden 36 bedene düşmüştüm kilo verince sakmasın diye sporda yapmıştım baya uzun zaman korudum yine biraz fazlam var önce kafada bitirmek gerek o zaman çok istemiştim zayıf olmayı.sanırım o isteğin olması lazım.

ya zaten bu tozutma evresii igrnç bişiy yaa
ekmek yiyorum yok olmuyo kalkıyorum
çiko yiyorum , turşu yiyorummm yemiycme diyorum yine yiyorum bugün biraz yola geldim

allah kabul etsin canım..
çokda değilmiş.yarın telafi edersin.

yalnız sayfanın altındaki konu etiketleri ne kötü yaa...bunlar diyet sayfasında olmak zorunda mı
kırmızı et,kızartma falan..

zorla yedirmiyorlar ama özellikle ev davetlerinde hanımlarımız öyle şeyler yapıyorlarki hepsinden 3 değil bir yesen patlarsın dicem yani davetlere gitmemek gerek demekki
.
Ebru haklı aslında,mecburen arkadaş toplantılarına katılıyoruz artık ben şöyle düşünüyorum canımın en çok istediği 3 şeyden azıcık yicem,özellikle mayonez , kremasız ve kızartma olmayanları tercih edicem...yoksa dediğin gibi ev davetleri çok abartılıyor...Diyet yaparken hiç bir yere gitmek istemiyorum,bak bugün dışarı çıktım diyet falan kalmadı...
ya zaten bu tozutma evresii igrnç bişiy yaa
ekmek yiyorum yok olmuyo kalkıyorum
çiko yiyorum , turşu yiyorummm yemiycme diyorum yine yiyorum bugün biraz yola geldim
Ben gün içinde 1 kez yiyince nasılsa diyet bozuldu,yarın başlarım deyip iyice abartıyordum,2 gündür abur cubur yok,birde akşam 8 den sonra yemiyorum,İnsan dayanabiliyormuş aslında...İçime fil kaçtı sanırım,çıkarıcam onu...

valla bi arkadaşımla konuştum biraz önce 5 dlm yakın ekmek ilee
oynamayan kilosuu degişmiş 3 günde 500 gr demekki biz hatayı kısmakta yapıyoruz?

benimde bugünümm mucizeydi yaniii
biraz önce bi mandalina yedimmm
alışmaa haftası olsun artık bu haftaa
reglide olcam c.tesiii

birde bu diyette 1 porsiyen meyve var degilmi?

biz türk hanımlarının en kötü huyu bu zaten..dünyayı yaparız bide illa ye diye ısrar ederiz..
1 ayda 10 kilo mu?
nasıl yaptın onu...
bide anladığım kadarıyla çok fazla kilon yok verecek..

günaydın arkadaşlar günler sonra düzgün bir kahvaltı yaptım
diyete baladımmm kazamm mübarek ola

banuu
ne kadar azmış dut kurusunun kalorisi
evde bir sürü var kv getirmişti yiyim bariiii
Ye valla canım hiç korkma hatta ben şu anda yiyorum.
bende size katılıyorum
bu sabah tartıldım: 83.5 çıktım
boyum 172
bnide ekleyin
Pazartesi 15.00 e kadar bildir kilonu yazarım senide listeye.
Çok seviniriz canım.
ayyy çok mutluyum bugün misafirliğe gittim ve hiç börek pasta yemedim......
Bravoo valla.
ya kızlar bişey soracam çok siyah çay içmenin diyete bir etkisi yok di mi?
yapamam da çaysız..en büyük zevkim..
İç canım dahada iyi olur el oyalar en azından.
kızlar bende bu diyeti uygulamak istiyorum. tartı gününüz var mı. beni bilgilendirirseniz sevinirim.
Pazratesi günleri canım.

yarın sabah yürüyüşe başlıyorum.öğleden sonrada spor salonuyla gidip görüşcem.akşamları 1 saat salon kapatmayı düşünüyorum.80 den aşağı inemiyorum.napıcam ben((((((

Bugün yediklerim
Sabah
Çorba 1 dilim ekmek çay (Hastahanedeydim)soğuktan içtim.
Öğlen
Tost 1 bardak lıght cola tostu tek ekmekle fırında yaptım iki dilim hem gözüm doydu henede lezzetli oldu.
Ara
Yoğurt
Akşam
Öğlen gibi yaptım tostumu 1 bardak ayran
Ara
Şimdi yiyorum badem fındık yabanmersini kuru dut fıstık ama hepsinden az miktarlar.

Ebrucum sporu şimdiden çoğaltma kilo vermen durduğunda çoğaltırsın.

Ebrucum sporu şimdiden çoğaltma kilo vermen durduğunda çoğaltırsın.

bana kafi bu kilo..

şimdi sıkılaşmaya çalışıyorum..1 kilo da sporla versem ki diyete de hala devam ediyorum olurum 52.500 zaten..
sonraa gelsin daracık tişörtler..

offff ebru ya çok şanslısınnn şuuuuu
garip kul 5 lerii ucundan kıyısından göremediiiiii

kızlar birde akşam yemeginden sonra bir şey yememk çok etkili
ama uygulamasıı zor tabüüüü

valla bi arkadaşımla konuştum biraz önce 5 dlm yakın ekmek ilee
oynamayan kilosuu degişmiş 3 günde 500 gr demekki biz hatayı kısmakta yapıyoruz?

birde bu diyette 1 porsiyen meyve var degilmi?[/QUOTE]

Haklısın gaaliba az yiyince vucut direniyor,evet canım ikindi de 1 portakal hakkımız var,sabah müsli yersen yine portakal yiyebilirsin...
Ben de bugün adet oldum,inşaallah şu şişkinlikten kurtulurum artık...

[/QUOTE]

Haklısın gaaliba az yiyince vucut direniyor,evet canım ikindi de 1 portakal hakkımız var,sabah müsli yersen yine portakal yiyebilirsin...
Ben de bugün adet oldum,inşaallah şu şişkinlikten kurtulurum artık...[/QUOTE]

şişliğinden kurtulmak istiyosan..lapa diyeti...
öğle akşam lapa ye yoğurtla ne şişlik kalır ne ödem..

Son düzenleme:
şişliğinden kurtulmak istiyosan..lapa diyeti...
öğle akşam lapa ye yoğurtla ne şişlik kalır ne ödem..
Aaaa doğru Ebrucum ya,yarın bir araştırayım 2 gün yapılıyordu sanırım,cuma cumartesi yapabilirim Sağol hatırlattığın için...Yarın misafirim var,perşembe de ben gidicem de o yüzden cuma dedim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…