Diyetisyenden Süper Yağ Yakıcı Çay

Kızlar ben bugün zldım aktardan malzemeleri,öğlen içtim,1 saat önce yine içtim.kasıklarımda 2-3 saattir bir sancı var böbreklerime doğru.enşelendim çaymı yaptı acaba. içenlerden yorum bekliyorum,ben bide 2 fincan yeşilçayda içiyorum acaba fazlamı geliyor....

canım yapmayın ya bende dr sordum 3 tane yapraktan ne olur diye elbet bir bildiğim var dedi :KK17:bende 3 tane atıyorum ilk gün bir bardak için çünkü vücuda hiç bilmediği bir yicek giriyo tabiki hafif sancı yapabilir tabiki onu çıkartmaya uğraşıyor bende çok heyecanlıyım:KK52: pazartesi kaç çıkcam gerçi reglide olcam aksam sabah kesin vücut ödem yapmıştır birde tartıya çıkınca bazen fazla yada kilo vermemiş gibi görünüyo ama ödem olduğu için fazla çıkıyosun ama yağın gidiyo önemli olan yağ gitmesi

Kızlar ben bugün zldım aktardan malzemeleri,öğlen içtim,1 saat önce yine içtim.kasıklarımda 2-3 saattir bir sancı var böbreklerime doğru.enşelendim çaymı yaptı acaba. içenlerden yorum bekliyorum,ben bide 2 fincan yeşilçayda içiyorum acaba fazlamı geliyor....
olabilir ama üşütmüş de olabilirsin :2:

canım yapmayın ya bende dr sordum 3 tane yapraktan ne olur diye elbet bir bildiğim var dedi :KK17:bende 3 tane atıyorum ilk gün bir bardak için çünkü vücuda hiç bilmediği bir yicek giriyo tabiki hafif sancı yapabilir tabiki onu çıkartmaya uğraşıyor bende çok heyecanlıyım:KK52: pazartesi kaç çıkcam gerçi reglide olcam aksam sabah kesin vücut ödem yapmıştır birde tartıya çıkınca bazen fazla yada kilo vermemiş gibi görünüyo ama ödem olduğu için fazla çıkıyosun ama yağın gidiyo önemli olan yağ gitmesi
ama yapraklar küçük ya:)) 4 tane atalım bari:)))) ben tadını çok beğendim çayın, 3.gün oldu bugün içmeye devam ediyorum...

yemeklerden sonra içilecek değil mi bende diyet yapıyorum yeşil çay ve 5'i bir yerde çayları ve 1,5-2 lt su içiyorum 10 kilo fazlam var cvp için şimdiden tşklerr

bende malzemeleri alabilirsem başlıyacam konu sahibi pazartesi dr gününüz galiba...bekliyorum sizin sonuçları inşallah vermişsinizdir

deneyeceğim ve inşallah size minnettar kalacağım,zeytin ağacı okulumuzda biberiyede annemin bahçesinde var.

Bugün başladım 4 zeytin yaprağı ve bir iki tutamda biberiye koydum..
Suya koyu bir renk vermedi,bir hafta sonra yazacağım değişenleri..

Olabilir canım yaaaaa:) dün 2 kere içtim,sabah kalktım sancım kesilmiş.Ben geçen sene diyet ve sporla 3 ayda 12 kilo verip 83den 71 e düştüm.tatile gittik,sonra kış girdi evden çıkamadım sporu bırakıp birazda yiyince hopppppp 5 kiloyu geri aldım.3 haftadır yine diyetteyim 2 kilo verdim.1 haftadırda olduğum yerde sayıyorum ama inceldim.yeşilçay 3-4 fincan içiyorum, bol su,bisiklet ardındandan egzersiz yapıyorum 10 kilo daha vericem inşallahhhhhhh:))

kızlar bugün çok mutluyum kim gördüyse beni şaşırıyo baya zayıflamışsın diyorlar bende kabardım hindi gibi :KK37:eski kıyafetlerimi bugün denedim valla hepsi cuk diye oldu valla bu kış kim görse beni hamilemisin diyolardı tabi birden bomba gibi şiştim millet şaşırdı hamileyken bile bu kadar şişko değildim valla dün anneme gittim annem şok oldu beni görünce :KK53:ne olmuş sana dedi kim indirmiş havanı diyo:KK60:bende şaşırdım iltifatlara Allahım sen utandırma bizi inşallah gitcek kilolar bu gidişle yaza fit gircem valla beğenilmek için değil kocişime güzel görüneyimde başka bişey istemem:KK50: belki pazartesi başka çay tarifi verir hepinizi öpüyorum:KK54:

kızlar bugün çok mutluyum kim gördüyse beni şaşırıyo baya zayıflamışsın diyorlar bende kabardım hindi gibi :KK37:eski kıyafetlerimi bugün denedim valla hepsi cuk diye oldu valla bu kış kim görse beni hamilemisin diyolardı tabi birden bomba gibi şiştim millet şaşırdı hamileyken bile bu kadar şişko değildim valla dün anneme gittim annem şok oldu beni görünce :KK53:ne olmuş sana dedi kim indirmiş havanı diyo:KK60:bende şaşırdım iltifatlara Allahım sen utandırma bizi inşallah gitcek kilolar bu gidişle yaza fit gircem valla beğenilmek için değil kocişime güzel görüneyimde başka bişey istemem:KK50: belki pazartesi başka çay tarifi verir hepinizi öpüyorum:KK54:
süpersinnn:))) :nazar: Bu çaytarifi süper oldu valla çok severek içiyorum çok da içime sindi. ben daha baslayalı 3 gün oldu bakalım 1-2 hafta sonra farkı farkederim ben de inşallah:))

işe yarıyorsa bende başlamayı düşünüyorum yaa kilo düşüşlerimizi paylaşalım ama burada ben 14 şubatta diyete başladım. 90.2 kilodaydım şu an 86.4 üm haziran 16 da düğünüm var 75 olmam lazım olabilirim dimi ?

işe yarıyorsa bende başlamayı düşünüyorum yaa kilo düşüşlerimizi paylaşalım ama burada ben 14 şubatta diyete başladım. 90.2 kilodaydım şu an 86.4 üm haziran 16 da düğünüm var 75 olmam lazım olabilirim dimi ?

canım kilo verirsin tabi sen iste yeterki sen niye bu kadar kilo aldın ilaç falanmı kullandın bu çaydan kullan sonuçta bitkisel ama fazlası zarar her şeyde olduğu gibi Allah yardım etsin arkadaşım

canım kilo verirsin tabi sen iste yeterki sen niye bu kadar kilo aldın ilaç falanmı kullandın bu çaydan kullan sonuçta bitkisel ama fazlası zarar her şeyde olduğu gibi Allah yardım etsin arkadaşım

canım seni tebrik ederim darısı bana insallah 2 kızım var ve 21 kiloda fazlam var ama veremedim bi türlü diyet yapmıyorum ama azalttım yediklerimi bide senin çayı denemek istiyorum yaza biraz zayıflamıs girmek istiyorum ve sana şeyi sormak istiyorum spor yapıyormusun,elma sirkesini sadece sabahlarımı içiyorsun ve nasıl içiyorsun ve nasıl diyet yapıyorsun diyet programını yazarsan sevinirim ben diyetisyene gittim fakat olmuyormus öyle saglık sorunum olması gerekmis baska doktorun yönlendirmesi gerekmis falan dediler o yüzden olmadı bu sorularımın cevabını yazarsan sevinirim:KK43::KK43::KK43:

Ben uzun zamandır kilo vermem gerekiyor diye takmıştım 74 kilodan diyet yapmadan anlamadan 69.5 a düştüm buda beni motive etti açıkçası kolestrolümde var bu çayı bende yapıcam yağ yaktığına gçre faydası olacaktır.Eşimdede kolestrol var yiyeceklerimizide dikkatle düzenliycem sebze ve kuru baklagil ağırlıklı yiycez haftada bir mutlaka balık belki iki vereceğime inanıyorum.Ekmek yerine etimek yemeye başlıyınca gidiyor kilo sanırım çünkü ben hiç dikkat etmedim aslında edemiyorum çünkü ama şimdi bu koletrolden sebep uğraşıcam biraz
kolay gelsin arkadaşlar.

2 gündür dersane yuzunden öğlenleri içemedim çayımı, akşamları içiyorum sadece. Yağ yakar mı onu henüz bilmiyorum ama yemeklerden sonra mideyi rahatlattığı ve hazmı kolaylştırdığı kesin.. Özellikle akşam öğününde yemeğin yanında suyu çok içtiğim için yemekten sonra hafif bi rahatsızlık hissediyorum şişkinlik oluyo ama bu çayı içince midem çok rahatlıyo. Yarından itibaren yine öğle-akşam olarak içmeye devam edicemm.

Bu hafta tam bir buçuk kilo vermişim,bir kase sütlaç yememe rağmen nasıl oldu bende çok şaşırdım..
Üç gündür de bu karışımı öğle ve akşam yemeklerinden sonra içiyorum..
İnşallah bende işe yarar..

Sağolasın canım yok ilaç kullanmadım 4 senelik öğrencilik hayatımda 10 kilo aldım üniversiteden öncede zayıf değildim hani 80 kilo ile başladım okula 90 oldum işte:KK43: şimdi 90 kilo iken millete soruyorum 75 gösteriyosun diyolar nereye saklıyorum bu kiloları bilmiyorum çok abez durmuyor bende bu kilo ama tartı 90 deyince bide gelinlik giyecek olduğum için taktım kafaya biraz 2 sene önce 3. sınıfta yurdun yemeklerini yiyemediğim için bide diyet yapmıştım 4 ten sonra bişey yemedim 78 e düşmüştüm ben yine başarabilirim diyorum bakalım:):)

X