Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Geçen cuma: 79,3
15.12.23 : 77,5
Fark : 1,8
3 gün önce gördüğüm kilodayimm maalesef regl dönemi daha fazla gitmedi Elhan Elhan ZincirKirma ZincirKirma . Canım çok keyifliydi benim için. Çok tebrik ederim. Motivasyonun hep diri kalsın inşallah🥰❤️
tebrikler kaptanım regl dönemi içn harika eksi inşallah devamlı olsun kaptanlığın için tesekkür ederim emeğine sağlık :KK200:

Dur tatlım bildirimlerimiz tamamlanmadı. :confused:
Heyecandan mutluluktan ne yaptığımı biliyorum mu ben bu arada benden Kaptanlık bu kadar şimdiden soylim be i bulaştırmayın bak ortalığı hemen katıp karıştırıyorum 🤣🤣🤣🤣
Ne mavi ne kırmızı 🤣🤣

Bu arada emeğine tekrardan teşekkür ederiz canım ya nezormus bu işler iyiki varsin

tesekkür ederim canım bende hep boyu uzunlara özenirim herkes olmayanamı bakıyor acaba :110::110: kocamın yanında küçüück kalıyorum hele zayıflayınca ben 156 kocam 190 :KK70: :KK70:
Öyle bence . Hep derim bı 5 santim kısa olabilirdim . Çok uzun değilim ben de tabi . Ama minyonlari daha çok beğeniyorum ❤️ . Bir şey söyleyeyim mi ben o aradaki farki da çok sempatik buluyorum. Benim esim1 78 ,hep az dhaa uzun olsaydın ya diyorum😂

X