Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Doğum günün kutlu olsun,sevdiklerinle beraber sağlıklı huzurlu musmutlu yılların olsun. :KK200: :nazar::KK60:
Çok teşekkür ederim 🥰
Bugünde bizim nişanlılık yılımız 37 yıl oldu, ne çabuk geçiyor yıllar öyle ..
Masallah❤️ daha nice yildonumleriniz olsun insallah🥰
Teşekkür ederim canim🥰
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Leyl35 Leyl35 iyi ki doğdun canım nice sağlıklı mutlu fit senelere 🌹🌹🌹🌹🌹🌺🌹🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

81140743_59180603_55860130_1267448685_053a12308021.gif
Wow kendimi bi an şıkırdak diyetisyen gibi hissettim 😂🫶🏻 teşekkür ederim Cordeliam❤️🥰🫶🏻😘
Doğum günün kutlu olsun 41 kere maşallah 🧿 Sağlıkla mutlulukla nice yaşlara inşallah 🙏 😘
Ayyy cok teşekkür ederim amin amin insallah😻🌸🤍

Çok teşekkür ederim 🥰

Masallah❤️ daha nice yildonumleriniz olsun insallah🥰

Teşekkür ederim canim🥰

Wow kendimi bi an şıkırdak diyetisyen gibi hissettim 😂🫶🏻 teşekkür ederim Cordeliam❤️🥰🫶🏻😘

Ayyy cok teşekkür ederim amin amin insallah😻🌸🤍
Rica ederim nice sağlıklı yılların olsun :KK200:
37 yıl oldu azda değil yani.

Dogru diyetisyen çok önemli🌸 vesile olma nedeniyle kendimi daha bi sorumlu ve sonucla daha da mutlu hissediyorum😘 Gizemcigim birtanedir🫶🏻
Haklisin listeler zaten hep şölen havasinda dimi? Ozlemeye fırsat kalmiyor😎😌
Hâttâ bugün magnum dedi kısır dedi valla çok heyecanlıyım yeni listem için 🥰

Üzülme canım
İnanki değmiyor
Herkesi kendimiz gibi zannediyoruz maalesef.
Biraz dinlen temiz hava al düşünmemeye çalış.

Ayyy canım 🌸
Sağlıkla inşallah görelim
3 lü rakamlar son olsun artık 😂
Evet ciktim birax yurudum oglen aramda bir isim vardi onu da hallettim instagramdan guzel videolqr izledim ve yqlnizligin en iyi durum olduguna karar verdim
Hayatımızdaki tadı değişmeyecek şeyleri cokda çıkarmaya gerek yok. Ama lütfen onunda kalitelisini seç. En güzellerini laik gör kendine ♥️
Ben cikardim hepsini. Bilmem karsima cikarsa belki degerlendiririm ama artik istemiyorum arkadas falan

Evet ciktim birax yurudum oglen aramda bir isim vardi onu da hallettim instagramdan guzel videolqr izledim ve yqlnizligin en iyi durum olduguna karar verdim

Ben cikardim hepsini. Bilmem karsima cikarsa belki degerlendiririm ama artik istemiyorum arkadas falan
Aslında biliyor musun öyle biri var ki hem de dünyanın ennnn iyi arkadaşı,sırdaşı, can parçası : Anne 😉

X