Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Geçen cumartesi 75.7 kg bugün 74.9

fark 800 gram eksi

Elhan Elhan arke arke

Eklentiler

• IMG_0066.jpeg
    IMG_0066.jpeg
    60,9 KB · Görüntüleme: 12
Merhaba canlarım, ben yarın itibariyle aranıza tekrar katılacağım ♥️

Heyecanlıyım ve sizinde çok güzel ilerlediğinizi görüyorum şahsen çok mutlu oldum, hedefini tutturan, tutturamasa bile devam eden tüm arkadaşlarımla gurur duyuyorum 🐝

Kendimi toparlamam uzun sürdü ama bu süreçte güzel adımlar attım. Bir diyetisyen ile anlaştım. 6 ay diyetisyen kontrolünde ilerleyeceğim. Şimdilik spor yapmayacağım o uygun gördüğünde başlayacağım. Yapabilirsem 15-20 dk ile başlayıp yürüyüş yapacağım her gün. Süreklilik önemli malum. Zamanla arttırırım. Hesabımı kapatmıştım ancak aranıza dönmek için açtım çünkü bana çok çok iyi gelmişti desteğiniz 🕊️

Sevgiler 🌲
Hoş geldin festicim. :KK60: :KK200:

Kızlar ben bugun yine belimden kitlendim yanımda biri vardı bu sefer oyuzden hıssettıgım gibi oturdum yere uzandım ama napıcam böyle bilmiyorum zor yürüyorum doktora gittim duruş bozukluğu dedı gönderdi olur mu duruş bozukluğunda boyle bişey
Ayağımla basıp yük bındıremıuorım belıme
Yakı var suan kaynanam bardak cektı parol aldım ama yok
Bi fikri olan varmı
Doktor sadece röntgen aldı skolyoz olup olmamasına baktı
Duruş bozukluğu bu kadar şiddetli kitlenme yapar mı
Nassı ya mr çekilmedi mi ? İlk defa duyuyorum duruş bozukluğundan böyle şiddetli olanı🤷‍♀️ çok geçmiş olsun 💐 kas gevşetici ilaç ve krem veriyorlar normalde ben de çok kitlendim ben de fıtık var ondan oluyordu

Heyecanlıyım ve sizinde çok güzel ilerlediğinizi görüyorum şahsen çok mutlu oldum, hedefini tutturan, tutturamasa bile devam eden tüm arkadaşlarımla gurur duyuyorum 🐝

Kendimi toparlamam uzun sürdü ama bu süreçte güzel adımlar attım. Bir diyetisyen ile anlaştım. 6 ay diyetisyen kontrolünde ilerleyeceğim. Şimdilik spor yapmayacağım o uygun gördüğünde başlayacağım. Yapabilirsem 15-20 dk ile başlayıp yürüyüş yapacağım her gün. Süreklilik önemli malum. Zamanla arttırırım. Hesabımı kapatmıştım ancak aranıza dönmek için açtım çünkü bana çok çok iyi gelmişti desteğiniz 🕊️

Sevgiler 🌲
Tekrar hoşgeldin ilk kaptanım 🤗

Afiyet olsun canım
Benim dünden beri mide sorunum var. Saçma sapan yedim. İçimi bastırır mi acaba diye
Midem hala yanıyor
Sağol canım ☺️
İnşallah daha iyi olmuşsundur canım mide insanı çok sarsıyor gerçekten 🙁Geçmiş olsun kuzum
Afiyet olsun canım, menün güzel. Sen de gofrete yenik düşmüşsün benim gibi :110:

Afiyet olsun canım, menü de spor da güzel.

Evet canım bayağı çok olmuş, afiyet olsun. Bugünü hafif geçirmeye çalış.

Afiyet olsun canım, güzel menü ve güzel adımlar.
Teşekkür ederim arkemm❤️

Sevgiler 🌲
Hoşgeldin canım ❤️
Geçen cumartesi 75.7 kg bugün 74.9

fark 800 gram eksi

Elhan Elhan arke arke
Maşallah ne güzel verdin tatlım tebrik ederim 👏🏻

Ay kızlar ben de hep söylenmişimdir top gibiyim diye benim komple kilolu mesela bir bölgede toplu değil ayakkabı numaram bile 38.5 dan 40 yükseldi 🤷‍♀️ Ben de hep derdim bari bir bölgede olsun da oraya uygun egzersizle inceltirdim daha kolay olur diye ama öyle olmuyormuş anladım.
🫡Elhamdülillah şükür yine yaratana 🥹

Benimde öyle :KK43: şuan 91 kiloyum ama üst bölgemde hiçbir şey yok hepsi altta sanki çok sinir bozucu. Boyum 171 ama basenlerim bacak boyumu kısacık gösteriyo

Asla erimez denilen basenlerin eliptik ile çatır çatır eridiğini gördü bu gözler 🤩 yakın bir arkadaşım hem kilosunu verdi hem baseninden kurtuldu. Oturaklı olandan yalnız.

Selam canım öncelikle hoşgeldin. Ben tüp bebek yaptırmıştım çok şükür ilk denemede pozitifi gördüm 3 yaşında kızım var 🙏 ilk tedavi için doktorla görüşmeye gittiğimde 58 kiloydum ve doktor bana şunu demişti tedaviye başlayana kadar verebildiğin kadar kilo ver.. kuzenim kilolu şekilde başladı tedaviye malesef ilk denemede tutmadı doktoru ona da demiş kilo ver spor yap ikinci denemeye kadar demiş. 10 kilo verdi ve hemen hemen hergün yürüyüş yaptı ikinci denemede tuttu çok şükür. Yani diyeceğim doktorlar bile diyet ve spor diyolar hamile kalabilmek için. İnşallah sen de başaracaksın. Hem fazla kilolarını verip hem hamile kalacaksın burda müjdelerini okuyacağız kendine güven 🙏🫶🏻

Evet yaa keşke whatsap gibi tek gönderimlik foto olsa baksak silinse falan. Bazen ben de foto atmak istiyorum ama internet ortamı güvenemiyorum. Sizden değil de dışardan gelenlerden size tabiki güveniyorum 🙏😇

Bölgesel çok daha zor bence sen şanslısın kilo verirken de dengeli verirsin tam bi ince görünüme kavuşursun. Bi avuç dolusu ayva göbeğim var ne mekikler ne alt karın egzersizleri uyguluyorum bana mosın demiyo 😂

Yaa ben haftalardır nemlendirici ve güneş kremi arıyorum temiz içerikli. Üstelik bu sitenin cilt bakım bölümüne de yazdım tavsiye verin bana diye bi haftadır kimse cevap yazmadı onları da bizim gibi sayfaları hep aktif sanmıştım halbuki 😄 benim cildim de kuru purest solutions marka aldım malesef memnun değilim bunun içeriğini sen araştırmışsındır kesin alayım mı gözü kapalı leylam😍
Evet canım biz bundan 3 yıl önce burda özelden atmıştık tabi herkes iyice bir zayıflayınca önce sonnra yaptık 🥹

Asla erimez denilen basenlerin eliptik ile çatır çatır eridiğini gördü bu gözler 🤩 yakın bir arkadaşım hem kilosunu verdi hem baseninden kurtuldu. Oturaklı olandan yalnız.
Bebiş biraz büyüsün inşallah istiyorum spor salonuna yazılmayı eve almam imkansızda

X