Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Selamlar Arkadaşlar hepiniz iyisiniz inşallah Beslenme düzenim diyete göre devam ediyor ama vücudum uykusuzluk yorgunluk çok ödem yaptı ayaklarımın şişleri yeni yeni iniyor.Birde üstüne regl oldum Açıkçası tartıya çıkmaya korkuyorum.Perşembe diyetisyen randevusu var inşallah artı gelmem.
Vermediğim kesinde artı gelirse üzülürüm.
Badana bitti çok güzel olmuş şükür 😇
Eve temizliğe yardımcı bulamadım.Kendim
2 odayı temizledim.Yarında izin günüm 1 oda ve 2 banyoyu temizlemek hedefim.
Geriye Salon ve mutfak kalıyor.
Onlarıda olursa diğer izin günümde. Çünkü dışarıda işlerim var koşturmadan halimde kalmıyor 😅
Eşimde bugün gitti olmamış
Yarın faturaları üstümüze alıcak.
İşler biterse hafta sonu bitmezsede
Bir dahaki hafta başı gibi eşyalarımız gelicek.
İşleriniz su gibi aksın inşallah canım, yeni evinizde huzurla mutlulukla yaşayın. Bu süreç seni yoracak ama sonu da güzel olacak.

Duydum da yemedim kaptanım
Gülmemin sebebini yazıyım
Sandık kokusu diye bir dizi var, orda uğur Yücel yeni tanıştığı ve hoşlandığı kadına (demet Akbağ) jest yapıyor, şıllık tatlısını bilmez, ondan da ikram ikram edelim diyor, sonra kendi kendine ya ismini sorarsa diyor 🤣🤣, kadın tadını çok beğenip ismini soruyor 🤣🤣, erkek kem küm edip söyleyemiyor, güllaç mı, sütlaç mı diyordu, bak orasını unuttum
Ben de okuduğumdan beri buna benzer bir şey anlatmak istiyordum :KK70: Cici babam diye sinema filmi var, kadın çocuklarına sevgilisi olduğunu söylüyor (çocuklar yetişkin bu arada ve biri Onur Buldu). Çocuklar itiraz ediyor falan, akşam yemeğinde kadın masaya bir tepsi baklavayla gelip, ahanda şıllık da geldi diyor (tatlı için). Çocukları kadına tuhaf bakınca, tatlı olan tatlı diyor (kadın sanki kendine demiş gibi tuhaf bakıyorlar çünkü). Çok komik bir sahne aslında :KK70:

Kızlar lütfen yardım edin kime anlatsam inanmiyor doktorum öyle birşey yok sana öyle geliyordur dedi yolladı Allah aşkına yaşayan varmı aynısını ? Adetken arkadan kan gelmesi ve kanlı dışkılama
Bunun adetle bir alakası yok bence hemoroid muaynesi olmalısın oda değilse kolonoskopi olmalısın genel cerrahiye git

Adet dışında olmuyor ama bağırsak endometriozisinden şüphe ediyorum ..
Haklısın genel cerrahi bölümü bakar ben merak ettim acaba normalse başka yaşayan varmı diye ama asla normal değil her adette oluyor canımı çok sıkıyor Belkide bu yüzden yıllarca hamile kalamıyorum

İyiyim canım görünmedin yoğun geçti sanırım. Tatil sonrası işe gitmek zor olabiliyor. Eşim dün çok söylendi giderken 🤭
Sabah erken kalkmak bayağı zor geldi canım, bir de soğuk su içmekten boğazım falan ağrıyordu ama derse girince hepsi geçip gitti. Öğrencilerimi özlemişim pek tatlılar maşallah. Eşin söylenmekte çok haklı, uzun tatilde insan alışıyor evde etmeye.

Haklısın genel cerrahi bölümü bakar ben merak ettim acaba normalse başka yaşayan varmı diye ama asla normal değil her adette oluyor canımı çok sıkıyor Belkide bu yüzden yıllarca hamile kalamıyorum
Çok geçmiş olsun umarım nedenini bir an önce bulursunuz. İhmal etmeyin bence en kısa zamanda doktora gitmeniz lazım.

Sarımsak, limon, bal
Dün sadece meyve yemem gerekiyordu, içim kıyım kıyım kıyıldı, iki büklüm oldum, geç saatte peynir ekmek yedim
Bugün ikindi vakti yemek var, daha kolay geçer🤲🏼🤲🏼🤲🏼
İki büklüm etti diyorsun kıyamam kuzum. 🥺İyi ki yemişsin dünkü temizlik yarım olsun bugün tam temizlik olur.
Sarımsak, limon, bal üçlüsü muhteşem. Nasıl kullanacağız ben eksik kalmayim 🤭

Günaydın kızlar

Cumartesi 105.15
Salı 104.1
Fark - 1.05 :KK73:

serap911 serap911 @Cordelia
tebrik ederim canım, her zamanki gibi yine süpersin.
Harikasın canım 🧿🧿🧿❤️

Ben de 74,3 çıktım boşa geçen zaman oldu benim için inşallah cumartesi güzel bi eksi görürüm
Elhan Elhan
Fazla artın yok canım, bayram sonrası tekrar sağlam asılırız.
Cumartesi 73,500
Bugün 74,800
+1,300
Eki Görüntüle 3415187
Üzme kendini canım, tekrar toparlayacağız.
Cumartesi 67.0
Bugün 67.0
Sabittir
@Cordelia serap911 serap911
bayram sonu sabit olmak gayet güzel bence canım.
Günaydın
Kilom 11.6
Bayram öncesi 108.7 veya 108.3 tü
3 kilo almışım.
Burada 111.6 ile başlamış oluyorum
Başlangıcın hayırlı olsun.

X