Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Günaydın kızlar canım sıkıldı biraz ben günlerdir kaçamak yapmıyorum sebze ağırlıklı yiyorum ama nedense her gün artı çıkıyorum spor da yapıyorum her zamanki kadar. Direnc kiloma geldim desem aynı kalması gerekmez mi bu tartı her gün üstüne koya koya gidiyo. Dün detoks suyu da içtim kabızlık da gitti hala aynı bana ne önerirsiniz ne yiyim içeyim de eksi olayım dün salata yedim

Biri 2 yaşında diğeri 6 yaşında teyzesi. En büyüğüm 10 yaşında. Bu arada hepsinin yaş farkı dört ayarlamış gibi
biz de ateş var yine düşmüyor. Şurup vermeme rağmen...
Tamam bebe deme yaşlari musait diyebilrsin :) benim kizimda da cumadan beri gecmeyen ates vardi en sonunda doktora goturdum rontgen cektirdi akcigerleri icin enfeksiyon var dedi antibiyotik verdi. 2 gun kullandim gecti. Istersen doktora gotur canim
Afiyet olsun görsel çok güzel
ŞAka di mi
Afiyet olsun canim
Midem icin şifa
Çiğ kabak cekirdegi magnezyum çinko içeriyor
Ne guzel. Zaten senin menu resimlerin kalp ben saglikli seyler yiyince aklima sen geliyorsun
Canjm acaba sebzeleri de gereginden fazla yiyor olabilir mjsin? Ben dun arada kacamak yaptim ama saglikli beslendim genel olarak o nedenle arti ciktim bugun. Kacamakta yapmiyorsun degil mi?

Günaydın
Biri 2 yaşında diğeri 6 yaşında teyzesi. En büyüğüm 10 yaşında. Bu arada hepsinin yaş farkı dört ayarlamış gibi
biz de ateş var yine düşmüyor. Şurup vermeme rağmen...

Günaydın
Dün gece çok kötüydüm
Bacak kemik ağrım vardı ilaç aldım en son dayanamayıp
Geçmiş olsun

Kaçamak yok sebzeyi de aşırı aşırı yemiyorum ki bir tabak yiyorum her zaman yaptığım gibi yapıyorum normalde bir kilo vermem gerekirken ben artı çıkıyorum çok sinir bozucu dün kaçamak olarak minik bir kare çikolata yedim cumartesiden bu yana tek kaçamak da buydu

Aynı dertten muzdarip biri olarak bende dun artı dayım 2 gün önce kaçamak yaptım ama bi okadar da Yürüyüş vardı dün daha dengeli yedim ama.yine fazlasıyla artı dayım ben anladım ki ipin ucunu oldukca sıkı tutmak gerekiyor bir salata bile diyoruz ama içindeki domates bile şeker olan bir besin daha dikkatli olmak gerekiyor vücudumuzu iyi tanimamiz gerekiyor verenler nasıl veriyor diyorum kendi kendime

Etkileniyorsan her gün tartılma. Sporunu da yapıyorsan kas kütlen artıyordur. İnceliyor/sıkılaşıyorsundur. Kıyafetlerinde hissedersin farkı. Bozmadan devam et. Tartıya da illa ki yansıyacak

14.30' da dişim cekildi. Kanamasi durmadı. Direkt boğazıma sızıyor tampon yapsam da yutuyorum. Midem bulanıyor ve ben sürekli bir seyler atistiriyorum diyetim mahvoldu.
Çok geçmiş olsun kankişim ayyy kanamayı durdurabildinmi zor çekim mi.oldu şimdi nasılsın iyimisin canim

Haşlama beni cok bayıyor aırfrey ve sote ince dilimlenmiş gidiyor yine havuc katıyorum bazen de

Kapanışı ben yapmışım açılışı da ben yapayım.
Uykusuz bir geceden herkese günaydın.
Günaydın canım Allah yardım etsin inşallah
Günaydın
Dün gece çok kötüydüm
Bacak kemik ağrım vardı ilaç aldım en son dayanamayıp
Günaydın geçmiş olsun iyi misin şimdi ?
Günaydın kaptaniçem dişin nasıl oldu ?
Günaydın
Bugün lise mezuniyet çekimi yapacagim gelemem gün içinde
Günaydın kolaylıklar dilerim
Günaydın canlar
Günaydın canım
Günaydın kırmızı kaptanım
Günaydın

Geçmiş olsun
Günaydın canım
Günaydın hanımlar hepinize güzel bir gün diliyorum
Günaydııınn sana da güzel bir gün olsun
Günaydın ablacım hayırlı günler

Etkileniyorsan her gün tartılma. Sporunu da yapıyorsan kas kütlen artıyordur. İnceliyor/sıkılaşıyorsundur. Kıyafetlerinde hissedersin farkı. Bozmadan devam et. Tartıya da illa ki yansıyacak
İnşallah canim ya çok moralim bozuldu her gün bugün eksi olurum artık diye tartıya çıkıyorum sonra hop yine artı hayal kırıklığı. İnşallah dediğin gibi olur yarın kendimi tutup tartilmam artık cumartesi zaten tartı var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…