Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Ay kızlar bu sabah rahatça bağdaş kurup oturabildim buna çok sevindim. (Eskiden yapamıyordum da)
Amaaa sonra tartıldım ve gözlerime inanamadım beni yine 100 gösteriyor 😭😭😭 evirdim çevirdim şarjını yeniledim, başka yerde baktım yok yani hep 100 😭
Keşke dedim bu hafta takımlara girmeseydim belli ki bünyemde garip şeyler oluyor (mens durumları) kötü etkilemek istemiyorum takımı böyle bir durumdayım işte 🤷‍♀️
Öyle düşünme canım bu gün yarın biraz hafif beslen geçiyor 😊

Cumartesileri tartı bittikten sonra biraz rahat davranıyoruz ondan öyle çıkıyor.

Geçen hafta aynısı yaşadım.
Cumartesi piknik yapmıştık, yedim ama fazla hareket etmedim pazar sabah direk 1.5 kilo fazla çıktım. Sonra daha hafif beslenip yürüyüşü fazlalaştırdım geçti😊

Inan su çok önemlii bide detox
Dogru canim haklisin
Bol su icmeye alismam lazim

Ay kızlar bu sabah rahatça bağdaş kurup oturabildim buna çok sevindim. (Eskiden yapamıyordum da)
Amaaa sonra tartıldım ve gözlerime inanamadım beni yine 100 gösteriyor 😭😭😭 evirdim çevirdim şarjını yeniledim, başka yerde baktım yok yani hep 100 😭
Keşke dedim bu hafta takımlara girmeseydim belli ki bünyemde garip şeyler oluyor (mens durumları) kötü etkilemek istemiyorum takımı böyle bir durumdayım işte 🤷‍♀️
Belki incelmissindir
Vucut olculerini aliyomusun
Bu hafta üç kişiyi gözüme kestirdim. :ıslık:
Bende kimler oldugunu nerak ettim
Menü yorumların için çok teşekkür ederim medinecim. :KK60: Menü yorumlamayip haftada iki gün gelip bildirimi dahi zamanında yapamayanlarimiz var. :ıslık:Aramiza yeni katildin; hassasiyetin , sorumluluğun için yürekten sevgiler kuzum. :KK68:
Kuralalra uymaya calisiyorum:)
Gurup kalabalik olmasina ragmen cok az kisi menu yazmis
Oda dikkatimi cekti
dünden zaten çok yorgundum. bu sabah da kalkınca hemen yazlıkları çıkarmaya giriştik. bir kısmı dışarıdaydı gerisi dolaplarda, baza altında falan... onunla uğraştım. yine yoruldum. şimdi bir hindiba kahvesi içtim. ara öğünümü yiyeceğim.
Kokay gelsin canim
YAz geldi bizde hala kisliklari giyyoz
Yagisli ve soguk buralarda
1 hafta daha yagisli en az😩

Kokay gelsin canim
sağol canım. bizde bir gün yazlık giyindi bir gün mevsimlik. ortada olan bluzlerimi giydim. ama artık çıkması gerekti hepsinin. daha da günlüklerim başka dolapta onu da yarın çıkartıcaz.
şu anda yağmur var 😁

Dogru canim haklisin
Bol su icmeye alismam lazim

Belki incelmissindir
Vucut olculerini aliyomusun

Bende kimler oldugunu nerak ettim

Kuralalra uymaya calisiyorum:)
Gurup kalabalik olmasina ragmen cok az kisi menu yazmis
Oda dikkatimi cekti

Kokay gelsin canim
Bende denemistim su içmemiştim bi baktım dahada aldım ödem gibii
içince kendine geldi vücut

Bugün çok dengesiz bir gün oluyor 😵‍💫😵‍💫 feleğim şaştı 🥲düzene alışmışken biraz bozulmak 🤦🏼‍♀️ oğlum baya zorladı bugün beni sürekli kucak istedi ne spor yaptırdı ne doğru düzgün yemek yedirdi strese soktu 🤦🏼‍♀️

Kedicikle uzaklara daldık🤗
IMG_1279.jpeg

Kinoalihatun Kinoalihatun Elhan Elhan Mthn83 Mthn83

26 Mayıs menüm

Sabah
2 kahve

11:00 de
Nohut yemeği
Yanına bol salata
3/1 tam buğday ekmeğine krem peynir
Çay

14:00