Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Öyle düşünme canım bu gün yarın biraz hafif beslen geçiyor 😊

Cumartesileri tartı bittikten sonra biraz rahat davranıyoruz ondan öyle çıkıyor.

Geçen hafta aynısı yaşadım.
Cumartesi piknik yapmıştık, yedim ama fazla hareket etmedim pazar sabah direk 1.5 kilo fazla çıktım. Sonra daha hafif beslenip yürüyüşü fazlalaştırdım geçti😊
Canım ben menapoz başlangıcındayım da reglim kafasına göre takılıyor şişiriyor şişiriyor olmuyor falan 🤣 100 rakamı bende travma oldu da ondan tekrar görmek gıcık etti 🤣 yoksa listeme uyuyorum hatta bugün pizza vardı listemde yemedim boğazıma kadar tok hissediyorum 🥰

Canım ben menapoz başlangıcındayım da reglim kafasına göre takılıyor şişiriyor şişiriyor olmuyor falan 🤣 100 rakamı bende travma oldu da ondan tekrar görmek gıcık etti 🤣 yoksa listeme uyuyorum hatta bugün pizza vardı listemde yemedim boğazıma kadar tok hissediyorum 🥰
Diyetisyenini o kadar beğeniyorum ki bir daha inşallah diyet yapmam gerekmez ama gerekirse kesinlikle ona gideceğim. Hiç canını sıkma menopoza girerken böyle ödem olması çok çok normal sen çok iyi gidiyorsun bir daha görmemek üzere vedalaştın 100le bu ödem gelir geçer

Dogru canim haklisin
Bol su icmeye alismam lazim

Belki incelmissindir
Vucut olculerini aliyomusun

Bende kimler oldugunu nerak ettim

Kuralalra uymaya calisiyorum:)
Gurup kalabalik olmasina ragmen cok az kisi menu yazmis
Oda dikkatimi cekti

Kokay gelsin canim
YAz geldi bizde hala kisliklari giyyoz
Yagisli ve soguk buralarda
1 hafta daha yagisli en az😩
Alıyorum canım ölçü her hafta tabi incelme var 💪

Menü
Sabah:
1 haşlanmış yumurta

Öğle:
Yoğurt içine çilek ve kırmızı dut ezil yedim

Akşam:
Ilık çay+ 1 nero biskuvi çayla ıslatıp yedim 😂

Elhan Elhan @Cordelia
Afiyet olsun canım 😘 o kadar az ki ama sen de haklısın yiyemiyorsun değil mi hala ?
Yulaf+süt biraz beklet çilek falan ekle bızzlat iyice pipetle iç hatta varsa bir de muz ekle 🥰

Diyetisyenini o kadar beğeniyorum ki bir daha inşallah diyet yapmam gerekmez ama gerekirse kesinlikle ona gideceğim. Hiç canını sıkma menopoza girerken böyle ödem olması çok çok normal sen çok iyi gidiyorsun bir daha görmemek üzere vedalaştın 100le bu ödem gelir geçer
Sağol canım inşallah 🙏

90 rakamı da bende travma oldu 😬

Dogru canim haklisin
Bol su icmeye alismam lazim

Belki incelmissindir
Vucut olculerini aliyomusun

Bende kimler oldugunu nerak ettim

Kuralalra uymaya calisiyorum:)
Gurup kalabalik olmasina ragmen cok az kisi menu yazmis
Oda dikkatimi cekti

Kokay gelsin canim
YAz geldi bizde hala kisliklari giyyoz
Yagisli ve soguk buralarda
1 hafta daha yagisli en az😩
Lig siralamasinda üzerimde üç kisi var :KK62:bu hafta onlar için planlarım var da :KK53:

Ay kızlar bu sabah rahatça bağdaş kurup oturabildim buna çok sevindim. (Eskiden yapamıyordum da)
Amaaa sonra tartıldım ve gözlerime inanamadım beni yine 100 gösteriyor 😭😭😭 evirdim çevirdim şarjını yeniledim, başka yerde baktım yok yani hep 100 😭
Keşke dedim bu hafta takımlara girmeseydim belli ki bünyemde garip şeyler oluyor (mens durumları) kötü etkilemek istemiyorum takımı böyle bir durumdayım işte 🤷‍♀️
Günlük dalgalanmalar olabiliyor tatlım yağ hücrelerin su ile doldu bence. Yakında patlar hiç canını sıkma :KK60:

X