Popüler Konu Elhan ile MasterFit

nerelerdeydin sennnnnnnnnn :KK12:
Ah kuzum. Burdan ayrılmadan önce medeni durum değişikliğimi anlatmıştım zaten. Sonra peşi sıra babam ve kardeşim ameliyata geçirdi. Okullar açıldı, hastalıklar başladı. Bu sene bende ciddi sağlık sorunları yaşadım. Yaz geliyor diye diye yazı getirdim, kilo vermek deyince de kendimi burda buldum :olamaz:

🚶‍♀️5026 ADIM🚶‍♀️2.5 LİTRE SU 💦✅
⭕Sabah Kahvaltı 11.00
❗1 DEFA SPOR❗
⏺1 Yumurta
⏺4 Zeytin
⏺1 dilim peynir
⏺Yeşil Çay

❗2 DEFA SPOR❗
⭕Öğlen Atıştırmalık yok 😵‍💫
⭕Akşam Yemeği 18.00
⏺4 Kaşık yoğurtlu soslu makarna
⏺Salata

❗2 DEFA SPOR❗
⭕Akşam Atıştırmalık 19.30
⏺1 Tane Sade Bol Mineralli Soda
Bugün gerçekten zor geçti, adımlar spor anca bu kadar olabildi 😵‍💫yarın telafisini yapacağım inşallah
Kinoalihatun Kinoalihatun Elhan Elhan Mthn83 Mthn83

Enerjini bile özlemişim ablacığım. Ben balyozu kapıp geliyorum o zaman:KK14:
Yok canım inanmam o kadar almamissindir. :confused: Bır de yan yan gir duvarı yikmayalim pazar günü usta falan bulamam. :ıslık:
Oh çok şükür geldin. :KK74:Ben de senin yaşama sevincini , kendi kendine yetmeni , ölümden başka her şeyin çaresi var deyip yoluna devam etmeni özledim. :KK68:

Yok canım inanmam o kadar almamissindir. :confused: Bır de yan yan gir duvarı yikmayalim pazar günü usta falan bulamam. :ıslık:
Oh çok şükür geldin. :KK74:Ben de senin yaşama sevincini , kendi kendine yetmeni , ölümden başka her şeyin çaresi var deyip yoluna devam etmeni özledim. :KK68:
Yaa.. hiç unutmamışsın kiiii :KK200:

Günler değişmiş, uygun görürseniz cumartesiye kadar buralarda takılıp tartı günüyle dahil olayım Elhan Elhan
Dün gece seçmeleri yaptık istersen kinoaliyla devam edebilirsin bizim için sorun olmaz kuzum. Korkuyorum gidip kaybolursun diye. :KK61:Sali günü kilo kontrol cumartesi tartı günümüz.

X