Eliptik bisiklet kullanıpta zayıflayanlar lütfen yardım

Teşeklür ederim .Henüz gelmedi bisikletim..Dr yorulmadan günlük 30 dk yürüş yeter demişti.Havalar soğuk o yüzden evde spor en uygunu dedim aldım bakalım .. :)
o zaman hadi bakalım
hem zayıflatır hemde çok daha sağlıklı olmanda faydalı olur inşallah

Eliptik bende kullaniyorum ama cogu zman bahane üretiyorum ve yapmiyorun aslında aliskanlık edinmek lazım 30 dakika yada 45 dakika boyunca yapyodum ben aslında günde 15 dakika bile yeter heralde

Eliptik bende kullaniyorum ama cogu zman bahane üretiyorum ve yapmiyorun aslında aliskanlık edinmek lazım 30 dakika yada 45 dakika boyunca yapyodum ben aslında günde 15 dakika bile yeter heralde

bende öyle, yapmamak için bahane buluyorum ama yapıncada mutlu oluyorum

Az once 15 dakika eliptik bisiklet kullandim 15 dakikada egzersiz

Arkadaslar selam. Yeni uyeyim. Uc gun once eliptik aldim. Ilk gun bes dk zor dayandim ufak ufak 30 dk ciktim ama Dizlerim acaip sizliyor. Diz kapaklarim ve hemen ustu. Ve yaniyor sicacik. Boyle olan var mi? Dizleri yemeyelim bir de neneler gibi

Arkadaslar selam. Yeni uyeyim. Uc gun once eliptik aldim. Ilk gun bes dk zor dayandim ufak ufak 30 dk ciktim ama Dizlerim acaip sizliyor. Diz kapaklarim ve hemen ustu. Ve yaniyor sicacik. Boyle olan var mi? Dizleri yemeyelim bir de neneler gibi
Kilon cok aşirı mi canim?

Bende dün 45 dakika bisiklet kullandim yarında insallah istiyorum

Merhaba arkadaşlar, spor salonuna gittiğinizde size yazılan programı çok dikkatli inceleyin. Ben yapmadım, pişman oldum. Hocalarım milli sporcu yetiştirmiş insanlar olduğu için onlara güvendim ve ne dedilerse yaptım. Üstüne basa basa kilo vermek istediğimi, kas kütlemi arttırmak istemediğimi söylediğim halde 2 ayda 4 kilo aldırdılar bana. Spora küstüm... Evde kendim diyet vs. yaparak o 4 kiloyu verdim ama mezun olup eve kapanınca yine şiştim yine şiştim. Salonda ilk 3 gün eliptikte epey vakit geçirmiştim ve eşofmanım anında bollaşmıştı. Tabii ki ilk etapta ödem attığınız için aldatıcı bir görüntü ama kalori yakma vs. etkisi tartışılmaz. Ben de eve katlanabilen eliptik bisikletlerden almayı düşünüyorum. Uygun fiyatlı önerileriniz varsa bekliyorum.

Ben voit ec 370 aldim ama kafam çok karıştı kizlar umarim görüp bi tavsiye veren olur googleda bişey bulamadım
Bende voit at 200 vardı onda bile oturarak en kötü dakikada 7 kalori yakıyordum şimdi eliptikte iki dakikada pertim çıkıyo cidden cok işe yarıyor yani yoruyor ama 10 dakikada gösterdiği kalori 15
Ekranda mi sıkıntı var yoksa gerçekler bunlar mı

Selam kızlar..ben de yaklaşık 1 aydır yediğime içtiğime dikkat ediyorum. arada tabiki kaçamaklarım oldu..hatta bazıları ciddi kaçamaklar.. Yinede ekstra uygulamalarımdan vazgeçmedim ve sonuç olarak hiç bir gelişme yok.. masa başı işte çalışıyorum ve hareket alanım çok kısıtlı.. çok hareketsiz kalıyorum yan.. ben de bunun için eliptik bisiklet mi alsam derken kendimi burada buldum.. tavsiyeleriniz nelerdir? yaklaşık 15 kilo vermem lazım.. Düzenli uygulamış olmak için ne kadar zamanda ne kadar süreyle kullanmak gerekiyor? ve benim durumumda olup ta başarıya ulaşan arkadaşlar varsa fikirlerini bekliyorum...

bende sırf bu yuzden eliptige ısınamıyorum 4 km yaptıgımda 60 kalori yakıyorum
bı fıncan kahve dekı kalorıye es deger gıbı oluyo bende cıkmıyorum oyuzden

kızlar göstergeye takılıp moralinizi bozmayın,ortalama 1 saatte 500 kalori yakıyo gibi göstermesi lazım buda 10 dakikada 80-83 kalori gibi bideğere denk gelir
orda 10 dakikada 500 yazsa ne olur 15 yazsa ne olur buna takılmayın, eliptik iyidir kullanın derim

Benimde moralimi cok bozuyor hevesle aldik cok sinir oldum sattım bende
Simdi baska model bakıyorum

Bence ec370in diski çok ağır 1 saat yapılması mümkün değil o 15in 150 olması gerekti aslında motivasyonumu bozuyor zaten bahane arıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…