Eliptik bisiklet kullanıpta zayıflayanlar lütfen yardım

bende aynı dertteyım basen war bnde yenı basladım eliptik e bakalım ne olacak aquat mekık yapıoyurm bnde yanında ek olrk

Kızlar ben de dynamic E-16 manyetik selesiz modelini aldım, bakalım diyetle birlikte bugün itibarıyla günde 30 dakika ile başlıyorum ,memnun kalacak mıyım muhakkak yazarım, dün deneme amaçlı 6 dakika kadar çalıştım, genel olarak zevkli, koşu bandı gibi değil benim hoşuma gitti ama biraz zorlayıcı tabi, dik durmanız gerekiyor kollandan da tutarsak kollarda da incelme oluyomuş, sonuçlarını paylaşırım

Nasıl, memnun kaldınız mı? Modeli önerir misiniz? Yoksa başka önerebileceğiniz marka model var mı?

Peki vucut sıkılaştırıyormu benim sonurum ostrojen hormonunun cok yuksek olmasi 3 4 yilda bir tekrarliyor ve surekli kilo aliyorum veriyorum suan yine sistim.spor yapmak istiyorum sevmiyorum normal caylarlarla fln kilo verebilirim sanirim ama vucut al ver artik kendini saliyor spor hic sevmiyorum

Bende bir haftadır 20 dk yapıyorum birde basen ve göbek hareketleri

merhabalar. Ölüyü hortlatalım :) bende bir eliptik almayı düşünüyorum. Woit D70 alıcam gibi. 2000 tl civarında şuan. İşe yarasında verdiğim para önemli değil. Gerçi işe yaraması içinde istikrar şart. Herkes başlangıç aşamasını yazmış. Sonuç paylaşan çok az. Düzenli kullanıp selülit ve basenden kurtulan var mı acaba ? Nasıl gidecek bu basenler ve portakal kabukları ? Ben artık gerçekten kurtulmak istiyorum.

Bende konuyu tekrar gündeme getireyim.Eliptik kullanmaya başlayalı iki gün oldu .Ama yaklaşık 12 gündür diyetteyim.Kalori hesabı ile diyet yapıyorum.Gunde en fazla 1100 kalori alıyorum.Son iki gündür 15 dk eliptik,20 squat ve aklım estikçe bacak hareketleri yapıyorum.70 kilo ile basladim.Gecen pazartesi 68 idim.Bu pazartesi kaç gelicem bakalım.Buraya arada girip yazarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…