Eliptik bisiklet kullanıpta zayıflayanlar lütfen yardım

benımkı ılk cıkanlardan höggeze gıbı bısey
sabah yuruyusu tercıh edıyordum 4 km ogleden sonra da elıptıkle 4 km yapsam fayda gorurmuyum acaba

ayy bu konu üzerine yazanları görünce sevindim keşke birbirimize destek versek de hep beraber zayıflayıp sıkılaşsak

Yeni aldim tam başlamadım aslinda ama ayari çok yükseltmeden gunde bir saat yapmayi düşünüyorum :)
Gerci en agir hali bile ec370in yaninda hafif kalıyo sanki ec370 cidden cok agirmis
Ec370 ne acaba sizinki ayakta mı oturmalı mı valla 1 saat binsek bence bir haftada bile farkeder

Ec370 ne acaba sizinki ayakta mı oturmalı mı valla 1 saat binsek bence bir haftada bile farkeder
Voit ec370 oda ayakta ama farkli bi model.
Suankide ayakta ama bu daha iyi diğeri pek bi ağırdı.sporsuz iki ayda 15kilo vermistim ama dikkat etmeyince hop geri aldım bu sefer sporu hayatima katmak istiyorum umarim basarabilirim 1marttan beri 5kilo verdim ama hadi hayırlısı :)

Maşallah nasıl verdin 5 kilo yu diyet var mı :)

Kızlaar Merhabalaaaaalarr
Uzun zamandır konuya yazan olmamış fakat ben genede şansımı denemek istedim
Benimde kışa girişimizden dolayı spora gitmemin zorlu olacağından ve evimin yürüşe , dışarıda spora verimli bir semtte olmadığımızdan dolayı eve ya koşu bandı yada bisiklet mi diye düşünürken
Bir kaç sosyal hesabın paylaşımları ve zamanında spor salonunda duyduklarımdan dolayı ani bir kararla bugün eliptik bisikletimi aldım
Sizden önerilerinizi ve desteklerinizi bekliyorum

Eliptik bisiklet sonucunu alan arkadaşlarımızı görebilir miyim ?

Oooo hayırlı olsun inşallah... sonuçlar o yazarsan çok sevinirim. Bende ne alsam, ne yapsam, alsam mı diye düşünmekteyim
Ama.somut bi başarı olursa karşımda çok daha rahat davranabilirim.. tecrübelerini paylasirsan süper olur..

Ben de gaza gelip kac sene once aldim, su istikrarli kullanmayi bi turlu hayata geciremedim Son 1,5 senede 5 kilo fln aldim ama yag seklinde, selulit olustu bacaklarimda karnimda. Duzenli yapmaya baslasam da su yaglarimi yaksam

6 aylık hamileyim bende haftada 3 gün 20 dk biniyorum her akşam binmek isterim de üşeniyorum ama kızlar yapın çok işe yarıyor sıkılaşmak için ama pilates gibisi yok ben

Ben de gaza gelip kac sene once aldim, su istikrarli kullanmayi bi turlu hayata geciremedim Son 1,5 senede 5 kilo fln aldim ama yag seklinde, selulit olustu bacaklarimda karnimda. Duzenli yapmaya baslasam da su yaglarimi yaksam

istikrar ve duzenlı yapmak psikolojık sadece kendınızı zorlasanız 3 4 defa yapmak ıcın gerisi gelır zaten cok eglencelı :)

Mrb ben 3 aydır diyete başladım bununla birlikte eliptik bisiklet kullanmayada başladım ardından bölgesel hareketlerde yapıyordum çünki basenlerim vardı.sonuçmu;70 kilodan 62 kiloya indim şuan.herşey beyinde biter.yeterki biz isteyelim hanımlar.allhın izniyle olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…