Eşimi öldü sanmış mış..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence cok gereksiz muhabbete girmissiniz. Zaten esiniz size basta sona kadar durustce soylemis gostermis. Hic biriyle oyle tartisarak kendimi dusuremem. Keske sizde hic bu konulara girmeseydiniz. Belli zaten dengesiz bir kadin bence

Cok basit canlilar ya neresini seviyoruz bunlarin anlayamiyorum

Bence Serkan serpil. Sen gözünü iyice aç. Kadın dürüst olsaydı niye başta adına jale desin üstelik 8 yıl öyle çok bir süre değil nasıl kocan tanımıyor ki estetikli mi duruyor kadın? Ayrıca eşini öldü biliyorsa ölen adamı telefonla niye arıyor? Eşin niye gece vakti numarasını sözde Serkana veriyor? Bu işte bir şeyler var

Bir de adam cok tuhaf degil mi ya? Ben ortaokuldaki sevgilimi bile tanirim yani fotografini gorsem ya da ne bileyim yolda falan karsilassam Lisedekini hayli hayli hatirlarim yani. Benim mi gorsel hafizam guclu acaba?

yok senin güçlü..
anamı görmesem 5 sene sonra yolda görsem tanımam:))

arkadaşımla yürürken biriyle karşılaştı konuştular ben az geri durdum sonra kimdi o dedim x dedi:)) ismi normal bir isim olsa yine anlamazdım.. 3 sene önceki sevgilimmiş meğer:)

Bence kocan serkanın serpil olduğunu zaten biliyordu.Senle evlenmeden önce de demek ki serpil aralarında serkan diye bir koddu.Mesajı sen yakalayınca saf ayağına yatmış eşin.Pis kokular geliyor.
Yok sanmam eşime güvenim tam

Elinden alacakmışta bilmem ne kadının düşmanı gene kadın ya hadsiz sen kimsin terbiyesiz
Senin düğün oldu mu?

Ben olsam ben de arama cesareti gösterdiğine pişman ederdim, ne demek umursama. Evli bi erkeğe evli bütçesi sevgiliye mesaj atmak ne haddine? Git ortal bir ark sor ölmüş mü ölmemiş mi?

Aslında niyetim direk muhatap olmak değildi birden istek gidince mesaj atti

Valla kusura bakmayin da Instagramda rehberden ekle kısmına kadar bilen biri (bem bilmiyorum mesela) yanlışlıkla istek atmaz,siz baya bile isteye eklemişsiniz.
Ne gerek var böyle ucuz numaralara. Eşiniz size belli ki güvem veriyor yoksa bu olaydan haberiniz dahi olmazdı.

Şöyle eşim serkan serpil ve eşime gece mesaj atan yavuz aynı sınıftaymis yani serkan diye biri var gercekten

Işte amacı eşim yeşil ışık yaksa hemen yanaşmak eşime aklına girmek

Hey Allahım ya.Öldü sanmışta,evli olduğunu bilmiyomuşta bla bla.Madem iyi niyetliydi neden adını farklı söylemiş.İlk konuştuğunuzda evlendiğini duydum tebrik etmek için aradım demiş.Merhaba ben Serpil liseden arkadaşı diyip dürüstçe konuşsa art niyet aranmaz.

Elinden almam da nemedek.Nasıl bir varoşluk.Keşke hiç muhatap olmasaydınız.

Yanlış anlamayın ama Serkan’da şifreli isim gibi geldi.Serkan Serpil

Yok yok gerçekten bir anda istek gitmiş tümünü takip et kısmına mi bastım naptım baya sinirliydim ayrıca neden yalan söylüyüm günah

Düşüncelerinizi insancıl belirttiğiniz için teşekkürler. Bende iyi niyet göremedim serpil de ama gerçekten serpil de serkan da var yani eşimin yalan söylediğini düşünmüyorum

Şöyle eşim serkan serpil ve eşime gece mesaj atan yavuz aynı sınıftaymis yani serkan diye biri var gercekten
Canim Serkan diye biri elbette vardır. Aksi durum olduğunda aha bu Serkan diyebileceği kanlı canlı arkadaşı. Bu şey gibi Ahmeti telefona en yakın kankan Ayşe diye kaybetmeye benziyor.

Düşüncelerinizi insancıl belirttiğiniz için teşekkürler. Bende iyi niyet göremedim serpil de ama gerçekten serpil de serkan da var yani eşimin yalan söylediğini düşünmüyorum
Tamam Serkan doğruysa ozaman tek sonuç kalıyor.Şansını denedi.Sonuçta eşiniz size hiç söylemeden iletişime geçebilirdi.

Hayır anlamıyorum bu nasıl bir rahatlık.Kadın kadına bunu nasıl yapabiliyor.Naçizane tavsiyem tekrarlanırsa asla muhatap olmayın.Karşı tarafa cesaret ve sizin hakkınızda fikir sahibi olmasına fırsat vereceğini düşünüyorum.

Bu serkan serkansa tam dayaklık.
Serpil sana sesleniyorum bi halt yiyeceksin bari zihninin açık olduğu bi saatte yeseydin.
Neoldu rezil oldun o mal yalanlarla duy beni serpil

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…