Eşimi öldü sanmış mış..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence cok gereksiz muhabbete girmissiniz. Zaten esiniz size basta sona kadar durustce soylemis gostermis. Hic biriyle oyle tartisarak kendimi dusuremem. Keske sizde hic bu konulara girmeseydiniz. Belli zaten dengesiz bir kadin bence
O an dayanamadim basta yalan söyledi çünkü benim sesi mi duyunca

O numarayı isteyen kişi serkan mis serkan almış numarayı serpile vermiş. Seviyesizlik var evet ama bende değil.

Baştan aşağı fiyasko zaten serpil kişisi niyeti belli ama avucunu yaladı.

Sanmam sonuçta o mesajı bana hiç göstermeye de bilirdi
Yalnız şurayı atlıyorsun sen gece gelen mesajı görmüşsün zaten sabah da sormuşsun demek ki serkan kim diye o saatten sonra nasıl çevirecek? Belki de patlamamak adına olayın yönünü bu şekilde çevirdi.

O işin içinde bir iş var.

Aslinda en iyisi unutmak. Bosa yerr kapliyor zaten

Ya çok basitler ya... adam evlenmiş unutun artık yani çok mu zor.

Bi insan sevgilisini nasıl unutur ya. İnsan mahallesindeki sıradan adamı unutmuyor da... Bu işin içinde bir iş var aha buraya yazıyorum.

Kızla muhattap olmak yerine esinize sorsaydiniz bı Serkan ne alaka neden Serkan diye bir isim takıldı arkadaşına sorsaydiniz eski sevgilisini neden Serkan diye belirtti

Başka bir konu sahibi de eşinin eski sevgilisi ile aldatma sorunu yaşıyor. Bu ne ki böyle millet evli erkeklerin peşine düşmüş.
Eşiniz için demiyorum ama erkekler de çok bencil, pis!

Eşin yavuzu veya serkanı arayıp niye beni bu işlere karıştırıyosun? niye ona buna numaramı veriyosun? diye hesap sormuyorsa o işin içinde bi iş vardır.
Sanırım ben eksik aksediyorum. Serkan yavuza mesaj atmış eşimin numarasını istemiş yavuzda eşime sordu veriyim mi istiyo diye eşimde serkan liseden arkadaşım bir sakınca yok ver demiş ama işte serkan numarayi alıp serpil vermiş

Daha önce yazdınız mı bilmiyorum da, Serkan diye bahsettiklerinin gerçekten bir Serkan olduğuna emin misiniz? Bence emin olamazsınız. Bana kendi aralarında kızlara kod isimler vermiş olabilirler, Serpil'in payına da Serkan düşmüştür gibi geliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…