Eşimi öldü sanmış mış..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Canim Serkan diye biri elbette vardır. Aksi durum olduğunda aha bu Serkan diyebileceği kanlı canlı arkadaşı. Bu şey gibi Ahmeti telefona en yakın kankan Ayşe diye kaybetmeye benziyor.
Hiç olmayan arkadaşının ismini kullanır mı? Neden riske atsın kendini değil mi? Güzel planlamış geldi bana.

"Serkan senin numaranı istiyor" diyen arkadaş! ne yapmak, nereye varmak istemekte?
Serpil istiyor diye evlenmiş adamın numarasını verme amacı ne? Serpil istediyse Serpil desin, Serkan ne mana?
Eşiniz konuştuktan sonra anlamayacak mıydı sanki Serkan olmadığını?
Konu çok garip geldi bana.

Bunun dışında sizin bu şekilde kadınla muhatap olmanız hiç hoş olmamış. Çok seviyesiz anlar yaşanmış, hiç gerek yokmuş.

ÖLdü gelde yoluyum bi saçını başını deseydin

Hahahah Ben fenayim demek. Valla biriyle oylesine bir ortamda tanissam 5 sene sonra gorsem tanirim Belki adini unuturum ama simasini kesinlikle unutmam

Benim asıl takıldığım konu madem öldü diye haber almış, whatsapptan merhaba ben x tanıdın mı diye mesaj atmış? Ölen biri whatsapp kullanabiliyor mu? Ölmüşse numarasını aldığı arkadaşı bunu niye söylememiş? Birde whatsappta kendini tanıtırken jale mi dedi Serpil mi? Serpil dediyse aradığınızda neden Jale dediğinde Serpil ismini sormadınız? Jale dediyse Serpil kim? Babam bu keki yapmayı nerden öğrendi? Beynim error verdi bu kadar soruya

Hahahah Ben fenayim demek. Valla biriyle oylesine bir ortamda tanissam 5 sene sonra gorsem tanirim Belki adini unuturum ama simasini kesinlikle unutmam

okulda bir kadın var oğlanın arkadaşının doğum gününde yanımda oturdu sohbet ettik..
kadını 2 hafta kadar sonra arkadaşımla bir mağazada gördük merhaba dedi sarıldı falan konuştuk ayak üstü. sonra ben tabi sordum arkadaşıma kimdi bu diye
bizim bir grup var onlarla iftara gittik ramazanda bu kadında bizim gruptan birinin samimi arkadaşıymış o da geldi. sonuç ben yine arkadaşı dürttüm kimdi bu diye
ve hala yolda görsem tanımam eminim..

Allah tan arkadaşlarının hafızası iyiymiş

Bu insanların hic derdi yok galiba ne güzel. Bunların nasıl bir kafası var ya...
Pardon yaşadığım olay size göre basit ve anlamsız olabilir ama bana göre değil.. herkes aynı düşünse dünya çok sıkıcı bir yer olurdu zaten

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…