Eski nişanlimla ilgili yeni gelismeler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ailen de tuhaf, sen de tuhafsın. bi tane g*tü boklu ruh hastası sana çiçek aldı, evine yemek gönderdi diye öldün bittin yirmi gündür. ya seni anan baban eşin dostun hiç sevmedi mi? sevgiye bu kadar mı muhtaçsın? hayatında dert görmemişsin, bunu dert edindin kendine. evinize gelip annene tükürdüğü babana küfrettiği kavganın olduğu gün direkt polise ya da savcılığa gidip başta kendisi olmak üzere anasını ve babasını da şikayet edecektin. sen günlerce konuştun bununla. hala da soru açıyorsun yok ağzımda yara çıktı bilmemne. gerçekten dert görmemişsin hayatında. verilmiş sadakam varmış kurtulduk diye şükredeceğine “ama biz çok iyiydik” diye ağlıyorsun.

annen de kabahatli. çok afedersin o eski nişanlım dediğin davarın bi annenle cima eylemediği kaldı annen hala “özlüyorsan barış” bilmemne diyor.

size ne diyeyim bilmiyorum inş fakesindir yoksa aile boyu süren bu kendini bilmezliği yüreğim kaldırmayacak.

Adam nisanliyken kocacım demenizi istiyor ağzına yemek koydurmaya çalışıyor ve siz bunları ufak sınır krizi olarak mı niteliyorsunuz? Hakaret için değil gerçekten merakımdan soruyorum saf misiniz, ne dusunuyordunuz? Su kadar kafanıza çıkarmayın hiçbir esprisi olmayan sacma sapan insanları ya

Annen noterdi bi de sanırım inanamıyorum valla

Ne deseniz haklisiniz gercekten

Evet haklisiniz. Mantikli dusunemedim 8 yillik sorunlu bir iliskiden cikinca bu sefer bunlar ufak tefek seyler gibi geldi bana her iliskide olur dedim gormezden geldim

Evet haklisiniz. Dun kapımıza dayandi bagirdi cagirdi. Ama ben babam onu tartakladi diye hala aciyip üzülüyorum gercekten mantikli dusunemiyorum bu yuzden psikolojik destek alacagim
Konu sahibi narsistle mücadele diye bir blog var, bu bloğu incele, narsist mağdurlarının hikayeleri başlığını oku, ben iki gündür okuyorum feleğim şaştı, yaşadığın ve yaşayacağın her şeyi bu blogda bulacaksın. Sana bir ışık yakacağını umuyorum.

Bu olay kurgu gibi gelmeye başladı.
yüksek lisans mezunu olup bu kadar kırılgan olmanız. Hayatta deneyiminiz hiç mi yok.
Böyle biri karşısında tutumum sadece hasarsız nasıl atlatırım olur.
Onun ne düşündüğü zerre umrumda olmaz. Karşındaki zaten hastalıklı. Kendini öldüreceğini söylemesi İnan vicdanımı sızlatmaz.
Siz ve aileniz bu işten hasar almadan nasıl çıkarsınız tek odaklanmanız gereken konu Bu. O kişiye kendinizi açıklamanıza gerek yok.

Hala 3 ay çok iyiydi diyorsun. Bir insanı tanımak için az bir süre . 10 sene boyunca gerçek yüzünü göstermemiş gibi konuşuyorsun. Dua et 3 ayda tüm pisliğini çıkarmış.
Bence daha fazlası da var. 3 ayda kimse gerçek yüzünü göstermez. Bu da tamamını göstermedi emin ol.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…