Eski nişanlimla ilgili yeni gelismeler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Destek alın siz de iyi durumda değilsiniz.

Kaç gündür okuyorum sürekli destek alacağım diyorsunuz. Itina ile herkese tek tek cevap veriyorsunuz. Belli ki bu konuları konuşmak bile sizi hiç yormuyor. Aralarda okudum aileniz eğitimiymiş, siz de eğitimiymişsiniz daha çok şaşırdım. Sağlıklı düşünemiyor olabilirsiniz ama insan bu kadar çirkin şeyler yaşadıktan sonra anlatmaya mecali kalmaz. Siz tek tek anlatıyorsunuz ve hiç yorumluyorsunuz. Merak ediyorum tam olarak beklediğiniz cevap nedir? Belli ki beklediğiniz bir cevap var.

Surekli kendimi sucladigim icin acaba ben mi yanlis dusunuyorum bende mi hata var diye kendi kendimi yiyip bitirdigim icin buradaki beni hic tanimayan insanlarin verdikleri objektif yanitlar beni rahatlatiyor

Evet cok fazla yara aldim gercekten

sakın deneme , sakın ben yandım bari sen yanma , ailenle beraber ol.

sakın deneme , sakın ben yandım bari sen yanma , ailenle beraber ol.
Denemeyi dusunmuyorum ama surekli kendimi sucluyorum mantikli dusunemiyorum bir sans versem duzelir miydi sakinlesir miydi benden ayri oldugu icin mi bu kadar gergin acaba falan diyorum

vay anasını 8 günde hayatın sırrına mı ermiş
bırakın şu dengesizi artık ya
burdan o kadar banal basit vasıfsız görünüyor ki
kendinize ailenize nasıl yakıştırıyorsunuz anlamadım

Denemeyi dusunmuyorum ama surekli kendimi sucluyorum mantikli dusunemiyorum bir sans versem duzelir miydi sakinlesir miydi benden ayri oldugu icin mi bu kadar gergin acaba falan diyorum
deneyin görün madem o kadar merak ediyorsunuz değişiyor mu değişmiyor mu

deneyin görün madem o kadar merak ediyorsunuz değişiyor mu değişmiyor mu
Bunca olaydan yalandan sonra cesaret edemiyorum zaten ailem cok tepkili ve karsi denesem bana tavir alacaklar uzulecekler eski nisanlim da asla ozur dilemem ailen yok arrik benim icin sadece sen varsin diyordu. Ben ailemle esim hep cok iyi anlassin hel birlikte buyuk mutlu bir aile olalim diye hayal kurardım hep bayramlarda seyranlarda hep birlikte olalim isterdim. Zaten suan kendisini her yerden engelledim gorusmuyoruz

vay anasını 8 günde hayatın sırrına mı ermiş
bırakın şu dengesizi artık ya
burdan o kadar banal basit vasıfsız görünüyor ki
kendinize ailenize nasıl yakıştırıyorsunuz anlamadım
Evet suan engelli her yerden ama konusurken hep ben icerde neler yasadim psikolojim bozukdu 2 kere revire kaldirildim sinir krizi gecirdim merdivenden dustum siz bana anlayis gostermediniz ustume geldi ailen diyor. Kendi ailesi de cok doldurmus ogullarini. Dun kalimiza dayandi bagirdi ben bagirmadim baban uzerime saldirdi sen de beni korumadin diyor

ben konya ovası kadar geniş bir insanım
kızımı asla kısıtlamadım
ama sizin yaptığınızı yapsa bacaklarını kırar o asalağın yanına göndermem

Fake olduğunu düşünüyorum,ağzına yemek vermedin diye mi?Peki.Yani fake değilsen cidden ülkeyi terke etmediğime üzüleceğim
Ve yüksek lisans öğrencisi ve anne gelir uzmanı ve baba noter.
Bu kadar kültürlü olduklarını tahmin ettiğim bir ailenin eğitimli kızı nasıl bu kadar kör olup böylesi cani bir insana aşık oluyor ve tüm bu yaşananlara rağmen unutamıyorum acıyorum ona diyor anlayamıyorum, aklım almıyor. Bana da fake gibi geliyor bu kadar kör olunamaz çünkü. Benim de kızım var büyük konuşturtma sen koru akıl fikir ver Allah'ım.

Evet cok haklisiniz. Insanlar iftira atip yargiliyordur ben kendim tanicam dedim. Ben destek olurum duzeltirim yardimci olurum beni seviyor ben de onun yaninda durmaliyim diye dusundum hep

Şimdi yakadık asıl nedeni işte.
Mesela sorunlu bir kardeşiniz vardır, kurtarmak için olmadık işlere girersiniz, anlaşılır.

Düşünün o kişi ilişkinin başında size tamamen yabancı biri, o noktada aranızda bir sevgi de yakınlık da yok. Niye size saygı gösterecek biri yerine düzeltmek için uğraşacağınız sorunlu bir kişi tercih edilir ki?

Çok iyi olacak, düzelecek, hatta çabamı görünce beni çok takdir edecek diye düşünmüş bile olabilirsiniz.

Her zaman derim: “Kişinin kendi karakterini yaşama hakkı vardır, tabi bedelini ödemek şartıyla”.
Sonuçta yıllarca onun da iyi kötü bir karakteri gelişti.

Malzeme bu, evladınız/babanız falan da değil.
Olay sevmek de değil, gerçekten davranışlarında sıkıntı görmüyor. Gitsin kendisini gibi biri ile görüşsün.

Değişmek kolay değildir, burada karakteri bırakın kilo verirken bile yandım diyoruz. İyi karakter yıllarca adım adım pişerek çıkar, yeni sevgili geldi diye hemen oluşmaz.

Temiz kalbinizi hakedenlere açın, kıymetinizi bilin.

Bu kişi bu konu mantığımla düşündüğümde gerçek olamaz. Ya kızı geçtim bu anne baba nasıl böyle bir insanla muhatap olur. Ve sen hala nasıl kafan karışık olabilir şoktayım ya gerçekse yazdıkların ciddi anlamda yardım almalısın ama ailecek almalısınız benim kızım olsaydın bir süre uzaklaştırırdım seni bulunduğun ilden. Uzaklaşamam yüksek lisansm var da deme yüksek lisansı düşünseydin böyle bir insanla birlikteliği düşünemezdin. Yanına yakıştırıyor musun cezaevine girmiş sorunlu bağımlılığı olan birini hiç mi kendine değer vermiyorsun utanmayacak mısın insanlara eşim diye tanıştırırken. Daha fazla diyecek söz bulamıyorum

Çok tesekkur ederim gercekten yorumunuz icin. 8 yillik bir iliskim bitince ve karsima bu kisi gorucu usulu cikinca demekki kaderim bu insam diye dusunmustum ve dengesizlikleri siniri bana hep idare edilebilir gibi gelmisti

Evet cok haklisiniz ben de kendi dusunce ve duygularima anlam veremedigim icin zaten uzmandan destek alacagim saglikli dusunemiyorum. Biz bu yalanlari ayrilik asamasinda ogrendik 3 ay boyunca hicbir sorun yoktu anlayamadik ikimizin arasinda vardi asiri ilgi bekleme asiri sevgi sozcukleri soylememi isteme vs gibi ama ben de hep bunlari tolere ettim gormezden geldim aman benim yuzumden bitmesin diye

Evet ben de zaten tum bu yasananlara ragmen hala nasil bu sekilde dusundugume anlam veremedigim icin burada konu acip beni tanimayan farkli insanlardan goruslerini almak istedim tesekkurler yorumunuz icin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…