Evlilik teklifini kadın eder mi?

Edebilir ama romantik değil. Benim eşim çok güzel, unutamayacağım bir evlilik teklifi etti. 💍Sarıyer’e bir balıkçıya gittik. Bir anda “teklif ediyorum benimle evlenir misin” çaldı. Eşim elinde tek taş, diz çöktü. Garson bir demet kırmızı gül getirdi. Maytaplar yanıyor. Herkes bize tempo tutuyor. Çok duygulanmış, ağlamıştım. ❤️
Bence her kadın dünyada tek kadın kendisiymiş gibi sevilmeyi, değer görmeyi hak ediyor.

Asla etmem. Ve etmemeli de.
Neden bu kadar meraklısıymış gibi davranıyorsunuz ki?

Hanımlar herkese merhaba :halay:

Erkek arkadaşımla ciddi düşündüğümüz, güzel bir ilişkimiz var. Allah izin verirse evleneceğimizi biliyorum o yönde konuşmalarımız oluyor ama ne zaman bilmiyorum. Dün de bana espirisine bir video gönderdi. Kadın evlilik teklifi ediyor sevgilisine, sonra videonun üzerine konuştuk gülüştük falan. Bende şimdi kendi kendime, niye olmasın? diyorum. Çokta espirili güzel olur. Olmaz mı? :halay: Şaka bir yana bu adam ne zaman teklif edecek yahu? :)))
Etme etme. Ben eşime tanışmadan önce seni beğeniyodum dedim diye beni sen tavladin diyor😂😂

Hanımlar herkese merhaba :halay:

Erkek arkadaşımla ciddi düşündüğümüz, güzel bir ilişkimiz var. Allah izin verirse evleneceğimizi biliyorum o yönde konuşmalarımız oluyor ama ne zaman bilmiyorum. Dün de bana espirisine bir video gönderdi. Kadın evlilik teklifi ediyor sevgilisine, sonra videonun üzerine konuştuk gülüştük falan. Bende şimdi kendi kendime, niye olmasın? diyorum. Çokta espirili güzel olur. Olmaz mı? :halay: Şaka bir yana bu adam ne zaman teklif edecek yahu? :)))
Yani esprili olabilir. Ama ben yapmazdım. O teklif etsin isterim. :p

edebilir neden olmasın :)

ama ben etmem. O da etmesin :) Doğal olağan şekilde ilerleyebilir bence.
Teklif etmem , teklif beklemem .

Tabi ki kadın da evlilik teklifi eder de ne gerek var bu adamlara bu kadar da yüz vermemek gerek 😂 Zaten hayatları boyunca sayılıdır böyle düşündükleri özel davrandıkları günler.. O günden de olmayın derim ben 😂

Hem böyle özel bir anı kendiniz yaşamak varken neden plan program yapıp erkek arkadaşınıza yaşatacaksınız ki.. Ben olaya burdan bakıyorum..

X