Gebeliğe Hazırlık hamile kalmak için ne yapmalı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar tek tek yazmayayım dedim hamile misin diyen arkadaş evet hamileyim şu an. Ve morfoloji sorun eden arkadaş 7 olmalı diye bişey yok 4 ve üstü ideal ama 2 ve 3 le de oluyor bizim 3 tü hiç değişmedi. En önemli şey sayı ve hız bu ikisini yükseltmek yeterli ki zaten morfoloji yükseltmek cidden çok zor. Doktor sayı ve hız düşüklüğü için bir takviye yazdıysa eşiniz incir kürü yanında takviyeyi kullansın çünkü o takviyeler içinde vitaminler qenzim protein vs şeyler var. Eğer doktor hiçbişey vermediyse proxeed öneririm reçetesiz satılıyor zararı yok. Biz incir kürü kullandık eşim bide proxeed kullandı.
incir kürüne biz de başladık cnm seni okudum çok da..bu arada allah kucağına almayı nasip etsin sağlıkla..Kaan aydosu aradı eşim nisan başı gelin demiş ankaraya sakın bişey yaptırmayın tüp fln değerler öyle değerler değil demişler..sanırım takviye verecek..sayı 171 milyon total... 54 milyon sayı normal..ileri hareket 32 ..morfoloji 1:KK43:

Kızlar baba sorarsanız çok fazla kür de iyi bişey değil inanın zeytinyağı incir kürü tek başına yetiyor sadece sperm için takviye alınacaksa bile ben proxeed tavsiye ediyorum bu ikisi yetiyor bide stres yapmayın en geç 3 ayda bebek oluyo ben kime tavsiye ettiysem hepsi hamile şimdi
Ay canim ne kadar umutlu konusuyosun agzindan bal damliyo insallah guzel haberlerimi burada sizinle paylasirim

Kızlar baba sorarsanız çok fazla kür de iyi bişey değil inanın zeytinyağı incir kürü tek başına yetiyor sadece sperm için takviye alınacaksa bile ben proxeed tavsiye ediyorum bu ikisi yetiyor bide stres yapmayın en geç 3 ayda bebek oluyo ben kime tavsiye ettiysem hepsi hamile şimdi
O zaman canım bak benim yumurtam çok iyiyimiş eşim de de sprey vb iyi adetlerim düzenli kist vb yok sence ben ne yapmalıyım çok ihtiyacım var
2 ncisi o dediğin ilaç mı reçetesiz mi
Ben soğan kürü dışında bişey yapmadım korkudan

yaa cnm benim doktor bir an önce tüp bebek yanlısı maddi açıdan da zorlar bizi sayı 54 milyon toplam sayı 171 milyon ileir hareket %32 bekleyimmi sizce kafam çok karışık doktor takviye fln vermiyor morfoloji çaresi tüp bebektir diyor
Doktorunuzun paraya ihtiyacı var bence sayınız bizim tedaviden sonraki sayımız gibi gayet de güzel bu şekilde doğal yolla olur . bence devlette bi doktora görünün emin olun değerler çok iyi diyecek

O zaman canım bak benim yumurtam çok iyiyimiş eşim de de sprey vb iyi adetlerim düzenli kist vb yok sence ben ne yapmalıyım çok ihtiyacım var
2 ncisi o dediğin ilaç mı reçetesiz mi
Ben soğan kürü dışında bişey yapmadım korkudan
Bence sadece incir kürü yapın soğan iltihap varsa çözüyor işi başka bi etkisi yok ama incir küründe yumurta daha sağlıklı oluyor vakti gelince çatlıyor spermler daha sağlıklı olup hızlanıyor sadece sabredip incir kürü yapın derim ben

Canım bence eşin proxeed plus alsın incir kürüyle beraber kullansın sende incir kürü yap hatta benim eşim kuru yemiş olarakta incir tüketti bu arada çay ve gazlı içecek ve kahve gibi kafeinli şeylerden uzak dursun alkol ve sigaradan uzak dursun bunlar da spermin yapısını bozuyor. Sana bi tavsiyem daha var eğer özele gidiyorsanız bide devllette iyi bi doktora gidin internetten doktor yorumlarının okuyun iyi birini bulup gidin özellerin para tuzağına düşmeyin en kötü ihtimal bir iki ay daha olmazsa doktor aşılama tavsiye edebilir ama bence ona bile gerek kalmaz tüp bebek son çare ama doktorunuz tüp bebek için erken konuşmuş
incir kürüne biz de başladık cnm seni okudum çok da..bu arada allah kucağına almayı nasip etsin sağlıkla..Kaan aydosu aradı eşim nisan başı gelin demiş ankaraya sakın bişey yaptırmayın tüp fln değerler öyle değerler değil demişler..sanırım takviye verecek..sayı 171 milyon total... 54 milyon sayı normal..ileri hareket 32 ..morfoloji 1:KK43:

Canım bence eşin proxeed plus alsın incir kürüyle beraber kullansın sende incir kürü yap hatta benim eşim kuru yemiş olarakta incir tüketti bu arada çay ve gazlı içecek ve kahve gibi kafeinli şeylerden uzak dursun alkol ve sigaradan uzak dursun bunlar da spermin yapısını bozuyor. Sana bi tavsiyem daha var eğer özele gidiyorsanız bide devllette iyi bi doktora gidin internetten doktor yorumlarının okuyun iyi birini bulup gidin özellerin para tuzağına düşmeyin en kötü ihtimal bir iki ay daha olmazsa doktor aşılama tavsiye edebilir ama bence ona bile gerek kalmaz tüp bebek son çare ama doktorunuz tüp bebek için erken konuşmuş

Bu incir olayını bende duymuştum zaten zeytinyağıda incirde çok faydalı besinler. Başlamanın belli bir zamanı yok dimi?

Bence sadece incir kürü yapın soğan iltihap varsa çözüyor işi başka bi etkisi yok ama incir küründe yumurta daha sağlıklı oluyor vakti gelince çatlıyor spermler daha sağlıklı olup hızlanıyor sadece sabredip incir kürü yapın derim ben
Allah razı olsun çok sağolun

Canım ben pratik olsun diye bi kaba aldığım tüm incirleri elimle yarıp attım üstünede zeytinyağını döktüm bu şekilde her sabah aç karnına bi tane yedim eşimde aynı şekilde iki tane yedi. Benim eşimde sperm sayısı düşüktü o yüzden özellikle eşim hiç aksatmadan yedi bide vitamin takviyesi olan proxeed plus içti. İncir kürü ve proxeed olmadan 5 ay denedik ama bebeğimiz olmadı sonra incir kürünü 1 buçuk ay denedik o zaman hamile kalabildim. ama başka bi arkadaşım da uzun süre bebek istemişti olmayınca incir kürü ve proxeedi önerdim oda aynı şekilde hemen hamile kaldı. Bide ben size bişey soracağım sizdeki sıkıntı nedir herhangi bi sorun var mı yoksa tüm testler temiz olmasına rağmen mi olmuyor
canım birşey sorabilirmiyim. benim eşime de doktor proxeed plus verdi günde 2 keremi kullandı eşiniz 1 kere mi ? bir de bu zeytinyağında incir kürü ne işe yarıyor?

canım birşey sorabilirmiyim. benim eşime de doktor proxeed plus verdi günde 2 keremi kullandı eşiniz 1 kere mi ? bir de bu zeytinyağında incir kürü ne işe yarıyor?
Günde iki Kere sabah ve akşam yemekten önce kullandı. Kür de erkekte spermi kadında yumurta rezervini çoğaltıyor

Canım ben pratik olsun diye bi kaba aldığım tüm incirleri elimle yarıp attım üstünede zeytinyağını döktüm bu şekilde her sabah aç karnına bi tane yedim eşimde aynı şekilde iki tane yedi. Benim eşimde sperm sayısı düşüktü o yüzden özellikle eşim hiç aksatmadan yedi bide vitamin takviyesi olan proxeed plus içti. İncir kürü ve proxeed olmadan 5 ay denedik ama bebeğimiz olmadı sonra incir kürünü 1 buçuk ay denedik o zaman hamile kalabildim. ama başka bi arkadaşım da uzun süre bebek istemişti olmayınca incir kürü ve proxeedi önerdim oda aynı şekilde hemen hamile kaldı. Bide ben size bişey soracağım sizdeki sıkıntı nedir herhangi bi sorun var mı yoksa tüm testler temiz olmasına rağmen mi olmuyor
İnciri nasıl yaptınız kuru incirdenmi akşamdan mı hazırladınız acaba

Arkadaslar merhaba konudan devam edeyim
2246209

Bunlar benim hormon testi sonuclarim esimin sperm sayisi 100 milyon ileri hiz %25 morfoloji 2 cikti ters rahimliyim biraz grc olabilcegini soyledi 8 aydir korunmuyoruz doktorum yumurtalarimi yavas gordu ama oda 2 ay adetlerim gecikti sonra normale dondu bu sonuclar normalmi acaba :KK43:

Merhaba canım kuru incirmi

kızlar öyle demeyin ben 6 ay da vijinusmusla uğraştım evliliğimin ilk ayından beri bebek soruyorlar sürekli ve benden sonra evlelenler bile hamile kaldılar bu süreç öyle zor ki çevre baskısı benim ve eşimin bebek isteği bizi çok yordu fikir almak istiyorum amacım eleştirilmek değil sadece ne yapabilirim sonuçta 4 ay da az bir süre değil
Ya ben 25 ay sonra hamile kalabilmiş biri olarak şunu söyliyim.
İkinizde de bir problem yoksa
Alkol, uyuşturucu, aşırı sigara bağımlılığı yoksa
Stres yapmayacaksınız..
Benden sonra evlenenler çocuklarını büyüttüler.
Tüp için soğan suyu kürü denemelisin canm, iltihap kist vs ne varsa söküp atıyor
Onun haricinde 3gün
5gün yaptım bu ay hamileyim diye düşünüp sürekli belirti arama kendinde..
25ay bekledim olmadı
Artık, çocuğum olmuyo boşuna uğraşma Seda dediğim ay hamile kalmışım..
4ay az Bi süre gülüm çok değil

Ya ben 25 ay sonra hamile kalabilmiş biri olarak şunu söyliyim.
İkinizde de bir problem yoksa
Alkol, uyuşturucu, aşırı sigara bağımlılığı yoksa
Stres yapmayacaksınız..
Benden sonra evlenenler çocuklarını büyüttüler.
Tüp için soğan suyu kürü denemelisin canm, iltihap kist vs ne varsa söküp atıyor
Onun haricinde 3gün
5gün yaptım bu ay hamileyim diye düşünüp sürekli belirti arama kendinde..
25ay bekledim olmadı
Artık, çocuğum olmuyo boşuna uğraşma Seda dediğim ay hamile kalmışım..
4ay az Bi süre gülüm çok değil
Kolay değildir tabi 5 aydır olmuyor diye üzülüyordum aynısı annem söyledi banada ama eşimin tarafı çok ısrar ediyor aksi gibi herkes hamile kaldı yakınlarım bende takıyorum arkadaş gibi 😔

Kolay değildir tabi 5 aydır olmuyor diye üzülüyordum aynısı annem söyledi banada ama eşimin tarafı çok ısrar ediyor aksi gibi herkes hamile kaldı yakınlarım bende takıyorum arkadaş gibi 😔
Oncelikle merhaba ya Anliyorum sizi ama insanlara gore yasanmaz ki ayni durumu az cok bende yasiyorum ama umurumda degil biktim cunku o ne der bu ne der problemliymisim gibi bakmalarndan o yuzden nasip arkadas dogru soyluyo ne zaman dusunmeyi birakirsak rahatlarsak o zaman sabredelim Allah sabredenlerle beraberdir ☺️

Canımm.. Allaha şükür ne benim ailem ne eşimin ailesi ısrar etmedi..
Fakat bizde ısrarcı komşulardı!! Sende var mı bi şey? Bebek yok mu? Çalışmalara devam edin. (!!) Ya insanlar hadlerini çok aştılar hepsine gülüp geçtim. Tabi içim hulk ken dışım polyanna idi.
Her ay olmadı olmadı.. Artık dedim tamam çocuğumuz olmuyor. Bari kendime bakayım.
O ay yani geçen ay hindistan cevizi yağları zeytin yağları badem yağları hint yağları ampuller vitaminler şampuanla biiir sürü şey aldım. Her gün kalktım saçıma Bi bakım yaptım hep onla uğrastım. Dedim biraz saçımı uzatayım. Yaşlı Bi teyze varmış göbek bakıyormuş baktığı tüm kadınlar hamile kalmış. Dedim yazın ona giderim. Önceki ay öyle düşündüğün için geçen ay aklımda bebek hiç yoktu.
Ama adet olmadım doktora Bi gittim hamileymişim

X