Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz

inşallah canım .
istediğin gibi olsun inşallah . hayırlısıyla.
hem sözel hem sayısal mı yapman gerekiyor.
Sözel ağırlıklı matematikten en az bir net yapmam lazm bende hep açıktan okudum şuan matematik dahil hespine çalışıyorum matematik seviyorum ama okul olmadan öğrenemedim en son ortaokulda gördüm şimdi telegramdan grup kurduk kardeşim ve kuzenim matematik öğretmeni oradan bize haftada ikigun matematik gosteriyorlar

Sözel ağırlıklı matematikten en az bir net yapmam lazm bende hep açıktan okudum şuan matematik dahil hespine çalışıyorum matematik seviyorum ama okul olmadan öğrenemedim en son ortaokulda gördüm şimdi telegramdan grup kurduk kardeşim ve kuzenim matematik öğretmeni oradan bize haftada ikigun matematik gosteriyorlar
çok iyi canım . inşallah :dua::dua:

Kızlar bugün mercimek ekmeği ama içinde herşey var birde nohuttan brovni deniycem daha önce yaptm çok sevmiştim tekrar deniyorum ekmeği de valla içinde ne yokki 😂un Yok sadece sebzeli peynir zeytin bile var baya doyuruyor birkacgun yemek yapmak istemiyorum midem biraz hassas ağır yememek için bunları deniycem salatayla yerim artık

geçmiş olsun . kaç şiddeti. Allah korusun.
Deprem değil kız hasta canım uyuyamiyor birde büyük tuvaletini yapmaya korktuğu için karnına krampa sebebp oluyor sabha kadar karnını ovalatti kabız değil ilaç veriyorum hep zeytinyağı veriyorum ama yine de normale dönmedi ya perişan ediyor kendinde benide

Benim de evde bir kaç içimlik var aslında.
Bu cumaya kadar sadece kahvaltıda yapsam, dayanabilir miyim akşama kadar acaba. Önceleri beni aciktirmisti.

Maksat evdeki bitsin 😊
Yarın bende iceyim kahvaltıda :KK66:
O zmn çokta geç olmamış sen onu alalı 😊 skt si geçmedi dimi 2 yıllık fln oluyor sanırım inşallah işe yarar hareket olur en azından
Selam canım hoş geldin...Gel tabii sensiz olur mu...Geçmiş olsun ayrıca...

Canım onlar devamlılık olsun diye ürünler kısa sürede işe yarıyor belki ama sonrasında yine alıyorsun verdiklerini kilo verme bitince de kilo koruma adı altında yine kürler devam ediyor bildiğim kadarıyla..Yine de sana hayırlısı olsun...

Ankara da çok soğuk buzz buzz...
Hareket olsun diye cnm başladım başlangıç yapmak istemiyorum yoksa

O zmn çokta geç olmamış sen onu alalı 😊 skt si geçmedi dimi 2 yıllık fln oluyor sanırım inşallah işe yarar hareket olur en azından

Hareket olsun diye cnm başladım başlangıç yapmak istemiyorum yoksa
Canim son kullanma tarihi geçmiş, 3 yıl önce almıştım sanırım ☺️
Kullanmayacagim

Kahvaltı
1 yumurtalı menemen
1 dilim ekmek

Ara
1 elma
1 mandalin
2 kaşık dünden kalan tavuklu makarna
1 bitter

Akşam
1 tabak patatesli bezelye yemeği
3 kaşık pirinç pilavı (basmati)

Günaydın kızlar..

Dün akşam
patates tavuk

Bu sabah
uyanınca 1 dilim ananas maydanoz keten tohumlu bızzttt

Kahvaltı

1 yulaf krepi
peynir zeytin
maydanoz çeri

Günaydın kızlar..

Dün akşam
patates tavuk

Bu sabah
uyanınca 1 dilim ananas maydanoz keten tohumlu bızzttt

Kahvaltı

1 yulaf krepi
peynir zeytin
maydanoz çeri
yağğğğ ne kaaadar sağlıklı besleniyorsun
süpersin
böyle sağlıklı menüleeerrrrr.

eşin de yiyor mu bunları.

Bugün menü yazmaym zira hastayım habire birşeyler yiyor içiyorum kahvaltıdan sonra şimdi yaptığım sağlıklı atıştırmalıklar dan yiyorum limonlu çay ile halsizim banada bulaştırırlar birkaç gecedir de kızın yanında sabahlayinca bende şifayı kaptim yatmak için ders yapıyorum kızı kaynanama gönderdim peşinde koşacak halim yok

Bugün menü yazmaym zira hastayım habire birşeyler yiyor içiyorum kahvaltıdan sonra şimdi yaptığım sağlıklı atıştırmalıklar dan yiyorum limonlu çay ile halsizim banada bulaştırırlar birkaç gecedir de kızın yanında sabahlayinca bende şifayı kaptim yatmak için ders yapıyorum kızı kaynanama gönderdim peşinde koşacak halim yok
Geçmiş olsun canım..:cry:

selam

Dün akşam

tavuk
bamya

kahvaltım
omlet
1 dilim tb ekmeği
peynir zeytin
yeşillik

Öğlen
2 kepçe lahana çorbası