Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz

Yok canım. Cuma günü bildirimde o +1 kilo gotmisti. 100 Gr vermiştim. Bu 100 Gr üzerine +600 ciktim
Dogru canim ya 58.4 cikmistin sanirim simdi hatirladim, bu ara regl donemiyse veya bazen de söyle oluyor kilo verdigimizde bisalan yagin yerine su doluyormus once kilo aldik gibi gorunuyor sonra bir gun hepsi iniyor oyle okumusyum bana da cok oldu kilo verirken o nedenle kafana takma canim menulerin guzel eger olmasaydi neyse

Dogru canim ya 58.4 cikmistin sanirim simdi hatirladim, bu ara regl donemiyse veya bazen de söyle oluyor kilo verdigimizde bisalan yagin yerine su doluyormus once kilo aldik gibi gorunuyor sonra bir gun hepsi iniyor oyle okumusyum bana da cok oldu kilo verirken o nedenle kafana takma canim menulerin guzel eger olmasaydi neyse
Evet canim bunu bende duymuştum.
Hatta spor yapanlarda daha çok oluyormuş, yağ kütlesi bosaldikca su doluyormus sonra kasa donusuyirmus onlar.

Kahvaltim

Serpme bir kahvaltı oldu. Tabak hazırlamadim ortadan yedim.

1.5 haşlanmış yumurta, avucum kadar pide, zeytin, peynir, sosis, kaynak, incir reçeli
Ara
3 gün kurusu

Akşam
Küçük bir kase mercimekli bulgur plavi
Hünkar beğendi patlıcan 4 kaşık , et 3 kaşık

4 buçukta akşam yemeği yedik. Şimdi sütlü kahve içiyorum.

Sabah sirkeli su
Kahvaltı
1 hurma, 1 kuru incir

Öğlen
1 tabak kuru sebze kavurması,
3 kaşık yoğurt

Akşam
1 kepçe etli nohut (susuz)
3 kaşık bulgur pilavı
3 kaşık yoğurt

Karnım aç mı bilmiyorum ama birşeyler yiyesim var. Ne bileyim eğlence arıyor gibiyim. Safransari Safransari gibi sütlü kahve mi yapsam bilemedim...

Sabah sirkeli su
Kahvaltı
1 hurma, 1 kuru incir

Öğlen
1 tabak kuru sebze kavurması,
3 kaşık yoğurt

Akşam
1 kepçe etli nohut (susuz)
3 kaşık bulgur pilavı
3 kaşık yoğurt

Karnım aç mı bilmiyorum ama birşeyler yiyesim var. Ne bileyim eğlence arıyor gibiyim. Safransari Safransari gibi sütlü kahve mi yapsam bilemedim...
Yine en masumu sutlu kahve olur :KK66:

Yarım 2 günlük ayran detoksuma başlıyorum :KK17:
İlk defa tüm kurallarıyla uymaya kararlıyım.
YouTube de bir sürü ayran detoksu yapanların videolarını izledim, motivasyon amaçlı :KK66:

Bunu daha çok kilo verirken duraklama yaşayanlar yapmış. Bende draklama yaşıyorum sayilir, 100 Gr verdim bu hafta. Gerçi normalimde de en fazla 300 Gr verebiliyorum.

Yine en masumu sutlu kahve olur :KK66:
Sütlü kahve içtim. 1 kuru incir 2 ceviz yedim. Yemesem iyiydi ama kesti beni, iyi oldu yani😄😄
YouTube de bir sürü ayran detoksu yapanların videolarını izledim, motivasyon amaçlı :KK66:

Bunu daha çok kilo verirken duraklama yaşayanlar yapmış. Bende draklama yaşıyorum sayilir, 100 Gr verdim bu hafta. Gerçi normalimde de en fazla 300 Gr verebiliyorum.
Hadi sana başarılar rakip :KK5:

Slm kizlar, esim dun izne ayrildi bikac gun manisaya geldik yarin da izmire bizimkilerin yanina geceriz sanirim dun sabah yarim muz ve bi tatli k tahin
Oglen bir yumurtali ve cokelekli omlet 2 dilim ekmek ve yesillik
Aksam yoldaydik biraz patates kizaryamasi 3 sigan halkasi 3 kasik yogurt ve peynir yedim

Esinin emekliliği simdiden hayırlı olsun canım
Inşaallah gönlünüze göre guzel bir ev bulursunuz ne güzel
Çok sağol canım:KK36: İnşallah..
Oo hepsi birbirinden güzel haberler 😍😍 hep güzel haberlerle gel inşallah..
Eşin gelmiş gözün aydın, emekliliği hayırlı olsun. İnşallah gönlünüze göre, huzur içinde oturacağınız bir eviniz olsun...

Veee ver elini 70’ler 🥳🥳🥳
Çok sağol canım..Aminn inşallah hepimiz güzel haberlerle gelelim..:KK36:
Sersumcim tam esin gdi mi diye seni soracaktim ki sen harika haberler vermissin, ev bakilcak demek, emeklilik dilekcesi ayyyy bunlar ne guzel haberler boyle😊 evettt kiloya gelince 7 ler geldi yasasinnnmmmm
Çok sağol canımmm :KK36:
Menüm:

Sabah sirkeli su
Kahvaltı yok

öğlen bir tabak tavuklu kereviz, yarım kase yoğurt

akşam bir kase etli nohut yemeği (susuz), 2 kaşık patlıcanlı meze

Haftasonu yediklerimin etkisinden galiba bugün + 1 kg fazla çıktım.
Allahım şu 60’lar hiç gitmeyecek gibi... o yüzden bugün az yemeye çalıştım :lülülü:

Vee 1 saat yürüyüş 💪🏻
Olsunn moral bozmak yok bak toparladın olacak olacak..:KK5::KK19:Benim 80 ler gittiyse herkesin ki olur:confused:
Ya ismi böyle Osmanlı saraylarından gelse de kolay bir yemek 🤭

Patlıcanı közlenmiş kavanozda satın aldım, eti düdüklüde pişirip soteledim derken kolay oldu.
Benim kızım da bayılır ama tavuklusuna ..Ben de hazır köz patlıcan alıyorum dediğin gibi çok pratik yapılıveriyor..Afiyetler olsun..
Bende +600 Gr çıktım 🙄
Anlamiyorum bu kilo dengesizliğimi.
Günlük değişimler hep ödem üzülme şekerim

Ooooo hadi bakalım hayırlısıEn Büyük KK:rolleyes::rolleyes:
Slm kizlar, esim dun izne ayrildi bikac gun manisaya geldik yarin da izmire bizimkilerin yanina geceriz sanirim dun sabah yarim muz ve bi tatli k tahin
Oglen bir yumurtali ve cokelekli omlet 2 dilim ekmek ve yesillik
Aksam yoldaydik biraz patates kizaryamasi 3 sigan halkasi 3 kasik yogurt ve peynir yedim
Ayy ne güzel canım izinnn..Benim de 8 martta başlıyor 3 hafta alıyorum ev taşıma ve 4 gün de afyona termale gideceğiz inşallah...
İyi tatilller olsunnn :rolleyes: :rolleyes: :KK36:

Günaydın kızlarrrsss...

Menülerimi paylaşayım hemen...

Dün sabah

1.jpg

Öğlen
2.jpg

Akşam

3.jpg

Bu sabah

4.jpg

Olsunn moral bozmak yok bak toparladın olacak olacak..:KK5::KK19:Benim 80 ler gittiyse herkesin ki olur:confused:

Benim kızım da bayılır ama tavuklusuna ..Ben de hazır köz patlıcan alıyorum dediğin gibi çok pratik yapılıveriyor..Afiyetler olsun..

Ayy ne güzel canım izinnn..Benim de 8 martta başlıyor 3 hafta alıyorum ev taşıma ve 4 gün de afyona termale gideceğiz inşallah...
Az kalmis sersumcum once ev sonra tatil cok guzel cok😊

Canım evi buldunuz mu bulacak mısınız? Hemen nereye taşıyorsun evi kafam karıştı🤣

X