Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz

Kahvaltı 10.00
2 haşlanmış yumurta
6 zeytin
1 kk peynir
Yarım dilim ekmek üzeri kaymak

Öğlen
1 kase patetas salâtasi
1 elma
1 mandalin

Akşam 18.00
1 kase tarhana çorba
1 tabak yoğurtlu kabak

Nasıl olmalım kız geçen hafta noravirüs kaptı arkadaşından ishal kusma belirtileri ama ishale çevirmeden tedavi oldu çok şükür ama vizede geçti uyku hali halsizlik 3 gün zorladı bizi terapi eğitimi aile terapisi çift terapisi oyun terapisi gibi boş durmak istemedim birşeyler yapayım dedim de ilerde 4,6 yaş kuran kursu eğitimi verirsem iyi olur dedim çocuk psikolojisi büyükler gibi değil anlamakta bazen zor
hoş geldin . kızına geçmiş olsun canım.

iyi yapmışsın .
kolay gelsin canım . ne kadar sürecek eğitimin.

havalar birden soğudu. gündüz iyi de akşam sabah çok soğuk oluyor dışarılar da evler de.

sizin oralar nasıl acaba.

okuma yazma olayı nasıl gidiyor kızlar .

pamuk
safran
zeze
başka kim vardı

havalar birden soğudu. gündüz iyi de akşam sabah çok soğuk oluyor dışarılar da evler de.

sizin oralar nasıl acaba.

okuma yazma olayı nasıl gidiyor kızlar .

pamuk
safran
zeze
başka kim vardı
Canim burası da soğudu.
Dışarısı sıcak evlerin soğuk olduğu aydayiz.
Bizimkiler bugün k harfine geçtiler.
Çok şükür iyi gidiyor.
Hoca daha çok kitap veya fasikulden ödev veriyor, onları da yapmak daha kolay oluyor.

Canim burası da soğudu.
Dışarısı sıcak evlerin soğuk olduğu aydayiz.
Bizimkiler bugün k harfine geçtiler.
Çok şükür iyi gidiyor.
Hoca daha çok kitap veya fasikulden ödev veriyor, onları da yapmak daha kolay oluyor.
safran bugün bizim de öğretmen K ye geçecekmiş . istedi fasikülü
e-l-a
bitti

Kuran kursu zoom dan diğeri kendi istediğim zaman çalışıyorum ayriyeten matematik çalışıyorum 😅 evi supürmeye vaktim yok kız uyumuyor inat ediyor kafayı yemek üzereyim
matematik dgs için mi başladın . geçen yıllarda konuşmuştuk bi .
ben de başladım çalışmaya. az az . çok var ama hızlanmak lazım . yoksa kağnı hızında yapıyorsun . süre yetmiyor

matematik dgs için mi başladın . geçen yıllarda konuşmuştuk bi .
ben de başladım çalışmaya. az az . çok var ama hızlanmak lazım . yoksa kağnı hızında yapıyorsun . süre yetmiyor
Aynen girdimde matematik yüzünden hesaplanmadı halbuki biri doğruydu tam ham puana çıkarmışlar öyle olduğunu bilseydim tek cevap bırakırdım normalde yapabiliyorum ama Türkçe çok zor DGS de ya okadar uzunlar ki süre yetmiyor birde ne demek istediğini anlayana kadar zamanda geçiyor malesef

Aynen girdimde matematik yüzünden hesaplanmadı halbuki biri doğruydu tam ham puana çıkarmışlar öyle olduğunu bilseydim tek cevap bırakırdım normalde yapabiliyorum ama Türkçe çok zor DGS de ya okadar uzunlar ki süre yetmiyor birde ne demek istediğini anlayana kadar zamanda geçiyor malesef
1 net yetiyor biliyorum .
ben de matematik çözdüm ama yeterli gelmedi. sınava 10 gün kala çalışma imkanı buldum . işlerim yoğundu hiç çalışamamıştım.
1 türkçe net yetiyordu diye biliyorum ama çözdüğüm sorunun yanlış olma ihtimalinden korktuğumdan 4 soru çözdüm . süre bitmek üzereydi. telaşlandım . 3 doğru 1 yanlış olmuş . sükür hesaplandı ama yeterli olmuyor malesef.

Çok azmış çok çalışmak lazım ki hızla alım matematik kolaydı diyorlar ama Türkçe'den zaman kalmadı ki
öyle canım . matematik kolay ama hızlanmak lazım . yoksa 60 soruyu da çözersin . ama hız olmayınca süre yetmeyince ancak o kadar çözdüm .
hızlanmadan olmaz malesef.
öncekki yıl türçe çözdüm . yırtarım dedim . biraz da matematik çözsem .
47 doğru 4 yanlış türkçe olarak çıkardım . ama mühendislik olduğundan sayısal da çözsem yırtamadım . o sene.

öyle canım . matematik kolay ama hızlanmak lazım . yoksa 60 soruyu da çözersin . ama hız olmayınca süre yetmeyince ancak o kadar çözdüm .
hızlanmadan olmaz malesef.
öncekki yıl türçe çözdüm . yırtarım dedim . biraz da matematik çözsem .
47 doğru 4 yanlış türkçe olarak çıkardım . ama mühendislik olduğundan sayısal da çözsem yırtamadım . o sene.
Benimki sözel olduğu için ben hep açıktan okudum o nedenle matematik çok zayıf ama idare işte Türkçede iyi değil erken başladm bende bakalım olursa olur nasip artık

Benimki sözel olduğu için ben hep açıktan okudum o nedenle matematik çok zayıf ama idare işte Türkçede iyi değil erken başladm bende bakalım olursa olur nasip artık
inşallah canım . olur kesinlikle . iyi yapıyorsun . başaracaksındır enimim . çalışınca her şey olur Allah ın izniyle.

Kahvaltı
2 yumurtalı omlet
2 zeytin
1 kk peynir
Yarım dilim ekmek üzeri kaymak

Ara
Bitter çikolata
1 muz
1 tatlı kaşığı fıstık ezmesi

Akşam 18.00
2 kabak sote yogurtlama
Bir parça tavuk

Açlık hissettim, 1 kupa sütlü kahve yaptım içiyorum şimdi.

X