Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz

Bende geleyim mi 😒😂😂 selam herkese sınava çalışayım derken kendimi kaybettim çocuk ev işi derken şimdi de kız nezle olmuş gözleri burnu akıyor fısfıs aldm ama bir haftadır gelemedi banada gelecek gibi inşallah gelmez birde onla uğraşamam eşimde hastaydı bir haftadır da onla uğraşıyorum öldüm anlayacağınız
Geçmiş olsun canim.
Kış hastaliklari bitmiyor malesef, biri bitip biri başlıyor.

Ondan bende kullandım canim.
Hiç verim alamamıştım. Sen alırsın inşallah.
Yaa gerçekten mi ben çok kiloluyum ya belki işe yarar 🤔🤨mı? 93.9 gördüm bu sabah ama göreceğim sonuçları bu cumaya kadar düzenli kullanıyım ölçüm yapıcak danışman. 119 110 120 ölçüler

Yaa gerçekten mi ben çok kiloluyum ya belki işe yarar 🤔🤨mı? 93.9 gördüm bu sabah ama göreceğim sonuçları bu cumaya kadar düzenli kullanıyım ölçüm yapıcak danışman. 119 110 120 ölçüler
Benim de evde bir kaç içimlik var aslında.
Bu cumaya kadar sadece kahvaltıda yapsam, dayanabilir miyim akşama kadar acaba. Önceleri beni aciktirmisti.

Maksat evdeki bitsin 😊
Yarın bende iceyim kahvaltıda :KK66:

Akşam menüm
3 parça kaburga tavuk etsizdi nerdeyse
5 kaşık sebzeli bulgur pilavı salata
iki saat sonra 3 adet kuş lokumu
birtane gofret dayanamadm yemezdim aslında diyet deyince geliyorlar akşam yemeği 17,30 da yedim oyüzdwn sonrakiler inşallah çok olmamıştır

Akşam menüm
3 parça kaburga tavuk etsizdi nerdeyse
5 kaşık sebzeli bulgur pilavı salata
iki saat sonra 3 adet kuş lokumu
birtane gofret dayanamadm yemezdim aslında diyet deyince geliyorlar akşam yemeği 17,30 da yedim oyüzdwn sonrakiler inşallah çok olmamıştır
hoş geldin canım .
olmamıştır inşallah
meyve yiyebilirsin diycem ama ben de çok uymuyorum vallahi diyete.
meyve yemeyi de bıraktığımı farkettim.
bugün yanıma 2 portakal aldım . öyle geldim işe.
yollar buz tutmuş. fenaydı baya.
sizin oralar hepten buz . kardeşim foto atıyor da . çok kalın buz tabakası var mahalle aralarında

hoş geldin canım .
olmamıştır inşallah
sizin oralar hepten buz . kardeşim foto atıyor da . çok kalın buz tabakası var mahalle aralarında
Benim ablam da foto atıyor aylardır kar yerde.
Biz daha doğru düzgün kar yüzü gormedik

Bende geleyim mi 😒😂😂 selam herkese sınava çalışayım derken kendimi kaybettim çocuk ev işi derken şimdi de kız nezle olmuş gözleri burnu akıyor fısfıs aldm ama bir haftadır gelemedi banada gelecek gibi inşallah gelmez birde onla uğraşamam eşimde hastaydı bir haftadır da onla uğraşıyorum öldüm anlayacağınız
Selam canım hoş geldin...Gel tabii sensiz olur mu...Geçmiş olsun ayrıca...
Canım onlar devamlılık olsun diye ürünler kısa sürede işe yarıyor belki ama sonrasında yine alıyorsun verdiklerini kilo verme bitince de kilo koruma adı altında yine kürler devam ediyor bildiğim kadarıyla..Yine de sana hayırlısı olsun...
hoş geldin canım .
olmamıştır inşallah
Ankara da çok soğuk buzz buzz...

Günaydın kızlar....

Dün gelemedim

lahana çorbası içicem bu hafta az ödem atsın iyice şiştim sanırım..

Sabah
yulaf kepeği krepi
peynir zeytin

Arada
ananaslı çay

Öğlen
2 kepçe lahana çorbası
1 adet galeta
yoğurt

Günaydın kızlar....

Dün gelemedim

lahana çorbası içicem bu hafta az ödem atsın iyice şiştim sanırım..

Sabah
yulaf kepeği krepi
peynir zeytin

Arada
ananaslı çay

Öğlen
2 kepçe lahana çorbası
1 adet galeta
yoğurt
Burda da hava buzz canim.
Biraz önce kızı okula bıraktım geldim, kulağım döndü kulaklık altında bile.

hoş geldin canım .
olmamıştır inşallah
Evet kaç haftadır dışarı çıkmadan eve tıkili kaldm ya bende evde lessi yapıyorum dün yapamadm bir tek kız baya hasta

Kahvaltim gecikti biraz kız hastaydı sabahladm ondan dolayı
3 yumurtadan patatesli omlet
Yarısını kıza yedirdim
5 adet zeytin
Peynir
Küçük ekmek parçasına bal kaymak
Çay

Burda da hava buzz canim.
Biraz önce kızı okula bıraktım geldim, kulağım döndü kulaklık altında bile.
oralar da soğuk desene.
Selam canım hoş geldin...Gel tabii sensiz olur mu...Geçmiş olsun ayrıca...

Canım onlar devamlılık olsun diye ürünler kısa sürede işe yarıyor belki ama sonrasında yine alıyorsun verdiklerini kilo verme bitince de kilo koruma adı altında yine kürler devam ediyor bildiğim kadarıyla..Yine de sana hayırlısı olsun...

Ankara da çok soğuk buzz buzz...
aman Ankara nın soğuğu da fena.

Tüm sınavlara 😂 önlisans alıma kapatacaklarmis kuran kursu hocalığıni lisans sınavına giricem önce o var sonra kpss ama bu sene iyi çalışıyorum inşallah olur
inşallah canım .
istediğin gibi olsun inşallah . hayırlısıyla.
hem sözel hem sayısal mı yapman gerekiyor.

Biz de soğuktan çıkamıyoruz eşimle 1 mil leslie yaptık.:KK8::rolleyes::KK49::KK49:.O daha acemisi sağa diyor sola gidiyor öne diyor arkaya gidiyor öğrencek zamanla:KK70::KK70:Turşuyu dışarı attık şapşik ayağımızın altına yatıyor ezilecek yoksa.Meraktan kapıda miyavlayıp durdu:confused::confused:

X