Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz

Canim iyiyim buradayim benim kilo tam istedigim sekilde suanda belki yine vereblirim ama sizin icin sohnetinize ozledigim icin gelecegim elimden geldigince😊
pleaaağzzz
hadi artık kış geldi. yaz değil ki dışarda olalım. piknik yapalım . çimlere yayılalım.
evlerdeyiz . işten eve evden işe.
yaz bize..

ya safran kesinlikle öyle. ben ki ahkam kesen millete...
şimdi kendim yapıyorum .
mevlanın sözü gibi

Olmaz dediğin ne varsa hepsi olur…

“Düşmem” dersin düşersin, “Şaşmam” dersin şaşarsın.

En garibi de budur ya; “Öldüm” der durur, yine de yaşarsın.
Çok severim bu sözü. Hatırlatman iyi geldi :KK66:

aaa . tamamı mı uçları mı . nasıl olacak . foto atarsın saçlarını olur mu.
yakışır kızçeye eminim.
Canım aralara attırmış..Güzel olmuş atarım resim bi ara...:KK66:
hoş geldin canım . gel bence. motivasyonu zamanla bulursun enimin . yazdıkça.

benim de beslenme alışkanlıklarım baya değişti bakalım. bugün meyve de getirdim . tatlı istediğim azalır belki. çayı şekerli içmeye alıştım son 6-7 aydır .
sonradan alışkanlıkları bozdum. :duduk::duduk:
20 yıl şekersiz içtim.
ben şok şokk...Kız nasıl yaparsın bunu ...Çabık bırak çabıkk...20 yıl şekersiz içip de başlayanı ilk duyuyorum valla:confused:
Canim iyiyim buradayim benim kilo tam istedigim sekilde suanda belki yine vereblirim ama sizin icin sohnetinize ozledigim icin gelecegim elimden geldigince😊
Ahh canımcım gel tabii gell özledik senii:KK74:...Biz sensiz olamayız kiii:KK68:

Selammm

Dün akşam
Dışarıdaydık

Tavuk (soslu çedarlı)
2 kaşık patates salatası

Bu sabah

omlet
1 dilim tb ekmeği
lor zeytin

Öğlen
4-5 kaşık fırında şakşuka
yoğurt

Arada
1 kk kadar kazandibi
kakuleli kahve
leblebi

Akşam
1.5 fırında alabalık
salata

Günaydın kızlar....

Bildirim
rumuz:sersum
başlangıç tarihi:7 ocak 2022
Başlangıç kilo:89.8 kg
Bu hafta kilo:89,5 kg
Fark:-300 gr
Yüzde:%0.334

Çok iyi değil ama hiç yoktan iyidir..Bu 2-3 hafta bunu korusam yeter lakin malum haftaya tatil başlıyor misafirimiz gelecek dikkat etmem zorlaşacak...Sonrasında iyice sıkacağım disiplin gelecek..:duduk::duduk::duduk:

İpekcik bilsem e girecek mi ?
Öğretmeniyle konuştun mu ?
canım konuşmadım.
bilsem duyurusunu öğretmen yaptı ama bilmiyorum . hasta çocukları öğretmenin . bu hafta yoktu. ipek i abisinin öğretmenine verdik bu hafta . oraya gidiyor . o da 1. sınıfları okutuyor bu yıl . ipek i tanıyor ve istiyordu sınıfına.
ipeklerin haftaya okuma bayramı var . ertelendi öğretmen olmayınca.
bilsem gündemde değil şu an . kısmet artık .
başarılar dilerim kızçeme. istediği olur inşallah
Ediz bu yıl bıraktı bilsem i . istemedi. biz de zorlamadık.

Canım aralara attırmış..Güzel olmuş atarım resim bi ara...:KK66:

ben şok şokk...Kız nasıl yaparsın bunu ...Çabık bırak çabıkk...20 yıl şekersiz içip de başlayanı ilk duyuyorum valla:confused:

Ahh canımcım gel tabii gell özledik senii:KK74:...Biz sensiz olamayız kiii:KK68:
yaaaaaaaaaa
nasıl oldu anlamadım .
şu an 3 . kupa içtiğim
sabah beri
yine şekerli
az atmaya çalışıyorum ama arada kaçıyor:duduk:

WhatsApp Image 2022-01-14 at 08.24.05 (1).jpg

böyle görünüyorum 60 kg da. ama yanlarım çok taşkın . üst bölgem. kazağın altında kalan. ya da bana çok taşkın geliyor. spor yapıp biraz şekillendirebilirim ama çok tembelim. hiç istemiyor canım

canım konuşmadım.
bilsem duyurusunu öğretmen yaptı ama bilmiyorum . hasta çocukları öğretmenin . bu hafta yoktu. ipek i abisinin öğretmenine verdik bu hafta . oraya gidiyor . o da 1. sınıfları okutuyor bu yıl . ipek i tanıyor ve istiyordu sınıfına.
ipeklerin haftaya okuma bayramı var . ertelendi öğretmen olmayınca.
bilsem gündemde değil şu an . kısmet artık .
başarılar dilerim kızçeme. istediği olur inşallah
Ediz bu yıl bıraktı bilsem i . istemedi. biz de zorlamadık.
Canim burda bilsem sınıfı 17 kişilikmis. Yani 4000-5000 arasında 17 ye girecek. Çok zor bir ihtimal. Yine de bu hazırlanma sürecinde öğrendikleri yanına kar kalır diye biz girmesini istedik sınava.

Canim burda bilsem sınıfı 17 kişilikmis. Yani 4000-5000 arasında 17 ye girecek. Çok zor bir ihtimal. Yine de bu hazırlanma sürecinde öğrendikleri yanına kar kalır diye biz girmesini istedik sınava.
evet canım sınıflar az kişilik oluyor .
4000 kişi çok değil mi sınav için
sadece 1. sınıflar mı o kadar
burada bilemiyorum ne kadar var . ama sınıfın belli bir yüzdesi giriyorsa sınava o kadar etmemesi lazım sayının .
40 kişilik sınıftan 3 kişi gibi algılamıştım
toplamda 150 -200 kişi girsin hadi hadi 500 de.

X