İntihara ramak kala

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tam olarak neler yaşadınız bilemem tabi ama sizin her şeyden önce sakinleşmeye ve sizi istemeyen insanlardan hiç düşünmeden uzaklaşmaya ihtiyacınız var. İkinci evliliğinizde pısırık kocanızdan dolayı bitecekse bitsin. Tabi bu noktada sizinde karşı tarafta sürekli intihar eğiliminizi göstermenizde yanlış yani arkadaş ortamında bile sürekli negatif enerji saçan birinden uzak kalıyorum açıkçası. Benimde kimseye asla anlatamayacağım travmalarım, acılarım var hepsini geçmişte bıraktım ne kendimi ne de karşımda ki insanı bu deliğe sokamam böyle ömür geçmez. İkinci evlilik biter hayırlısı olursa üçüncü olur. Anneminde ikinci evliliği bitti hem de en kötü şekilde. Ama sağlık olsun diyorum ona da keşke oda kendisi gibi beraber ortak bir şeyleri paylaşıp gezip dolaşacağı, kafa dengi birini bulabilse üçüncü evliliğini de isterim yeter ki kendini yalnız hissetmesin bunda kötü bi şey yok ki. Bazen insanlar aynı dertle üst üste sınanır buda öyle işte. Siz karşı tarafla inatlaştıkça daha da kavga büyüyecek. Tam olarak neyi dert edindiğinizi bile anlamadım ne yalan söyliyim.

Üzülme lütfen, belki de bitmesi hayırlı, eşin olacak adam yüzünden tüm bunlar, seni resmen anasıyla babasının insafına terkeden , eziyet eden o...

Ben anne olmak istiyordum..artık yaşım 33 ve hiçkimse 2 evlilik yapmış kadını istemez hayatım bitti

Daha yasin 33. Ugruna ölmek istedigin insanlar gercekten bunlar mi? Ciddi soruyorum. Sen kendini yarin öldür umurlarinda olmaz. Ne o esin dedigin hödük nede psikopat ailesinin. Bir kac aya yeniden evlendirirler. Arkandanda akil hastasiydi zaten, onun icin kendini öldürdü derler. Aklini basina topla.yasadiklarin kolay degil, ama böyle birhödük ailesine de bu kadar prim verme. 3. Evliligini yapanlar da gayet var. Ebru Erguner diye bir Youtuber var mesela. 3 evliligi ve anne de oldu. Iki kere evlendin diye hayatin neden bitmis oluyor. Ablam 39 yasinda ilk defa anne oldu. Bende 33 ve 35 yasinda. Yani yasin 33 diye ölmüyorsun ya. Önce bu pisliklerden kurtul..sükret bunlarla bir bagin kalmayacak

Cocuk sahibi olamayan bir sürü insanlar ozaman onlarda mi ölsünler? Cocugu olmayanlarin yasama hakki yokmu? Hem ölmek istiyorsunuz hem cocugum olsun diyorsunuz cok sagliksiz düsünüyorsunuz yarin birgün cocugunuz olsa en ufak bi sikintida tekrar intihar etmeyeceginiz ne malum?
Hic saglikli düsünmüyorsunuz sakin terapiniz bitmeden cocuk falan yapmayin

2.evliliğim kahroluyorum mahvoldum ben
psikiyatriste gittim 1 hafta önce Lustral ve zestat diye ilaç verdi ama sakinleşemiyorum sersem gibiyim uyamıyorum yemek yıyemıyorum su bile içsem içimde durmuyor
anneniz nerde
yanınıza gelsin söyleyin de veya varsa kardeşiniz
hayat bitmedi.. devam ediyor edecek.. kendinizi lütfen motive edin

ilaçlara daha yeni başlamışsınız en erken 2 haftada etkisini gösteriyor ya da 1 ayda lütfen bırakmayın
o kocanızı ve ailesini Allah bildiği gibi yapsın

47 yaşında kel ve göbekli..2.kez saç ektirip boyatacakmış
bu adamdan 1 yılın altında olduğu için pat diye boşanamıyorum da
evden de gidemiyorum avukatım evi terk edersen tazminat ödersin sakin ol diyip duruyor
özgüvenim 0.
ilk tanıştığımızda asla böyle değildi çok naif kültürlü olgun bir adam profili çizmişti
babamın ve kendi babasının yanında duruşunu görseydiniz tam bir sünepeydi

ailemin yanına döneceğim muhitteki çevrem muhafazakar ben de asosyal biriyim
ev ve iş arası mekik dokurdum eskiden de

beni kim ister ki 3.kez

Düsünsenize bu ailede cocugu olsa o cocugu konu sahibine birakmazlardi bile, görümcesi ve kayinvalidesi.cökerdi burnundan getirirdi anneligi de. Böyle pasif bir baba da "anam bilir" diye müdahele etmezdi yine. Cocugumuzun sülalesini biz seciyoruz. Psikopatlarin arasinda kalirdi yavrucak. Babami hastanelik edenleri de hastanelik yapmadan birakmazdim. Allah topunu islah etsin

annem farklı bir şehirde kemoterapi görüyor ve yürüyemiyor
babam geldi yanıma
annem bu adamla evlenme diye nikah günü başımın etini yemişti
dinlemedim..

2.evliliğim kahroluyorum mahvoldum ben
psikiyatriste gittim 1 hafta önce Lustral ve zestat diye ilaç verdi ama sakinleşemiyorum sersem gibiyim uyamıyorum yemek yıyemıyorum su bile içsem içimde durmuyor

Ilaclar bir hafta icinde etkisini göstermiyor. Etkisinin olmasi icin düzenli bir süre almaniz lazim. Faydasi yok diye sakın birakmayin. Ve Allah rizasi icin kendinize bakin. Ilk önce siz kendinize bakmaniz lazim.

Aynen sonra "evladimi göstermiyorlar" diye üzülüp tekrar intihar ederdi. Üvey anne gelirdi veya daha kötüsü ruh hastasi kayinvalidesi bakip kendine benzetse cocugu?
Böyle bi adami baba yapilirmi ya..

Ilaclar bir hafta icinde etkisini göstermiyor. Etkisinin olmasi icin düzenli bir süre almaniz lazim. Faydasi yok diye sakın birakmayin. Ve Allah rizasi icin kendinize bakin. Ilk önce siz kendinize bakmaniz lazim.
durup dururken gece ağlama krizine giriyorum ağlarken kahkahalara boğuluyorum resimlerimize bakıp ağlıyorum
sosyal medyada bekar olarak değiştirmiş profil bilgilerini daha boşanmadık dava bile açmadı
kalbim çarpıyor başım dönüyor dertleşebileceğim dostum komşum yok burada
burası ıssız bir yer

annem farklı bir şehirde kemoterapi görüyor ve yürüyemiyor
babam geldi yanıma
annem bu adamla evlenme diye nikah günü başımın etini yemişti
dinlemedim..
maddi gücünüz var ise gerekirse babanızdan yardım isteyerek destek (psikologdan) alacaksınız
ahh işte büyüklerin bir bildiği oluyor hep

iyi olmaya bakacaksınız sizin için değmez mi?

lütfen kendinizi daha fazla dibe sürüklemeyin bi kere ınthar düşüncesini atın kafanızdan yenı bır sayfa acıp bı yol çizin iş olur ne bıleyım bı ugras evet budurumlarda cok zor .ama hersey gecıyor o kada r korkunç okadar zor seyler yaşadımki herkes desteksiz kendi başıma nasıl atlattıgıma asla ınanamazdı iş kendinizde bitiyor ınanın daha 33 yaş herseye yeni bi başlangıc için güzel zaman 2.evlilik 1.evlilik bunların hıc önemi yok dogru kişiyi buldugunuzda kaçıncı ve yaşın kac oldugununda sadece inanın kendinize evlenmek cocuk sahıbı olmak hayatın gercegı degıl önemli olan saglıgınız ve kendınız bu ikisini iyi ettiğinişzde diğer butun hersey en ıyısı ile karsınıza çıkacaktır bütün olumsuzlukları hayatınızdan cıkardıgınız an zamanla ıyı olacak ve gecmesı mumkun olmayan yaraları kabullendıgınızde bunu en acısı en korkuncuyla yasamıs bırı olarak söyluyorumm

Aferin ezin kendinizi. Kendini bu kadar beğenmeyip yerin dibine sokan birine eller az bile yapmış. Allah'ın 50lik marazlı kel ayısına elmas buldum muamelesi yapmışsınız, tabi ki kendilerinden de aşağı göreceklerdi sizi, ona göre davranacaklardı, ne bekliyordunuz?

onun ilk evliliğiydi benim 2.
ona dokunduğum aynı yatakta birlikte olduğumuz için kendimden iğreniyorum
görümcem iki de bir ''ağabeyim nereden bilsin sonuçta ilk defa evleniyor'' diye laf sokup duruyorlardı
ben ona öyle çok güvenmiştim ki..
ona güvenip bazı işlere kalkışmıştım onlar da yarıda kaldı

ben kendime söz vermiştim 2.kez boşanmayacağım aslaaaa diye

Aynen sonra "evladimi göstermiyorlar" diye üzülüp tekrar intihar ederdi. Üvey anne gelirdi veya daha kötüsü ruh hastasi kayinvalidesi bakip kendine benzetse cocugu?
Böyle bi adami baba yapilirmi ya..
Herifte herpes de varmış galiba, konu sahibi ilaç bulmuş evde. Pissslik. Herpes erkeklerde çok sorun değil ama kadını rahim ağzı kanseri yapıyor.

Kizlara biraz ders olsun diye söylüyorum elbette evlenmeden önce adam "seker" tarafini gösterir. Anam sizofren, ona bakmazsan benim babam senin babani hastanelik eder, senin ruh sagligini hice sayarak bunu yapmani dayatirim" diyecek hali yok

Ikincisi de hep ayni seyleri söylüyorsunuz. 3. Kez evlenip de mutlugu bulan bir sürü insan var.
Benim uzaktan akrabagim da 50 yasinda dogru kisiyi buldu.

Cocugu da bukadar takmayin kafaniza yine olur olmazsada üzülmeyin mesela kedi sahiplenin yada koruyucu aile de olabilirsiniz. Bilemiyorum yani bukadar büyütmeyin kafanizda hersey güzel olur biz istedikce

neden tüm olumsuzluklar benim başıma geliyor
düşünmekten öleceğim gerçekten uyurken bile zihnim susmuyor
anılar aklıma geliyor sevgililik dönemlerimiz
birlikte el ele yürüdüğümüz yerler
bana aldığı hediyeler
beni hiç sevmemiş
dahası aldatıyormuş da evde astiviral herpes ilacı buldum yarısı kullanılmış

Ha 50lik ayı bile olsa ilk evliliği olunca püri pak muamelesi mi görüyor? Gören duyan ilk vajinayı sizde görüyor sanır. Yediniz mi bunları cidden?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…