İp Mucizesi

standartfit

başlangıç:107 güncel:87 hedef:70
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2018
318
222
Selam kızlar! İp atlamanın önemini okuyordum az önce..
Bacak sıkılaşması, popo dikleşmesi, göbek erimesi vs vs sağlığa dair hep güzel şeylere gebe kendisi.
Birsürü diyetler denedim düzenli sporlar yaptım ama o diyet psikolojisi altında kilo vermek yerine aldığımı fark ettim. Şimdiki amacım sadece kilo vermek, diyetsiz bir şekilde sadece inanarak bakalım gerçekleşicek mi birçok şeyi denemişken bunu da deneyeyim olmazsa denedim olmadı derim değil mi..? :-) Elbette ki yediklerime daha çok dikkat edersem kilo verimi de o kadar hızlanır.
Kızlar ben şu an 100 kiloyum valla ne zaman buralara kadar çıkardım çıtayı hiç bilmiyorum tek bildiğim çıldırmış oluşum! 19 yaşında 100 kilo.. Vitrin mankenlerinde gördüğüm o güzel elbiseleri artık ayna karşısında kendi bedenimde görmeyi öyle çok istiyorum ki..
Çocukluğumda her gün aralıksız ip atladığımı hatırlıyorum ve fit denecek şekilde bi forma sahiptim. Ne zaman ki bıraktım bu sporla ilgilenmeyi olanlar oldu :KK34:Evet ip atlamak başlı başına bir spor ve kilo vermenin en kolay yolu olarak kabul ediliyor. Önce ısınıp sonra egzersizi yaparsak daha etkiliymiş unutmayın.
Aynı zamanda bel incelmesine yardımcı olduğu söylenen hulahop'a da bir bakalım derim..:KK6:
Şimdi ip atlayarak her haftanın PERŞEMBE günüsünü tartılmaya ayıracağım.
Benimle bu yola başlamak isteyenler varsa WhatsApp grubu oluşturup her gün kaç tane ip atladık ve haftada kaç gram/kilogram verdik vs bunları birbirimizle paylaşabilir ve birbirimize destekçi olabiliriz.
Ben canı gönülden inanıyorum. Mesajlarınızı bekliyorum kızlar..
Sevgiler!

WhatsApp, Facebook vb. sosyal medyada grup kurup sitemizde bu gruplara davet eden, bu grupların reklamını yapan üyeler UYARISIZ siteden uzaklaştırılır .!

Kullanım Sözleşmesi:

X