Kabak Detoksuna Başlıyoruuuum 3 günde 3 Kilo !!!

birderdindelisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2016
877
1.597
34
Selam Hanımlar
Ne yazık ki diyetle arası pek iyi olamayanlardanım ; uzun soluklu programlar beni yoruyor, son dönemde yine kilo aldım ( son iki yıldır 60 kilo üstüne çıktım, öncesinde max 58 olurdum : (.. )
Kısa süreli etkili detoks arayışına girdim ve karşıma Kabak Detoksu çıktı. Ben bu sabah itibariyle başladım, gün gün yazacağım size, ilgilenen olursa sorularınızı yanıtlarım
Kabak Detoksu Detayları

Sabah
2 Yumurta 1 Dilim Peynir
Öğlen
2 Kabak sotelenmiş, içine çeşitli baharatlar (pul biber,nane,k.biber) süzme yoğurt, dereotu
Ara öğün
Bir meyve ( mümkünse lifli Armut,Elma gibi)
Akşam
2 Kabak sotelenmiş, içine çeşitli baharatlar (pul biber,nane,k.biber) süzme yoğurt, dereotu
Aralarda yeşil çay ve minimum 2,5 lt su

( üç arkadaşım yaptı minimum 2,5 kg verdiler )

Süpermiş hadi bakalım üç gün somunda ne kadar gidecek kaç kilosunuz şu an ve hedef ne

Şu anda 65 kiloyum asıl hedefim eski kiloma yani 56 ya ulaşmak ama bu detoksla tabi ki en fazla 3 kg gidebilir.
62 olursam akabinde de farklı yöntemlerle devam edeceğim. 3 kg giderse beni ciddi anlamda tetikleyecek zaten :)
Spor ile de destekleyerek ilerleyeceğim tabi ki.

Selamlar hanımlar;
Dün sabah itibari ile üç günlük kabak detoksum sona erdi. Sonuç 2 kg verdim :)
Tabi ki üç verseydim güzel olurdu ama olamadı maalesef
63 ile dikkatli ilerlemeye devam edeceğim. haftaya bir kez daha bu detoksu yapacağım
Çünkü inanılmaz keyif aldım çok severek yedim damak tadıma çok uygundu, süzme yoğurt kabak ceviz çok yakışıyor birbirine, güzel bir meze oluyor hatta.
Bence mutlaka deneyin
Sevgiler ,selamlar

Kızlar ne alemdesiniz? Ben de yapmak istiyorum. Sonuç aldınız mı? Ben de şu an 60 kiloyum 52 olmam lazım bir başlasam.

yapanlar faydasını gördümü ? öneriyor musunuz verdikten sonra hemen alınıyor mu?

X