Kabul edilebilir mi ?

Gayette bilirim, elin adamı geneleve gitmiş mi gitmemiş mi bilemem bilmek de istemem ama benim adamım olacak kişinin ne haltlar yediğini bilirim, gözünden anlamadığım adamla da evlenmem zaten
Fuhuş tan kastınız ne?
Tecrübeli kadın tecrübeli erkek ister normal değil mi?

Bu tamamen kişisel bir konu. Benim için evlenme yaşı 25 üstüdür. 25/30 yaşına kadar cinsellik yaşamaması da benim için tuhaf olurdu. Hiçte düşünmem, düşünmedim de geçmişte kiminle olduğunu. Bu kadar anlam yüklediklerini de sanmıyorum.

Para karşılığı cinsellik

Arkadaşımın eski sevgilisi kızı kandırmak için hiç sevgilim olmadı demişti , kız bir şekilde öğrendi . 4 yıl boyunca defalarca aldatmış z öncesinde bir sürü ilişkisi olmuş , kız sorduğunda beni istemezsin diye yalan söyledim. Sen sevismiyorsun diye başkaları ile seviştim demişti ama uzaktan baksan aşırı ahlaklı bir insandı . Bu kadar kasmayın önemli olan size nasıl davrandığı. Yaşla da çok ilgisi var , yaşımız arttıkça bir şey yaşamamış erkek veya kadın azalıyor.

Kimseye kendi geçmişimi sorgulatmadığım gibi kimseninkini de sorgulamam, bence böyle bir hak yok. Beni benden sonrası ilgilendirir, öncesi kendisine aittir. Görüş meselesi tabi ama ilk olmak, ilki olmak, bekaret bakirlik falan bana çok itici geliyor. Bu herkesin kendi özelinde bir konu, nasıl hissediyorsanız öyle yaşayın, bence başkalarının fikirleri ruhunuzu zorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…