Kadında isteksizlik

Konu hakkında cok bilgim yok umarım yenersiniz.
Ben eşinizi merak ettim 2 yıl 9 ay cok uzun bir süre eşiniz tepki veriyor mu ? Ya da sizi rahatlatmaya çalışmıyor mu, destek olsa daha kolay olur gibi sanki.

Konu hakkında cok bilgim yok umarım yenersiniz.
Ben eşinizi merak ettim 2 yıl 9 ay cok uzun bir süre eşiniz tepki veriyor mu ? Ya da sizi rahatlatmaya çalışmıyor mu, destek olsa daha kolay olur gibi sanki.
Destek olmaya çalışıyor ama daha çok iş bana düşüyor

af edersiniz hiç mastürbasyon falan yapmadınız mı mesela ? ömrünüz boyunca böylemiydiniz ? bir doktora gitmelisiniz bence ve eşiniz sabrediyorsa ki tabiki sabretmeli ama. onunda kıymetini bilin.
Maalesef yapmadım cinsellikten hep bir çekinmem vardı

Siizin bu yazınızdan sonra bu saate kadar araştırdım barış Muslu adında biri bu konuda videolar çekmişş ama yöntemi uygulamayı anlamadım sizin bi bilginiz var mı? Demo yapıyoruz vs yazmış o ne demek nasıl nerde yapılıyor?

Demo dediği, deneme. Canlı yayınina ben 1 kez katıldım. Once beynin işleyişini/işlevini anlattı. Sonra travmaların nasil oluştuğunu ve insan ruhunu,bedenini nasil etkilediğini. Zaten ben adamın özetini dinlerken bile kafamda ' iste budur ' dedim . Sonra zaten barış muşlu anlatıyor onu takip ediyorsun. Ben kilo demosu (denemesi) yaptim ve bende ciddi anlamda ise yaradı. Daha derin travmalara çalışmak için Istanbul tatilimde kitabını aldim onu okumaya başladım. Kendi Türkiye nin cok şehrinde seminer veriyor zaten. Kendide ofisinde seans yapıyor anladığım kadarıyla.

Siz daha tam iyileşmeden hamile kalmışsıniz ve orda ipler kopmus. Bence bu cinsel iyileşme kararınızı adımlara ayirin.

ilk adim olarak vajinismus tan kurtulun.
Sonrasında giriş cikislardaki kasılmalarin ve korkunun yok olması için ara vermeden birleşmeler veya egzersizler yapın ki o bölgeniz iyice alışsın ve genişlesin böylece zamanla korkularınız ve kasılmalar azalacaktir. Korku, acı, kasılma, ağrılı ilişki zaten zevk almaya engel. Sizin bunları ortadan kaldırmanız bence bir yıl sürer, kendinize zaman tanıyarak yavaş yavaş ilerleyin.

Kaygı korku acı ağrı ortadan kalktığında kendiliğinden zevk almaya da başlarsın ama eğer buna rağmen zevk alamazsan o zaman ikinci adıma geçersin ve zevk almak için neler yapabilirim diye düşünmeye baslarsin.bunun için en iyi çözüm bence cinsel terapist. Sadece cinsel isteksizlik sorunu için gittiğinizde sadece bu sorun üzerine calisirsiniz. Hiç kendinize dert etmeyin asacaginiza inanın.

Mesajınızla çok motive oldum inanın tam olarak kafamdaki de böyle bir yol umarım başarılı olurum

Mesajınızla çok motive oldum inanın tam olarak kafamdaki de böyle bir yol umarım başarılı olurum
Bence basarabilirsiniz hatta basardiginiz zaman diyeceksiniz ki ben yıllarca bundan mi kacmisim :) hiç kafanızda büyütmeyin cinsel iliski o kadar sıradan birseyki kafada büyütülecek birşey değil. Eşim hep soyler güzel bir yemek yemek, susayinca su içmek gibi birşey.. o kadar sıradan ve hayatın içinde. Kafanızda bı sorun haline getirmeyin kendinize bir zaman tanıyın bir iki yıl içinde eminim normale donersiniz

İnşallah bana dua edin

5 yılımı yedi bahsettiğiniz sorun. Doktor bana sorunun kendimden kaynaklandığından emin olduğum için lady vigor isimli bir ilaç önerdi ama ilacı Türkiye'de bulamadık. Ben de onun yerine incir çekirdeği yağı kullanmaya başladım. Aslına bakarsanız bu durumun ilk etkeni stres önce onu aşmak lazım sonrasını o yağ halletti. Her sabah aç karınla bir çay kaşığı içtim, çok faydasını gördüm. Tabi bir haftada etki etmesini beklemeyin 2 hafta 1 ay arası farkı hissetmeye başlarsınız. Her şey gönlünüzzce olsun

Ya çok zor gerçekten bu hafta Yeniçam ben kafaya koydum dediklerizi de araştırcam

O yag istegi mi arttryor?

Konu sahibi arkadaşım normal doğum mu yaptınız sezeryan mı..?
Hani normal doğumsa korkmanıza gerek yok ilişkiden diye düşünüyorum..

O yag istegi mi arttryor?
Yağ isteği arttırıyor. En azından bende ciddi biçimde işe yaradı ama ben hayatımdaki stresi azaltmak için de ciddi çaba sarf ettim, yukarı da yazdım zaten, sadece yağın başarısı olduğunu söyleyemem ama çok destek olduğunu rahatça söyleyebilirim.

Aslında bence bu kadar ara verdiğiniz için ilerlemiş gibi.
Evlendiğimizde hepimiz için başlarda acılı ve ağrılı süreçlerdir diye düşünüyorum.
Ben bide 1 haftalık evliyken sistit olmuştum.
Bidaha bitti olmayacak diyordum heralde.
Ama kendimi uzaklaştırmadım.
Sizin birazda ten uyumunda mı sorun var eşinize karşı.
Çünkü cinsellik bencede evliliğin temeli.
Ve bu içten geldiğinde güzelleşiyor.
Yani eşinizi hiç özlemediniz mi bu süreçte.
İnsan eşi dokununca bile mutlu oluyor seviyorsa.
Ben şuan 6 aylık hamileyim eşim korktuğu için baya ara koyduk o bile beni rahatsız ediyor.
Çok ayrı kaldık özledim diyorum mesela.
Fiziksel olarak kesinlikle destek almalısınız vajinisms için. Ama birde eşinizle duygusal dünyanızı düzeltmeniz lazım.
2 yıl 9 ay aşırınında aşırısı uzun bir süre çünkü

Birbirimize olan ilgi alakamızda sorun yok sadece cinsel birleşme de var

İsteksizlik bi çok kadının problemi maalesef,birbirinize yakınlaşmak ve rahatlaman için masaj gibi şeyler yapabilirsiniz birbirinize yani

yavaş yavaş ilerlerse rahatlamana da faydası olur bi de okeyin nirvana diye bi prezervatifi var afrodizyak etkili çok işe yarıyo,ultra kabartmalı olduğu içinde çok zevk almanı sağlıyo orgazmı kolaylaştırıyo bence ona da bi şans vermelisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…