Kadında isteksizlik

Her konuda bir okey nirvana muhabbeti dönüyor bu gün nedense sponsorluk kokusu almaya başladım.

Son konuların en az 6 tanesinde farklı kişiler aynı üründen bahsetmiş hem de 2 3 gün içinde ve çoğu bu gün. 10 yıllık üyeliğimde ilk defa şikayet butonunu kullandım, artık onlar mı bam yer ben mi mune bilir

2 yıl 9 ay miii siz anne olmuşsunuz kadın olmayı unutmuşsunuz ne kadar çok ara verirseniz o kadar isteksiz olursunuz şahsen bende 3 4 gün ara verince geriliyorum canım acıyacak diye vajinismustum çok kasiyordum kendimi ve kuruyordum doğum sonrası çözüldü ara vermeyin fantazi yapın gecelik oyuncaklar falan olsun renk katın ilişkinize kardeş olmuşsunuz artık eşiniz bu duruma ne diyor bir şey demiyorsa yandınız günü birlik ilişki yaşamamıştır umarim

Ayyy doğumdan önce 4 hafta sonra 40 gün çile gibiydi eşime ben yaklasiyordum o riskli olmaz diyordum 41 gün yapamadık 8 gün daha bekledik bu süreye insan sasiyorrr ben bekleyemem 2 günde bir illa olacak ahahah

Cinsellik benim için çok önemlidir, çok da istekliyim partnerim de öyle bu yazdıklarınıza çok şaşırdım. Cinsellik olmadan ilişki mi olur yahu

Bir insan 2 yıl 9 ay niye bekler yahu hiç mi bir uzmana gitmeyi düşünmediniz valla eşinize de yazık sabırlı adammış doğumdan sonra eşim 8 9 ay yaklaşmadı sinirden küplere bindim boşanacaktım hiç tepki vermiyor mu eşiniz?

Tek taraflı olmaz ikiniz de birbirinizi istemeniz lazım istemeniz lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…