Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
bugun 58.8 kilo civarindayim :) 58 leri gordum yani 62 ile basladim 22 gun oldu baslayali insallah daha cok verebilirim hedefim 1 ekimde 50 kilo olmak ins olurum

bugun 58.8 kilo civarindayim :) 58 leri gordum yani 62 ile basladim 22 gun oldu baslayali insallah daha cok verebilirim hedefim 1 ekimde 50 kilo olmak ins olurum

bende seni tebrik ederim inşallah ya bende aynı şekilde okullar açılana kadar şöyle 60 felan olsam :) ama ramazanda nasıl besleneceğimi bilmiyorum :KK43:

bende seni tebrik ederim inşallah ya bende aynı şekilde okullar açılana kadar şöyle 60 felan olsam :) ama ramazanda nasıl besleneceğimi bilmiyorum :KK43:

Bende hep ona takintiliyim bakalimmmm ramazanda nasil e yapicaz deneyimli kisiler varsa bize yardim edebilirmi ramazanda nasil beslenmeliyiz?

Biberler doğranır teflon tavaya konur. Üzerine az su ve yarım yemek kaşığı ayçiçek ya da zeytinyağı konur. Kapağı kapatılır. Biberler suyunu çekince kapak açılarak haşlanan biberler karıştırılarak kızarması sağlanır. Yoğurtla servis edilir.
Ayçiçek Yağı 0.5 YEMEK KAŞIĞI 42
Biber 200 gr 44
Yoğurt (tam yağlı) 125 GRAM 85
Toplam : 171 kal.

bakın ne buldum :) aynısını havuçla yaptım :)

30 badem
5 köfte
5 kayısı (büyük)
1 kase çorba
3 adet salatalık
Yarım gözleme
1 fincan Türk kahvesi
1 parça çikolata
Bol salata (2 domates, 3 salatalık, göbek salata, maydanoz, yarım kaşık zeytinyağı)
3 kayısı

Ortalama 1400 kalori

2 lt su ve 5 km yürüyüş

[1] tam yağlı yoğurt 200 gram 148
[2] Zeytinyağlı Taze Fasulye 1.5 PORSİYON 300
[3] Kayısı 2 ADET (10 GR.) 16
[4] Sütaş Ayran 1 200 ml 76
[5] Ayçiçek Yağı 0.5 YEMEK KAŞIĞI 42
[6] Havuç Salata 1 PORSİYON 144
[7] Salçalı Makarna 0.25 PORSİYON 84.25
[8] Badem 15 gr (adet) 85.5
[9] Çay 1 ADET 5
[10] Şeker (küp) 1 ADET 19.5
[11] Kepekli Ekmek 1 DİLİM 45
[12] Domates 1 ADET 14
[13] Süzme Peynir 30 GRAM 29.1
[14] siyah zeytin 4 adet (3gr) 32

Toplam : 1040.35 kal.

slm kizlar

ben bugün gene 62,1 geldim

bugün yediklerim

1bisküvi kahveyle 70cal

ekmek 118 cal
zeytin sürme peynir
biber

ara
1 seftali 60cal

ögle
1meyveli yogurt 108cal

ara
1bisküvi 70cal
3 kayisi 24cal

aksam
ton balikli salata yaptim onu yedim icine biraz beyaz peynir 3zeytin koydum 200vardir

dayanamam ben bisey yerim yatana kadar baya var ama salatadan var onu yersem ii keske bisküvi yemesem

Sabah: 1 bardak su
1 bardak bitki çayı
Öğlen: 2 yumurta
2 bardak su
Akşam: 2 kase mercimek çorbası
1 kase salata
100 gram haşlanmış tavuk
1 dilim ekmek
1 bardak bitki çayı
yarım bardak maden suyu

nasıl menü sizce?

kahvaltı edilmiyor aslında çünkü geç uyanılıyor.

iyi geceler kızlar nasılsınız geçmiş okuyamadım
ben döndüm evime ve su var nihayet
nasıl gitti diyetler?

benim iiyi sayılmaz yarından itibaren biraz protein agırlıklı beslenicem

Herkese günaydın :KK3:

Ben yokken koyu muhabbet olmuş burda, kaçırmışım :KK31:

Bu sabah +100 gr gördüm tartıda. Her gün az da olsa bir şeyler eksilirdi, bugün artıdayım. Bakalım yarın ne olacak :)

canım bazen vücudumuz su tutyor ya.muhtemelen öyle bişeydir fazla takma kafana 100 gr ne ki:KK54:ben de bugün çok kilo vermişim gibi gördüm.insan bir günde 500 gr kaybeder mi pek inanmadım ama bakalım yarın tartılıcm bi de inşallah 500 gr doğrudur.:KK9:

Biberler doğranır teflon tavaya konur. Üzerine az su ve yarım yemek kaşığı ayçiçek ya da zeytinyağı konur. Kapağı kapatılır. Biberler suyunu çekince kapak açılarak haşlanan biberler karıştırılarak kızarması sağlanır. Yoğurtla servis edilir.
Ayçiçek Yağı 0.5 YEMEK KAŞIĞI 42
Biber 200 gr 44
Yoğurt (tam yağlı) 125 GRAM 85
Toplam : 171 kal.

bakın ne buldum :) aynısını havuçla yaptım :)

çok beğendim canım tarifi canım biber kızartması istiyordu zaten:KK53:bunu denicem.havuç pek sevmem ama biberi mutlaka yapıcam:KK54:

iyi geceler kızlar nasılsınız geçmiş okuyamadım
ben döndüm evime ve su var nihayet
nasıl gitti diyetler?

benim iiyi sayılmaz yarından itibaren biraz protein agırlıklı beslenicem

ben de öğleden sonra ssaçmaladım biraz sabah tartıda biraz daha haif görünce kendimi şımardım:KK9:halbuki daha fil gibiyim:KK9:protein ağırlıklı besşenince sırf protein mi alıyosun??biraz açar mısın??örnekle canım:KK17:

gülnihal ablacigim bana vücudun direniyor demistin ya
bugün hala 62,1 nasil oluyor hala niye direniyor ben nerde yanlis yapiyorum zaten 1100 den fazla yemiyorum sanirim dahadami düsürmem gerek kaloriyi???

bide daha cumartesi gününden önce hep 61,8 geliyordum ne zaman ciksam 61,8 gösteriyordu onada takildim derken kilom cikti ve gene takildim of ben bu isi anlamadm

napicam ben pes edesim var. 2 kilo bu kadarmi yapisir insana

gülnihal ablacigim bana vücudun direniyor demistin ya
bugün hala 62,1 nasil oluyor hala niye direniyor ben nerde yanlis yapiyorum zaten 1100 den fazla yemiyorum sanirim dahadami düsürmem gerek kaloriyi???

bide daha cumartesi gününden önce hep 61,8 geliyordum ne zaman ciksam 61,8 gösteriyordu onada takildim derken kilom cikti ve gene takildim of ben bu isi anlamadm

napicam ben pes edesim var. 2 kilo bu kadarmi yapisir insana

benimde beşinci günüm ama oynuyo sürekli anlamadım verdim mi vermedim mi :KK43: emeklerinin karşılığını görememek kötü gerçekten.

bayanlar bişey sorcam ne zaman tartılıyorsunuz nasıl. kahvaltıdan önce ve sonra kaç kilo fark ediyor ?

bayanlar bişey sorcam ne zaman tartılıyorsunuz nasıl. kahvaltıdan önce ve sonra kaç kilo fark ediyor ?

Haftada bir gün tartılmak daha doğru aslında ama ben her sabah tuvalet ihtiyacımı giderdikten sonra aç karna tartılıyorum. Her gün tartılında günlük kilo oynamalarını görüyorsun, moral bozukluğu yaratıyor ama benim pes etmeye niyetim olmadığı için aynen devam ediyorum :)

Bugün yine artı gördüm tartıda. Gün içinde bol bol yeşil çay içicem. Geçici bir durum olduğunu düşünüyorum, tıpkı daha önce defalarca olduğu gibi bu artıştan sonra patır patır gidecek o kilolar biliyorum :KK12:

Haftada bir gün tartılmak daha doğru aslında ama ben her sabah tuvalet ihtiyacımı giderdikten sonra aç karna tartılıyorum. Her gün tartılında günlük kilo oynamalarını görüyorsun, moral bozukluğu yaratıyor ama benim pes etmeye niyetim olmadığı için aynen devam ediyorum :)

benimde yok hiç kilo vermesem bile bu şekilde beslenmek istiyorum eninde sonunda verilcek :) boşuna mı yemiyorum cipsleri çekirdekleri................... :KK1:

ben de öğleden sonra ssaçmaladım biraz sabah tartıda biraz daha haif görünce kendimi şımardım:KK9:halbuki daha fil gibiyim:KK9:protein ağırlıklı besşenince sırf protein mi alıyosun??biraz açar mısın??örnekle canım:KK17:

cnm 1 hafta uyguluycam sabah yumurta,1 dlm uno denge ekmek,sebze,zeytin peynir
öglen akaşam tavuk haşlama veya ızgara yanında salata aralarda süt yogurt
yani karbonhidrat alımıı kısıtlayıp,proteini artırdım
biraz bünyeme ataga geçsin diye

afiyet olsun :) bolca yaptım bi de kahvaltı da da yedim ben yoğurtla yağsız nasılsa :) kabakla felan da güzel olur denemek lazım :)

hangi tarif ben kaçırmışım kızlar?

Bugün yine artı gördüm tartıda. Gün içinde bol bol yeşil çay içicem. Geçici bir durum olduğunu düşünüyorum, tıpkı daha önce defalarca olduğu gibi bu artıştan sonra patır patır gidecek o kilolar biliyorum :KK12:

uruzcum ödemdir cnm dikkat ediyorsun sen sonuçta cnm
bazen anlamsız artışlar oluyor ama sen çok güzel odaklanmışsın hedefe
bende 69.2 geldim reglimde bitti anlamaıdm neyin nesi annemdeyken kaçırdım biraz arkadaşa gitim pasta börek yedim
ama o günde 6 dan sonra bişiy yemeidm filan gereksiz bir öde var vucudumda
mısır püskülü,yeşilçay ,kiraz sapı içiyorm

X