Karar aşamasındayım, fikirlerinize ihtiyacım var :(

Eee sen neden böyle bi ailede yetişipte sonra gidip bu nişanlın olacak adamın ailesind kölelelik yapıyosun?
Senin ailen sana değer veriyormuş niye üzüyosun insanları onlar böyle dünürü damadı hakediyorlar mı?
Eltin olacak kız ne yaşadıysa dayanamamış ayrılmış akıllılık etmiş. Sorun kimsede değil bu ailede çokta rahat yalan söylüyorlar üstelik.
Evlenirkende ev, bilezik hiçbir şey bekleme bu aile sana almazda yapmazda.
Sakın evlenmeyi düşünme zaten hayatının hatasını yaparsın.

Güzel kız sen ne yaptın kendine onu bırak senin ailen ne yapmış sana böyle.
Senin yanaşma gibi ırgat gibi ne işin var o evde.

Adam senin ikide bir orda kalmana takmamışta sigaranamı takmış. Acıdım ve üzüldüm.
Bir an önce bitir ve kurtar kendini. Başka diyecek söz kalmamış.

Ne karasizligi canim hersey ortada bile bile lades dersen kendi düşen aglamaz....

Evlenmeden once kocamla beraber yasadim yani brnim hayat gorusume gore sevgiliyle nisanliyla gayet de beraber yasanabilir ama ailesiyle yasamak onlara kul kole olmak sacmaliktan baska birsey degil
Anlayamiyorum ben sizin gibi kadinlari , neden kendinizi ezdiriyorsunuz? Neden gidip baska insanlarin evinde hizmetci gibi yasiyorsunuz?
Anneniz ve babaniz sizi bunun icib mi dogurdu , buyuttu , emek verdi?

Daha once baska konuda da yazmistim , benim gozumun nuru kizim can parcam buyudugunde boyle bir hayat yasamak istese onu evde bi odaya kapatir akillanana kadar salmam disari

Nasil bir zihniyet bu anlamak mumkun degil

Daha nişanlıyken bir kaç ayda bunca sorun olmuş evliyken nasıl olur düşünemiyorum bile, sakın ama sakın ailesine yakın oturma. Bir kere ayrılmışsın zaten ve ailen de zaten ayrı biliyor, ya uzakta oturun ya da bitirin, şuanda bunu yapabileceğin en uygun zaman, ailen bidaha barışıp ayrıldığınızı öğrenmeden aranızda bitirirsiniz, nişanlıyken bunu yapmak çok daha kolay. Seviyorum ayrılamam deme, evlendikten sonra aynı sorunlar olunca çok daha zor olacak ve ayrılamayacaksın, döneceksen yol yakınken dön.
Ayrı oturacaksak varım, birlikte oturacaksak yokum de, hakkınızda hayırlısı olsun

Sanırım demek istediği şu, ailen zaten maddi yönden sıkışığız demiş, sen evlilik öncesi çalışıp yardımcı olacağına sırf nişanlın istedi diye işten çıkıp daha beter herşeyi onların omuzuna yıkmışsın.

Umarım ailene nişanlınızla tekrar görüştüğünü anlattığında şiddetle karşı çıkarlar.
Zira siz istiyor gibisiniz.Ama perşembenin gelişi çarşambadan belli olur.
Velevki ailenize resti çektiniz İnşallah mutlu olursunuz ama zor yani böyle kriz geçiren kv ile.

Bitir! Başka hiç birşey demek istemiyorum çünkü kelimelerimi boşa sarf edeceğim nişanlın ve ailesi yüzünden..

Bence de trol bu mümkün değil böyle bişey olması hiç bir mantıga akla sevgiye uygun değil sırf nasıl sallamış diye okudum:)

He tabi 1 ay orda kalıp sonra başka yere geçersiniz
Bu şahısla evlenirsen ömür boyu köleliğe hazır ol.

Sen daha imzayi atmadan o bencil adamin karisi ailesinin de zulmettikleri gelin olmussun bile.
Dusun bakalim bi de evlensen ne olur. Hoş bunda en buyuk hata sende ama neyse.
Ilerde yasayacağin seylerin fragmanini Allah sana gösteriyor aklini topla kendine gel daha sonra evlenenip bu benim kaderimdi çekecek çilem vardi deme boşuna.

Kendi elinle kendi evliliğini çatlatmışsın.

Ailen çalışmak için oraya göndermedi ama bir ay evde bir ay orada kalabilmişsin; ne kadar tutarsızca.

Nişanlım nişanlım yazıp durmussun , adı üstüne nişanlı , orada kalmakta neyin nesi ?
Taş yerinde ağırdır.

Işte bazı kadınlar böyle, önce öper korkarlar , ıs güç her şeyi yaparlar, sonra işte böyle yok uzakta oturacağım diye kural koyarlar.
Hem kendileri hem onları mutsuz ederler..

O bileziği sana verdiler mi verdiler , Ee o zaman kimin olduğunun ne önemi var ?

Kuyumcularda satılan bileziği parlatıp yeniden satıyor.

Bu evlilik olmaz, olursa çok mutsuz olur her iki tarafta.

Daha nişanlı iken damadın ailesi ile yaşamak nedir yahuBiri bana bunun mantığını açıklasın..
Nişanlınızın ve ailesinin davranışları siz evlenince düzelmeyecek daha da kötüleşecek.
Daha nişanlı iken bu muameleye maruz kalan evlenince neler yaşar kimbilir..

Anlamadığım tonla şey var

Neden gidip adamın evinde kaldın açıklayabilir misin? Yatılı yardımcı gibi olmuşsun, sgk yapsalar tam olurmuş.

Hanımlar ya inci ya ekşi trolü bu. Cevap vermek bile gereksiz. Baksanıza nerden tutsak elimizdr kalıyor :)

Nisanlin ve ailesi ayrı bir cins ama sen bambaskasin bunlara nasıl katlandin, ablanı kovmuslar
Ve sen o evde nasıl yaşadın ne akla hizmetle yaşadın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…