Kaynanam, kayinbabam ve kocam!

Aminn insallah da. 8 gundur olmayan daha da olmaz bence. Adamin bahane arıyormuş bence 😂

Ya su an güldüğüme bakmayin. Ilk gunler cok ağladım, zoruma gitti bu durum da. Su an şükrediyorum daha da gec olmadan bunlari gördüğüm, yasadigim icin.
Kuyruğu dik tutmaya çalışıyorlar bence. Biraz zaman geçsin çok pişman olur. Valla geçmiş olsun, inşallah sonucu ne olursa kolaylıkla olsun.

Siz Şafağı annesini babasını boşverin de hamileliğiniz nasıl geçiyor gittiniz ya da gidecek misiniz kontrolünüze? Tansiyonunuz nasıl ve son olarak ağrı kanama gibi şeyler oluyor mu?
2 hafta sonra randevum var. Dörtlü taramam da olacak. En son gecen hafta pazar acile gittigimde bebek gayet iyiydi şükür. 8 gundur de tansiyonum da gozle gorulur bir yukselme olmadi. Agri cok nadir oluyor o da normalmis. Ama kanamam da yok. Daha daha iyiyim burada 😊

Valla babasıyla, kaynanamlar merak etmedi böyle 🤭🤭 bu mesajları gördükçe daha da nefret ediyorum 😂

2 hafta sonra randevum var. Dörtlü taramam da olacak. En son gecen hafta pazar acile gittigimde bebek gayet iyiydi şükür. 8 gundur de tansiyonum da gozle gorulur bir yukselme olmadi. Agri cok nadir oluyor o da normalmis. Ama kanamam da yok. Daha daha iyiyim burada 😊

Valla babasıyla, kaynanamlar merak etmedi böyle 🤭🤭 bu mesajları gördükçe daha da nefret ediyorum 😂

Sağlıkla kucağına al insalah

İyi olduğunuza sevindim evet bir de hamile olduğunuz için ekstra merak ettik sizi. Aman özellikle tansiyonu es geçmeyin ısrarla yüksek çıkarsa direkt doktora gidin. Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip eder inşallah. 😊

Allah onlara hıdayet versin canım hiç üzme kendini. Herşeyin ilacı zaman. Sen dinlenmene keyfine bak bu süreçte. Ailenle vakit geçir. Prensesler gibi baksınlar sana

Sağlıkla kucağına al insalah

İyi olduğunuza sevindim evet bir de hamile olduğunuz için ekstra merak ettik sizi. Aman özellikle tansiyonu es geçmeyin ısrarla yüksek çıkarsa direkt doktora gidin. Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip eder inşallah. 😊

Allah onlara hıdayet versin canım hiç üzme kendini. Herşeyin ilacı zaman. Sen dinlenmene keyfine bak bu süreçte. Ailenle vakit geçir. Prensesler gibi baksınlar sana
Aminn aminn. Insallahhh 😇😇

İyi olmana çok sevindim Burcu, hersey gönlünce olsun inşallah, sadece bebeğine odaklan o herşeyi hissediyor, unutma 🥰

Çocuğumun babasi mesaj attı 😂😂

Eklentiler

• Screenshot_20240415-225840_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20240415-225840_WhatsApp.jpg
    69,9 KB · Görüntüleme: 425
Çocuğumun babasi mesaj attı 😂😂
Aklımı çıldırıcam 😱🤪 verem eder bunlar adamı aman burcu kaç kurtar kendini ne biçim insanlar ya… ben burda merak ettim seni nasıl oldun diye adam günlerdir aramamış sormamış attığı mesaja bak şimdi😲 sen hiç sıkma canını herşey yoluna girecek 🌸

Çok saçma değil mi yani kira dediğimiz şey peşin verilir yani oturulacak ay için. Siz toparlanıp gitmişsiniz boşanma konuşuluyor ama utanmadan kiranın yarısını istiyor. Ay sanki ev arkadaşı bi de yarısı diyor. Erkek bunun lafını mı eder be. Valla ben de kuruldum bu çapsıza iyice.

X