Kilomuzu Koruyoruz!

Birileri püsküütü o kadar sevimli ispiyonlamış ki ancak afiyet olsun diyebilirim. .

yarasın püskütüme...
löp löp et olmasın, hemen erisin gitsin.
o biliyo zaten bu çöp besinlerden bir an evvel nasıl kurtulacağını :)))))

Hayırdır.. Niye benden bahsediliyo ki burada?
Efendim? Kaç kilo muyum?
E söyledim ya Cuma günü..
Bu Cuma olsun yine söylerim..

En önemlisi.. yani okurken beni tedirgin eden şey duruş bozukluğu.. Göbeğindeki yağlanmaya etkisi olduğunu biliyosun di mi... Bu sorunu mutlaka ama utlaka çözmen gerekiyo.. Hadi göbeği dalla, omurilikte fıtıktan tut sinir sıkışmasına kadar bir sürü gereksiz sıkıntısı olabilir..
Mesela.. ne yapabiliriz.. bileğine bişey tak, ya da x.. yani gördükçe duruşunu düzeltmeyi hatırlayacağın bişi.. Hah bi de estetik parola yerleştir kafaya.. "dik durunca daha uzun boylu oluyorum" olabilir..

Göbiş durumu için standart egzersizlere ek olarak; çok basit ama etkili bir öneride bulunayım.. Aklına geldikçe.. nefes aldığın her an erin nefes al...karnını çekebildiğin yere kadar çek..10 a kadar say, nefesini yavaşça bırak.. Bunu tik haline getirirsen faydasını göreceksin..

Spor programına gelince.. kendi bilgilerimden yola çıkarak eleştiride bulunmak istiyorum izninle.. Kardiyoyu haftanın bir günüene almak doğru değil..
Bölgesel egzersizlere geçmeden önce kardiyo yapmalısın ki kan dolaşımın hızlansın, oksijen damarlarında hızla taşınmaya başlasın.. 10-15 dakikalık bir kardiyodan sonra bölgesel egzersizlere geçersen eğer, bölgesel yağları yakımın daha optimal olacaktır.

Güzel karar vermişsin, aylardır konuşuyoduk spor durumunu.. Kolaylıklar dilerim..

canım yanlış anlaşılma olmuş. ben haftada 3gün kardiyo 3 gün bölgesel egzersiz yapıyorum. toplam 6 gün egzersiz yapıyorum 1 günde kaslarımı dinlendiriyorum. bedenime çok yüklenirsem bir sure sonar bıkkınlık geliyor; hiç egzersiz yapmıyorum. bu yüzden 1 gün dinlenme devamlılık sağlaması açısından şart.
duruş bozukluğu bencede görsellik dışında ileriki yaşlarda büyük sıkıntı.
Adam gibi bir pilates yada yoga merkezi bulup ,bir sure profesyonel biriyle çalışıp hareketleri doğru düzgün yapmayı öğrenmek istiyorum ama yaşadığım yerde hiç birşey yok.
Bak spor konusunda hakkımı yemeyelim. bu son aylardaki 5 kilo verme sürecimde 2,5 ay hiç aksatmadan düzenli egzersiz yapmışım. not defterime düzenli olarak yazmıştım. Geçen gün kontrol ettim.o kadar uzun sure devamlılık sağladığımı bende fark etmemişim:))))
sonar okulda mayıs ayı boyunca koşturmacamız hiç kesilmediği için ara vermişim. haziran itibariyle düzenli egzersize tekrar başladım. Çok mutluyum...

duruş bozukluğunun göbek yaptığını bilmiyordum.şaşırdım doğrusu.

dün sağlık ocağına gitmiştim.orada ilkokulda öğretmenimizin boyumuzu kilomuzu ölçtüğü aletten vardı. hem tartıldım, hem boyumu ölçtüm.normal duruşumla boyum 1,60. Omurgamı dimdik yapımca 1,63 geldi. 3 cm hiç yabana atılacak bir rakam değil bence.
göbek önerilerini , duruş tüyolarını aklıma geldikçe uyguluyorum ama bence profesyonel yardım almam şart.inşallah en kısa zamanda şartlarımı ayarlayıp bir çözüm bulacağım:)))))

Sildim, Püsküüt görmedi

HADİ ,YARIN LAPA HAYIRLI OLSUN ....
haftaya sık dişini püskütüm çuku muku yok sana .. sonraki hafta ne dilersen ye
Aynen aebenim.. Son haftama girdim şükürler olsun.. 8 haftadır çok sıkıldım ama ya..

Yanlış anlama derken..?
Benim söylemeye çalştığım kardiyoyu egzersizden ayrı tutmaman.. Özetle; egzersiz yapıyorsan öncesinde kardiyo yapacaksın ki vücut ısın yükselsin, yağların daha kolay erisin.. Ben anlatamadım demek ki..
Mutluluğunun devamını dilerim..

Yaa.. 3 santim uzamak kilonun da 3 kilo aşağıdaymış gibi görünmesini sağlar.. Duruş dediğim gibi en önemli sorunun.. Onu da bi çözdün mü süper olacak..

Hedef: 20 Haziranda yeniden 58 kilo olmak
Ceza: Kapalı bir takımı kaptan sıfatıyla açmak

HAFTATARİHBAŞLANGIÇBİTİŞVERİLEN
118-24 Nisan63,362,11,2
224 Nisan-1 Mayıs62,161,9200 gr
31-8 Mayıs61,961,6300 gr
48-15 Mayıs61,661,1500 gr
515-23 Mayıs61,160,9200 gr
623-30 Mayıs60,960,1800 gr
730 Mayıs-6 Haziran60,159,2900 gr
86-13 Haziran59,258,9300 gr

Toplam Verilen : 4,4 kilo
Hedefe Kalan: 900 gram

Güncel Tartı Fotosu:

Güncel Kilo Verme Grafiği:

GÜNCEL DURUM:

Artık son haftama girdim..
Bu iş bu hafta biter! Demedi demeyin.. :118: :118:

çukulallar biryerine ypışmamış bak püsküütüm yada kovalamışsın yapışmadan

tebrikler canım bu hafta bencede bitecek bu iş

Selam puskuut burayida takip edeyim eksik kalmasin bi gun lazim olacak dimi. Ayrica tebrik ederim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

maaşallah canım. hedefi tam 12 den vuracaksın.

Teşekkür ederim..

çukulallar biryerine ypışmamış bak püsküütüm yada kovalamışsın yapışmadan

tebrikler canım bu hafta bencede bitecek bu iş
Aynen dediğin gibi yapışmadan kovalayıverdim demek ki..
Bitsin aebenim bitsin.. bi daha da yok böyle ceza meza.. Gerçi o korkuyla verdim o da ayrı konu.. :18:

Selam puskuut burayida takip edeyim eksik kalmasin bi gun lazim olacak dimi. Ayrica tebrik ederim

Merhaba neslihan.. Mezun olanlar kalabalıklaştırır diyorum ama popülasyonumuz çok olamıyo ne yazık ki.. Hemen kiloları geri alıveriyoruz..
Teşekkür ederim..

tbrkler bitanemmmm az da ols agitmiş en azından bence bitti bu işş geriye kalan 900 ü ne yapar eder verirsin sennn sen dedin bizde duyduk ve sana inanıyoruz cnmcımm

et tabiiii neslimmmm sen de buranın daimi üyesi olacaksın inş mezun olunca

Teşekkürler tatlım..
Artık son haftama girdim sweetcim.. Hatta ne son haftası..
5 kere daha tartılıcam hepi topu..
Cuma 58,9 dum.. Bu sabah 58,7
Perşembe baktım hala emekliyorum.. o zaman lapa diyeti yaparım ve biter, diye karar verdim.. Dilerim gerek kalmaz lapaya falan..
Gerçi o kadar az yiyorum ki.. lapa diyeti yaparsam kilo alma tehlikem var..

bu son hafta sık dişini iyice püsküütümmm kalmış 700 gr günde 150 gr versen tamamdır ki sne bunu başaracaksınnn lapaya gerke olmayacak

Slm püküüt kilo koruma sürecini takip ediyorum yeni üye oldum bende 13 kilo verdim 75den 62ye düştüm hala devam ediyorum diyete hedefim 57 olmak şuan 60 69 kilo aralığndakilerle zayıflamaya çalışıyorum bakalım kilolarımı verince bende gelcem buraya haberiniz olsun kızlar 20 yaşındaym 165 boyum var bu arada; ) : )

:81::87::112::64 halaya başladım bak ona göre

Ne dicem.. Baktım kilo sabitledi 58,7 de.. Bugün artık sabrımın kalmadığını fark ettim ve lapa diyeti yapıyorum..
Yarın sabah 58 (100 gram telefon ağırlığı) olmazsam.. var ya... var ya... var yaaaa.. halay başı olurum ona göre..

Merhaba tatlım..
Vay süper vermişsin kiloyu.. 20 yaşındayken vermekle de çok büyük akıllıklık etmişsin.. Deformasyon yaşamazsın en azından..
Kalmış 5 kilocuk.. Ha gayret..

Teşekkür ederim canım darısı herkesin başına 5 kilo sonrs bende burdaymmm bekleyiiiiiinnnnn:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…