Komşularım yüzünden cinnet!

Taşınmaktan başka çözümünüz yok

Çok sinir bozucu, işi gücü bırakmış sizin evi dinliyor gibiler. Evde bağrış çağrış olur arada, ev hali yani bende de bazen kayış kopuyor kedime bağırıyorum çiçeklerimi yiyor ekmek çalıp yatağa götürüyor diye. Komşular anlam veremiyordur çocuğu da yok kime bağırıyor bu manyak diyorlardır kesin =) ama bence kayınvalide komşuları tembihlemiş gibi. Az da değil 8 sene olmuş artık rahat bırakmaları lazımdı.

Kapıya gelen başka bir komşu. Onlar değil sinirden hızlı yazdım biraz. Yanlış anlaşıldı sanırım.

Kendileri de sürekli kavgalı insanlar birbirleriyle. Kimsenin olayına karışmam ben. Karışacaksam da kayınvalideye değil direk o insanlarla muhatap olurum.

Canım biri sizi gözetliyor resmen orası bbg evi olmuş .. böyle adım atsan yetiştirirler. Sen kökten çözüm orayı kiraya ver taşın gitsin .

Konunuzu düzenleseniz iyi olur o zaman. Bu şekilde yanlış anlaşılıyor çünkü.

Sonuç itibariyle sesiniz haddinden fazla yükselmiş ve bir başka komşu kapıya gelmiş. Tek çözümünüz bu koşullar altında taşınmak gibi görünüyor.

Kadınlar kv nize bağlılık yemini etmişler resmen bence de taşınmak lazım, her şeyiniz laf edilir. Ama taşınmadan önce şöyle bi olay çıkartmak iyi olur. En azından içiniz soğusun.

Evet ben de ondan şüpheye düştüm ama uzun olacak diye uzun uzun yazmadım. Şöyle bir durum var kayınvalidem bu iki kişiyle çok samimi görüşüyor ve bazen benim evime giren çıkanları da ağzından kaçırıyor bana o söyledi de sana şu gelmiş diye. Yani normalde de beni sürekli çekiştiriyorlar oturup. Şüpheye düşmem bu yüzden.

Bence laf taşımaya masumiyet kazandırmak için ; eşin seni dövdü sandık gibi bi taktik güya Gelini düşünüyorlar . Zaten gelin evde söylenmiş bağırmış çağırmış . İmdat dememiş ki ..

O binadakiler kayınvalidenin ajanları..
En kısa sürede başka yere taşının.

Aynen ben de tam bunu düşündüm sinirden ifade edemiyorum. Beni düşünseler gelirler kendileri. Kapıya gelen farklı bir komşuydu.

İlla imdat demesine gerek yok ki. Zaten o kavga anında kimin ne söylediği hepsi birbirine giriyor. Eski apartmanımızda bir kadın vardı normal karı koca kavgası başladı sonra pat küt sesler gelince anladık fiziksel şiddet olduğunu, alt kat polisti zaten hemen müdahale etti. İlla kadının imdat, kurtarın beni diye bağırmadığı durumlar da var yani. Başka bir komşu da kapıya gelmiş mesela.
Artık gerçekten taktik miydi değil miydi orasını bilemem.

Çok ilginç hem de...

bir gun kapilarini gidip, az once kavga ettik ama ben kaynanami arayip kendim soyledim siz zahmet etmeyin derdim heralde.

Bunu sana yapan o 2 komsunun yakimlarinin telefon numarasini yada sosyal medya hesaplarini bul. Sende yalan yanlis biseyler yetistir nasil bisey anlasinlar

Kayınvalidenin direkt arayıp sen gelinimi dövüyorsun diye sorması bana taktik gibi geldi . Güya komşular iyi niyetle haber veriyor izlenimi uyandırmak için . O kadar iyi niyetlilerde polisi arasalarmış .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…