Kurban a ıki ay kaldı... 2 ayda 10 kılo vermek ısteyenler ...ben burdayım

Ayyyy çok kötü olmuş yaaa😞 ben çok yoğun tempoda çalıştığım için Allah'tan binada sadece 1 arkadaşım var.sağolsun o komşumunda hiiiiç öyle adetleri yoktur 😝 hiç unutmam hamileyim aşûre ayı ve canım okadar çok istediki...ailemden de uzakta yaşıyoruz yapacak kimse yok 😪 binada biri yapsada getirse diye tam 1 hafta rapor aldım amaaaaa sonuç hüzün 😪😪 canım bu arada bebeğin ne kadarlık? Benimki 3 ayı bitecek.

Sakın canım sakın😁 iftardan sonra hemen 200 tane ip atla müthiş vücut sıkılaştırıcı etkisi var.birde yatmadan önce 1 bardak ılık suya 1 yemek kaşığı elma sirkesi koyup iç.tadı iğrenç ama yağ yakıcı özelliği var.sen hiç merak etme ben seni motive edeceğim.

Sagol canim yaa, motive olmayinca olamuyor hakkaten.
Ip alayim ozman, bi decyarin markete gidince elma sirkesi alayim. 200 tane yetecek mi peki?
Hopalyip ziplayan smiley koyacaktim da mobil versiyonda cikmiyor ya

Kızlar ben yarin yola çıkıyorum inşallah. Çarşamba görüşmek üzere. . 69.200 ile gidiyorum bakalım kaç ile döneceğim ☺

Iyi yolculuklar canim, iyi bayramlar. Ne guzel kilo vermissin masallah masallah

Ah canim yaa, cok zor hakkaten. Cok yabanilermis demek, kimsenin de aklina gelmemis mi. Keske hazir olanalrdan alip evde yapsaydin.
( hemen kilo vermem lazım ama sabredemiyorum 90 kiloyum ve 18 yasindayım kilom yüzünden kendime özgüvenim yok ve cok mutsuzum aynaya baktgmda kendimdn nefret edyrum
Hemen kilo veremezsin tatlim once onu kafana koy. Bu kilo isi direk azmetmekle ilgili. Aynaya bak mutsuzsun, kiyafet almak istemezsin, fotograf cektirmek istemezsin. Seni o kadar iyi anliyorum ki.
Ben gecen kasimda basladim, 87 kilodan 69 kiloya dustum 6 ayda, 18 kilo. Sonra biktim ve devam etmedim. Hedefim zaten 65ti. Ben 36 yasindayim, metabolizmam seninkinden ne kadar yavastir biliyormusun, ona raen verdim. Ve ustelik cocuk, ev isi vs ile ugrastim. Senin tek hedefin kilo vermek olacak, cok daha kolay isin.
Hadi bakalim mars mars. Yaparsin sen bu isi.

Sagol canim yaa, motive olmayinca olamuyor hakkaten.
Ip alayim ozman, bi decyarin markete gidince elma sirkesi alayim. 200 tane yetecek mi peki?
Hopalyip ziplayan smiley koyacaktim da mobil versiyonda cikmiyor ya

200 adet yeterli olacak canım .zaten yaptığında ertesi gün biraz bacak kasların ağrıyacak birkaç gün sonra devam geçip gider.ikerkeyen günlerde sayısını artıracağız...

Hazırını aldım evde yaptım ama😞😞 o istediğim ev lezzetini almadım 😪

200 adet yeterli olacak canım .zaten yaptığında ertesi gün biraz bacak kasların ağrıyacak birkaç gün sonra devam geçip gider.ikerkeyen günlerde sayısını artıracağız...
Ayy 200 u yapamadim ki ben zaten. 80 de bittim resmennn
Bu aksam da yapayim.
Elma sirkemi de aldim, ama sabah icsem diyorum, oyle yaziyo heryerde sen boyle deyince kafam karisti. Sabah icersem ustune bise yiyebilirim hem
Hazırını aldım evde yaptım ama😞😞 o istediğim ev lezzetini almadım 😪
Ay canimm, yazik. Vicdansiz komsularr

Benim bildiğimde akşam yatarken içmek yağ yakımı için ama tabi yinede sen bilirsin canım.ben sabahları ılık limonlu su akşam sirkeli su tüketiyorum.ip atlamak öyle kolay olmuyor dikkat et canım yavaş yavaş artıtırsın

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tadlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir bayram dileriz.ramazan bayramınız mübarek olsun.

Ben de aksam iceyom ozman, zaten unutmusum sabah telaseden
Evet ip atlamak cok yorucuymus yaslanmisim resmen

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tadlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir bayram dileriz.ramazan bayramınız mübarek olsun.
Amin canim, sizin de

Selam kızlar. Tatildeyim hala pek yazamıyoruw diyet de yalan oldu. Kg almadan dönmek istiyorum inş. Sizleri takipteyim.
Mutlu bayramlar.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar hepinize merhaba. İyi bayramlar :) uzun bi ara verdim. Kpss yi hazmedemedim hiç. içime kapandım bozdum diyeti yedim yedim yazamadım utancımdan. Sonra bayram temizliği bayram derken geldim buradayım. Kilo almışımdır az zamanda ama mecburum vermeye. Yeni arkadaşlar da gelmişler, hoşgelmişler :) Bundan sonra buradayım inşallah. Yarın bildirime başlıyorum.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba benim de kurbandan sonra düğünüm var ve 15 kilo vermem lazm aranıza katılmak istiyorum ama bu programı yeni indirdim çözemedim bi türlü arkadaş ekle falan yok heralde burda biriniz bi anlatın hayrına 😊😊

canım benım bebıs 2 mayıs dogumlu benımkıde ucu bıtırdı sayılır.. ben daha evdeyım ogretmenım 1 ylulde baslıcam.. bayramda da valla yedım yalan yok..bebegım 6 gundur kakasını yapmıyor sınırlerım altust. gazında sıkıntı yok ama sıcaklardan sanırım ıkı uc gun daha olmassa dra goturcem

kızlar bende katılabılırmıyım aranıza. bi başlıyorum bı bırakıyorum bıktım artık. bebekte istiyorum olmuyo bari bu süreçtekilo vereyim. ben en son 76 kıloydım ama yaklasık 1 ay oldu sabah tartılıp yazarım bende en az 10 kılo vereyım sonra devamını getırırım inşallah. kurban bayramına kadar versem çok guzel olur. belirli bir gun koymayınca motıve olamıyorum.bi öneriniz varmı dıyet için yada gunluk menunuzu yazıyormusunuz başları daha okumadım. selamlarrr

elvıncım sen de yenı annesın sanırım aynı zamanlarda dogurduk sen nasıl bır rejım yapıyorsun ben sutum de azalsın ıstemıyorum cok sut verınce gozumun onu kararıyor sen kac kılo aldın. ben hamılelıkte kontrollu kılo aldım 60 ıle hamıle kaldım 70 ıle dogurdum 9 ay boyunca rısklı gebelık oldugu ıcın sureklı yatmak zorunda kaldıgım ıcın dr lıste verdı ona gore beslenmıstım ama sımdı dogumdasn sonra yasaklarda bıtınce hızla kılo alıyom bayramda zatene herkes sen kılo almıssın dedı uyuzlar... ya bu sut verme surecı benı sısırdı. sen kac kılosun sımdı nasıl bı dıet uyguluyorsun spor yapmaya benım vaktım olmuyor hıcbır ısı yetıstıremıyom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…