Kurban a ıki ay kaldı... 2 ayda 10 kılo vermek ısteyenler ...ben burdayım

Ayyy Allah'ın izniyle kurbana 60 olmak en büyük hayalim ya inşallah olur. Sağlıklı bir şekilde tabi Ki..

Oo siz ufakmisiniz resmen yaf
Ben ceyda, yas 36, boy 168, kilo 70. Su anda esim icin abddeyiz, 1 sene sonra doncez isallah. Izinliyim su anda, iki de bidikim var

Kızlar sabah kahvaltım 2 tane krep bir kibrit kutusu peynir ... öğlen bir dilim karpuz ... şimdilik bu kadar yaaaa niye yemin ettim ki ben cook tartilmak istiyorum. .. neyse bayram sabahini beklicem artk.. 😢

Kızlaaaaarrr beni de alın aranıza...doğum yapalı 3 ay oldu ve 20 kilo vermem lazım ama ilk etapta 10 kiloya da razıyım 😪😪1 hafta oldu başladım bende rejime 2 kilo gitti çok şükür 🙏🙏

Canm hoşgeldin. . Gel Bu topik çok sessiz kendim açtım bırakmakta istemiyorum ☺
beraber verelim 😎

Selam kızlar.
kaç gündür gelemiyorum. İzine çıktık. Yollardaydık ankaradayız sonra izmire gidicez. Tartılamıyorum ama yediklerime dikkat ediyorum herkesi öpüyorum.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bugünü geciyorum herkes yarın kilosu nu yazsın hedef kilosu nu yazsın her pazartesi den pazartesi ye de bi yarışma yapalım aramızda bakalım kim ne kadar verio. .ne yapmış ..

Merhaba arkadaslar bende araniza katilmak istyrm kilo vermek icin motivasyon destek cok onemli...

Canm tmm .. dikkat et sen.. ozletme kendini çok😙

M.o.ceyda Günaydın bu arada... kaç senedir ordasin. Zor oluyor mu
Bugune kaldi gunaydinim
Bir senedir burdayiz , bir sene daha kalicaz hayirlisiyla. Ozledim ailemei simdi bi de bayram geliyo :-(

Kızlar sabah kahvaltım 2 tane krep bir kibrit kutusu peynir ... öğlen bir dilim karpuz ... şimdilik bu kadar yaaaa niye yemin ettim ki ben cook tartilmak istiyorum. .. neyse bayram sabahini beklicem artk.. 😢
Yok sen tartilma bosver.vkilo vermisin gibi dusun, siki tut isi
Hosgeldiiin. Oo ne azim, 3ayda aklin basina gelmis. Benimki 1seneyi gecmisti emziriyormusun ?
Merhaba arkadaslar bende araniza katilmak istyrm kilo vermek icin motivasyon destek cok onemli...
Hosgeldin sen de, ne kadar kilo fazln var, boyun yasin nedir ?
iyi yolculuklar, iyi gezmeler

Ben dun toplamda 1100 kal aldim, midem iyice kuculmus ramazandan dolayi. Azar azar yiyorum midem bosaldikca. Hatta meyve yicem diye bekledim bu saate kadar, halbuki sahurumu yaptim 1 saat once. Aklimda kalmasin dedim butun gun

Canm hoşgeldin. . Gel Bu topik çok sessiz kendim açtım bırakmakta istemiyorum ☺
beraber verelim 😎

Canm bizimde yarın evlilik yıl dönümümuz. .. eşimde bana geçen sene almıştı süpriz yapmıştı. . Ortak yönümuz çok anlaşılan 😉

Mrb. Ben de toplamda 15 kilo vermek istiyorum.. kurbana kadar mumkun degil ama, Ben de zayiflamak istiyorum.dogum yapali 5 bucuk ay oldu ve fazla kilolarim kaldi..hamileligimde 30 kilo aldim 57 ile hamile kalip 87ile dogum yaptim. Su an 66 yim... Boy 160

25 yasindayim 1,64 boyum kilom 75
81 kiloydum yaklask bir bucuk ay once 75 dustum ramazan dolayisyla biraz salladm ama insallh bir hafta sonrasinda sıkı bi sekilde devam etmeyi dusunyrm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…