Kurban a ıki ay kaldı... 2 ayda 10 kılo vermek ısteyenler ...ben burdayım

Kızlar hepinize kucak dolusu sevgiler 😙
bayram bugün itibariyle bitti ve diyete kaldığımız yerden başlayacağız .. kaldığımız kilodan baslayamiyoruz maalesef :) ama olsun sıkıntı değil canlar... hallederiz... tam 2ay var kurbana net.... ayda 5 kilodan 10 kilogaranti gideck. Kızlar

Aaaaaa bizde 5 Mayıs doğumluyuz.bende bankacıyım ama ücretsiz iznimide kullanacağım ve Nisan da başlayacağım işe.bebişin için çok üzüldüm bende yaşamıştım ve bebeğime Hindistan cevizini rendeşeyip badem yağı ile çay kaşığında verdim ve akşamına rahatladı istersen bir dene.bu arada ben bayramda da bozmadım rejimi veee eşimde artık yardım ediyor bana rejim konusunda.bana yememem gerektiğini az yemem gerektiğini söylüyor yemeğe başlarken Buda beni durduruyor ve motive ediyor

Canım ben Mayıs annesiyim🍼 59 ile hamile kaldım 75 ile bitirdim şimdi ise 68 kiloyum ve 50 kiloya düşmek istiyorum.bende süt konusunda çok hassasım.günlük tavuk yada et yemeğimi yiyorum . sadece yağ ekmek ve tatlılardan uzak dürüyorum ve evde ip atlıyorum kızımı uyutunca.birde sabahları ılık limonlu su içiyorum.ayrıca bolca yeşillikli salata tüketiyorum ve 3 litre su
Sakın üzülme bende çok takıyorum kilo konusunu.kilo almışsın diyenlere evet aldım ama sonucu çok güzel dünyanın 8. harikasını doğurdum de ben öyle diyorum 👍👍 bunlar gider ama bu eser ölümsüz

Uyguladiginiz ozel biseyler varmi canim yaa bu hafta hic dikkat etmedim ben yediklerime ve tartilmaya korkuyorumm

Uyguladiginiz ozel biseyler varmi canim yaa bu hafta hic dikkat etmedim ben yediklerime ve tartilmaya korkuyorumm

Evet özel bişey var ... 1 eylül e kadar yemin ettim..çikolata dondurma kola helva bisküvi kurabiye bunları yemeyecegime:) 1 eylulde bilmiyorum kac kilo olurum ama 65 i gozume kestirdim 71.400 um ..

Günaydın kızlar 😘😘 bugün sabah tartıldım ve 10 günlük emeğimin karşılığını aldığımı gördüm TAAAM 3 KILO GİTMİŞ... darısı diğer 10 güne.bugünde inşallah koşu bandım gelecek veeeee düşünün artık beni.azmedin canlar oluyor ...birde emzirdiğimi için çokta kısamıyorum ben😞inşallah bayrama kadar benim 12 kilo daha vermem gerek ve vereceğim eminim kendime inanıyor-güveniyorum.şimdi sıra sizde kimler kilo vermiş bu portal açıldığından beri???

Kızlaaaaar nerdesiniz? Yoksa vazmıgeçtiniz yapmayın hadiiiiii nerdesiniz.bakın ben bebeğim olmasına rağmen sixinleyim.bu arada koşu bandım geldiiiiiiii yarın başlıyorum koşuya

Kızlaaaaar nerdesiniz? Yoksa vazmıgeçtiniz yapmayın hadiiiiii nerdesiniz.bakın ben bebeğim olmasına rağmen sixinleyim.bu arada koşu bandım geldiiiiiiii yarın başlıyorum koşuya

Burdayım tatildeyiz düzen bozuldu kg almadan dönmek istiyorum. Bandı düzenli kullanırsanız çok faydasını görürsünüz. 15 dk ile başlayın zamanla artırın ben yıllardır kullanırım.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Burdayız merak etme :) bende istanbuldaydim. Daha demin girdik eve.. Acayip yoruldum.. hemen yatıyorum yarın görüşürüz arkadaslar

kızlarr günaydın beni de aranıza alır mısınız?
motivasyonsuz desteksiz olmuyor bu diyet işleri
zayıflamam lazım derken bide bayram kiloları girdi işin içine
kurbana kdr 10 kilo ne kdr güzel olurrr :

merhabalar
uzun zamandır siteye girmedim daha önce siteden tanıştığım arakadaşlarımla güzel bir diyet programı yapmıştık herkez ne yediğini paylaşıyordu farklı bilgiler ediniyorduk.ozaman zayıflama çabalarım işe yaramıştı ve ister istemez tekrar kilo aldım ve şimdi yine vermem gereken kilolarım var hep beraber aynı dertten yakındığımız için yardımcı olabileceğinizi düşündüm.çünkü çevremde kime dert yakınam amaan senin neyin var ye bişi olmaz deyip duruyo ve bende biraz fazla iştahlı olduğum için dayanamıyorum ve yiyorum sizinle bu yola başlarsam tekrar verebileceğime inanıyorum yardımcı olur sanız sevinirim...

Hoşgeldin canm... burda beraber birbirimize destek ile veririz... sen kimseye bakma kilonla mutlu değilsen vardır vermen gereken kilon. . Genellikle sen iyisin diye ya senden şişmanlar der yanına Yoldaş ol diye ya zayıflar der onlar gibi olup daha da güzelleşme diye.. sen kendin nasıl istiyorsan Öyle ol. 😉

çok teşekkür ederim :)
birbirimizi motive etmemiz gerekiyo burada dışarıdaki insanlar anlamıyor.
mesela benim spor yapmaya hiç vaktim yok akşama kadarçalışıyorum sonra eve gidip çocuktu ev işiydi pertim çıkıyo sadece yediklerime dikkat edip öyle kio verme gibi bi şansım var oda ne kadar zor tahmin edersiniz açsınız canınız hep bişeyler istiyo hadi yiyimde spor yapar eritirim diye bişey de diyemiyorum zor ya

Haklısın çalışırken zayiflamak zor biraz.. ama dikkat edersen yediklerine verirsin diye düşünüyorum. . Benim eşimde sabah 8 akşam 6 çalışıyor. 15 kilo verdi .. yemiyor.. aksam bazen sadece karpuz peynir yiyip geçiriyor aksami öğlen yedigiyle duruyor yani.. umutsuzluğa kapılmayın verirsiniz kafaya koyduktan sonra

selam kızlar bende aranıza katılıp kalan ve bayram dolayısıyke aldığım kilolarımı vermek istiyorum kabul edermisiniz ??

ben sabah ve öğle yemeğime çok dikkat ediyorum mümkün olduğunca akşamda dikkat ediyorum ama bana aman senin neyin var diyenlerden biri eşim akşam olunca yemeğe oturunca illa yiyeceğim bol bol yoksa eşim kızıyor yemezsem yemiyo bazn onun yüzünden kaçırıyorum işte
ama sabah işyerine elirim çeyrek çavdar ekmeğine içi alınmış peynir domates zeytin yerim poğaça börek yemem öğle yemkelerim ya tavuklu salata yerim yada sadece bir kase çorba içerim ara öğünde mümkün olduğunca tüketirim kayısı çayı mısır patlağı ya da çok canım tatlı isterse formun karışık meyveli kepekli bisküvisi var ondan yerim her gün 1 türk kahvesi içerim ve su içmek pek aklıma gelmesede mümkün olduğunca su içerim

anaaaammmm şöle bi baktımda ben ne çok şey yiyomuşum yaa

Canm bence gayet normal. Akşam kaçırma yeter. Verirsin çok rahat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…