Lise öğrencisiysen sende bana katıl :)

limonl00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2014
105
3
Merhaba kızlar . Ben 17 yaşındayım . 1 ay gibi bir süredir düzenli besleniyorum . Boyum 168 kilom 81 . 1 ay önce 84 düm . Aslında daha fazla kilo verebilirdim ama haftasonları kaçırdım genelde . Misafirler geldi . Şehir dışında okuyan ablam geldi arada kaçamaklar oldu işte :) Hedefim 65 olmak . Benim yaptığım diyet gayet normal . Anlatım size .

Sabah
1 Dilim tam buğday ekmeği
1 kibrit kutusu kadar peynir bazen az bazen çok
2 3 zeytin bazen yemiyorum bile
Domates

Öğlen
Okula giderken evde ne sebze yemeği varsa ondan yiyorum yanında da salata olursa yiyorum . Ama asla ekmek yemiyorum

Akşam
Akşamları 7:30 8:00 i buluyo yemek yemem .
1 kepçe çorba
Yağsız salata yoğurt
Yemeğe ne varsa az ondan yiyorum ekmek yine yok çok istersem de 1 parça dilim değil .

Canım ne çekse yiyorum . Okulda arkadaşlarım bişi aldımı ucundan nefsimi öldürcek kadar yiyorum mesela
Günden en az 1,5 2 litre su içiyorum ve son olarak her sabah youtubeden 3 miles spor yapıyorum 45 dk kadar
Ben artık her yaptığımı yazıcam

Merhaba kızlar . Ben 17 yaşındayım . 1 ay gibi bir süredir düzenli besleniyorum . Boyum 168 kilom 81 . 1 ay önce 84 düm . Aslında daha fazla kilo verebilirdim ama haftasonları kaçırdım genelde . Misafirler geldi . Şehir dışında okuyan ablam geldi arada kaçamaklar oldu işte :) Hedefim 65 olmak . Benim yaptığım diyet gayet normal . Anlatım size .

Sabah
1 Dilim tam buğday ekmeği
1 kibrit kutusu kadar peynir bazen az bazen çok
2 3 zeytin bazen yemiyorum bile
Domates

Öğlen
Okula giderken evde ne sebze yemeği varsa ondan yiyorum yanında da salata olursa yiyorum . Ama asla ekmek yemiyorum

Akşam
Akşamları 7:30 8:00 i buluyo yemek yemem .
1 kepçe çorba
Yağsız salata yoğurt
Yemeğe ne varsa az ondan yiyorum ekmek yine yok çok istersem de 1 parça dilim değil .

Canım ne çekse yiyorum . Okulda arkadaşlarım bişi aldımı ucundan nefsimi öldürcek kadar yiyorum mesela
Günden en az 1,5 2 litre su içiyorum ve son olarak her sabah youtubeden 3 miles spor yapıyorum 45 dk kadar
Ben artık her yaptığımı yazıcam

ben de 17 yaşındayım lise öğrencisiyim. 1.70 boyunda 86 kiloyum. Çok benziyo şartlar falan :KK70:
Ben de diyete başlayalı 1 hafta oldu pazartesi diyetisyende kontrolüm olcak yani 86dan daha azım artık. İlk hedefim 75'e sonra 65'e sonra da yavaş yavaş 60a düşmek.
İnşallah ikimiz de başarabiliriz şu üniversiteye güzelce girelim :KK53:

Aynen canım :) Benim de il hedefim 75 şu tartıda artık 75 i görmek istiyorum ilk başta tabi :) Üniversiteye harika gitmek istiyorummm :) İnşallah başarırız sende buraya her gün ne yaptığını yazabilirsin :)

Aynen canım :) Benim de il hedefim 75 şu tartıda artık 75 i görmek istiyorum ilk başta tabi :) Üniversiteye harika gitmek istiyorummm :) İnşallah başarırız sende buraya her gün ne yaptığını yazabilirsin :)

Hemen büyük hedefler koyunca ben yıldığımı fark ettim o yüzden onar onar gidiyorum :KK70: seneye sınav senem olcağı için eylül ayına kadar bu kiloları vermek şart...
Kendim de yeni topic açtım canım ordan yediklerimi yazıyorum ama burdan da beraber kilo takibi yaparız :)

İnşallah istediğimiz olur canım :) Ben ilk defa bu kadar kafama takdım çok hırslıyım inşallah bitmez bu hırsım ve azmim . Çünkü kilolu olmak çok zor bişi . Üstünde yük var kocaman :KK43:

İnşallah istediğimiz olur canım :) Ben ilk defa bu kadar kafama takdım çok hırslıyım inşallah bitmez bu hırsım ve azmim . Çünkü kilolu olmak çok zor bişi . Üstünde yük var kocaman :KK43:

Ben de ilk defa bu kadar kafama taktım çünkü 3 ay önce ayağım kırıldı 10 kilo almışım spor yapmam da yasak bi süre, bileğim de fazla yük bindiği için zor iyileşiyomuş.Gerçek annlamda kocaman yük valla ya :KK43:
En güzeli sana küçük gelen güzel bi kıyafetini hedef koymak ve ona girebilmek için hırs yapmak. İnsanı müthiiş motive ediyo

Çok geçmiş olsun canım ya çok üzüldüm bende ne kısa zamanda alışverişe çıkıcam ama biraz daha zayıflayım diyorum :) Artık kendime rahatça pantolan almak istiyorum :KK43: ve Nisanda akrabalarımın nişanı ve sözü var nisanın sonuna kadar bi 5 kilo vermem lazım inşallah başarıcam

Çok geçmiş olsun canım ya çok üzüldüm bende ne kısa zamanda alışverişe çıkıcam ama biraz daha zayıflayım diyorum :) Artık kendime rahatça pantolan almak istiyorum :KK43: ve Nisanda akrabalarımın nişanı ve sözü var nisanın sonuna kadar bi 5 kilo vermem lazım inşallah başarıcam

çok sağol canım zorlu bi dönemdi valla :KK43: ohoo nisanın sonuna kadar kesin verirsin canım bozmadan devam edersen daha önünde koca 1 ay var merak etmee :KK49:

İnşallah canım senden hedefine ulaşır bir daha o zor zamanları yaşamazsın :)

Kızlar bu gun sabah
1 dilimden biras daha fazla ekmek
1 dilim peynir
3 tane zeytin yedim
Öglende
yemek yemeden once 1 bardak yesil cay ictim
1 kase anaannemin nefis mercimekli eristeli corbasini ictim .
Aksam dershaneye gtcem bakalim kacta gelirsem artk .
Bu gun spor yapamadm ve cok su icemedm cunku cok hastayim su icemiyorum o yuzden insallah bir an once iyilesirim

Merhaba kızlar akşam 8.30 gibi yedim
1 dilim ekmek
1 kepçe çorba
1 kepçe de patates yemeği ve turşu yedimm :):KK52:

Selam kizlarr ben de size katilmak istiyorumm 17 yasindayim boyum 1.65 kilom 70 :KK43: hedefim yaza kadar 55 olmak umarim basarabilirim bu defa cok kararliyiim

Katilabilirsin cnm tabiki :) insallah hedefine ulasirsin ayni sekilde bizde buraya yaptiklarini yazabilirsin :)

Kızlar bu gün en yakın arkadaşımın doğum günüydü o yüzden bu gün kendimi rahat bıraktım :)
Sabah her zaman ki gibi kahvaltı ama kahvaltıdan sonra 1 bardak zero kola içtim :KK43:
Öglende işte arkadaşımlaydım 1 dilim pasta ve 1 bardak normal kola içtim :) Eve geldim kardeşim döner aldı yarımdan biraz daha az da döner yedim :) Pişman değilim çünkü hiç birşeyden kesmiyorum diyetteyim diye aslında ben diyette değilim sağlıklı ve düzgün besleniyorum akşam yemeğinde az yicem inşallah :KK70::KK76::KK76::nazar:

Kızlar bu gün akşam menüm dün ki akşam menüsünün aynısıydı
1 kepçe çorba
1 kepçe patates yemeği
yağsız salata
turşu ve ek olarak az şekerli kayısı hoşafi :)

merhabalar ben 18 yaşında bir lise son öğrencisiyim boy 163 kilo 63 hedef 55 beni de alın aranızaaa :KK70:

Merhaba kızlar :) Bu gün evde sıkıcı bir gün geçiriyorum :KK43:
Bu gün kahvaltıda
1 dilim börek
1 dilim tam buğday ekmeği
kibrit kutusu kadar peynir sanırım hiç dikkat etmedim
4 tane zeytin ve domates :)
Öğlen daha yemek yemedim ama kardeşimle birlikte çikolatalı çilek yedik :)
Sanırım öğlen 2 tane falan haşlanmış yumurta yicem çünkü canım çok istiyo :KK70:

Ay öğlen çok fazla yedimm :KK43:( napcak bisi yok arada sira oluyo bole iste :)) 2 dilim borek 3 dilim tam bugday krem peynir recel yumurta haslamasi :KK70: neydr artk aksam az yicez yada yemicez :))

X