Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Dün kontrole gittim doktorum sağ meme kanama yapmış dedi bol bol buz koymamı söyledi şimdilik müdahale edilecek bisi yokmuş ondan ağrım varmış günlerdir
Geçmiş olsun,doktorun durumu gözlemleyecektir muhtemelen. Genelde temizlenmeden rahatlatmıyor bu durumlarda. Ayrıca içeride kalan her sıvı kapsül riskini arttırır. Bence çok iyi gözlemle kendini ve kontrollere gidip muayene olmayı ihmal etme.. İkimvi bir ameliyattanda asla korkma. Asla ilki gibi olmuyor..

Bence pişman olmazsın. Bu forumu 1 yıla yakın süredir takip ediyorum hem de bil fiil. fakat yaptırıp ta pisman oldum diyene hiç rastlamadim ( bir kaç kişi dışında ) eğer gerçekten protez taktirmaya ihtiyacn varsa hiç düşünme bile derim ben. Hatta yaptırdıktan sonra keşke şimdiye kadar beklemeseymisim bile diyeceksin inan bana... ve Hiç korkma öyle altindan kalkilamayacak kadar da ağrılı sancılı geçmiyor. Hakkinda hayırlı si olsun güzel haberler ini bekliyoruz :)
çok teşekkürler iyi dileklerin için :KK66:..ben tahta göğüslü bi insanım.yok denmeyecek kadar meme dokum var. şu an yaşım 32..ama son 10 yıldır silikondan başka teknik gelişir mi diye bekledim..ama bana yetişmedi :)..stress sadece vücuduma girecek yabancı bi madde olması ve yaa doğal olmazsa endişesi ki zaten yapay bi madde :KK66: ama gençliğim gitmeden üçgen bikiniyle gururla güneşlenmek istiyorum :)..son 2 gün..bakalım ve görelimmm :KK66:

Geçmiş olsun,doktorun durumu gözlemleyecektir muhtemelen. Genelde temizlenmeden rahatlatmıyor bu durumlarda. Ayrıca içeride kalan her sıvı kapsül riskini arttırır. Bence çok iyi gözlemle kendini ve kontrollere gidip muayene olmayı ihmal etme.. İkimvi bir ameliyattanda asla korkma. Asla ilki gibi olmuyor..
Teşekkürler ewet takip edilicek umarım gerek kalmaz başka biseye

çok teşekkürler iyi dileklerin için :KK66:..ben tahta göğüslü bi insanım.yok denmeyecek kadar meme dokum var. şu an yaşım 32..ama son 10 yıldır silikondan başka teknik gelişir mi diye bekledim..ama bana yetişmedi :)..stress sadece vücuduma girecek yabancı bi madde olması ve yaa doğal olmazsa endişesi ki zaten yapay bi madde :KK66: ama gençliğim gitmeden üçgen bikiniyle gururla güneşlenmek istiyorum :)..son 2 gün..bakalım ve görelimmm :KK66:
Cnmm herşey cokk güzel olcak emin ol..bende 34yasindayim niee bu kadar beklemisim diyorum hep,sıfır göğsüm vardı senin gibi.simdi ozguvenim tavan....ilk yaptırdığımda cokk pişman oldum ilk 3gun ama 15/20gun geçtikten sonra herşey cokk normalleşioo.gercekten bu silikon ameliyatında iyileşme süreci cokk hızlı cokk şükür..gonlunce olsun herşey,şimdiden güle güle kullan

Cnmm herşey cokk güzel olcak emin ol..bende 34yasindayim niee bu kadar beklemisim diyorum hep,sıfır göğsüm vardı senin gibi.simdi ozguvenim tavan....ilk yaptırdığımda cokk pişman oldum ilk 3gun ama 15/20gun geçtikten sonra herşey cokk normalleşioo.gercekten bu silikon ameliyatında iyileşme süreci cokk hızlı cokk şükür..gonlunce olsun herşey,şimdiden güle güle kullan
Evet iyileşme süreci çok hızlı cidden de. Bana daha 40 günü yeni geçti ama ameliyat oldugumu çoktan unuttum bile . Ve sanki hep benimleydiler 29 yıldır :) hayatımda atmış olduğum en doğru adım ve vermiş olduğum en doğru karar. İyiki bu forum var. Buradaki arkadaşlar olmasa ölene kadar memesiz gezerdim herhalde

Kızlaarr biz artik bi daha balenli sutyen hic takmayacak miyiz? Yani bi zarari mi olurmuş? Bir bucuk ay oldu ameliyat olali. Iki gündür evde sutyen takmıyorum. Cok güzel bi duygu. Sütyen olmadığı halde memenin olmasi. Allah herkese nasip etsin. Sütyen almaya gittiğimde ne alacağımı pek bilemedim. Simdilik penye ici bos klasik sutyenlerle gidiyordum ise. Soguk havalarda göğüs uçlarımin belli olduğunu farkettim. Daha once kazık gibi sutyenlerde boyle bisey yasamadigim için beklemiyordum. Pentiye baktim. Onun da bustiyer sekilli penye olanlarında cok rahat edemedim. Pek de beğenmedim. Günlüğe ne alacagimi bilemedim yanio_O

ve ameliyat bittiiii..bu akşam hastanedeyim..işin kötü yanı ameliyattan sonra narkoz nedeniyle doktora bişi doramadm."sadece bi sorun çıktı mı dedim"herşey güzel geçmiş..ilk 2 saat zordu.'üstüne fil oturmuş gibi hissediyorsun diye yazanlar olmuştu..gerçektende öyleymiş :)..ama yaptırmak isteyenlerin gözü korkmasın.gayet katlanılabilir bi ağrı var sırtımda ve göğüs kafesimde.doktor yarın sabah gelecek o zamana kadar kaç cv taktı bilemiyeceğim ama ben max 300demiştim.hatta 300bile olmazsa sevinirim demiştim.büyük göğüs sevmiyorum ben.dantelli sütyen doldursun yeter bana :)..öyle bi hayalim var..hep o sütyenlere bakıp iç geçirirdim ..ilk günden bu kadar :KK66:

Ameliyat olanlar bi fikrinizi almak istiyorum: ben hep dren takılıyor diye okumuştum.bende dren yok?? Olsa anlardım di mi ?:KK66: memeler sarılı şuan. diren takılmayan var mı hiç ??

Cok g
ve ameliyat bittiiii..bu akşam hastanedeyim..işin kötü yanı ameliyattan sonra narkoz nedeniyle doktora bişi doramadm."sadece bi sorun çıktı mı dedim"herşey güzel geçmiş..ilk 2 saat zordu.'üstüne fil oturmuş gibi hissediyorsun diye yazanlar olmuştu..gerçektende öyleymiş :)..ama yaptırmak isteyenlerin gözü korkmasın.gayet katlanılabilir bi ağrı var sırtımda ve göğüs kafesimde.doktor yarın sabah gelecek o zamana kadar kaç cv taktı bilemiyeceğim ama ben max 300demiştim.hatta 300bile olmazsa sevinirim demiştim.büyük göğüs sevmiyorum ben.dantelli sütyen doldursun yeter bana :)..öyle bi hayalim var..hep o sütyenlere bakıp iç geçirirdim ..ilk günden bu kadar :KK66:

Çok gecmis olsun agrilariniz oluyor mu dayanilmayacak sekilde?

X