Mikrobalon ile zayıflama!!!!!

ben öyle bir durdum ki kilomda bırak 2 haftada 2-3 kilo vermeyi gram veremiyorum... doğum kilolarım bu arada çözüm arıyorsun bunlardan biri oldu benim için mikrobalon... diyetisyende her hafta ölçüm olacağı için yağdan kastan ne kadar verdiğim belli olacak yine de teşekkürler :)
Canım benim de inat etmişti yemediğimin yarısını yiyorum Yürüyorum bir gram vermiyordum Üzerine karboksiterapiye gidiyordum Herkes patır patır veriyor Benim durdu Sinirlerim harap olmuştu Seni çok iyi anlıyorum.Bende inat ettim bir gün sıvı diyeti yaptım Sadece çorba ayran meyve suları (taze sıkılmış) Ertesi gün greyfurt diyeti yaptım yemeklerden önce 1 adet greyfurt ya yiyorsun ya da suyunu içiyorsun Ekmek hiç yok.Sabah 2 yumurta peynir domates yeşillik öğlen salata ızgara tavuk arada yoğurt zerdeçal zencefil tarçın karıştırıp Akşam yine ya tavuk balık köfte bunlardan biri yanına bazen çorba kahveyi sütsüz şekersiz filitre kahve veya Türk kahvesi çay şekersiz arada yeşilçay 1 hafta yaptım Sıvı diyeti de Pazartesi Cuma yaptım Böylelikle kilomun inadını kırdım Bunun yanında da mikrobalon hem psikolojik destek oluyor Hemde mide de şiştiği için atıştırmadan uzaklaşıyorsun Uygulayabilirsen diyetisyenin de uygun görürse deneyebilirsin Kesinlikle işe yarıyor

Arkadaslar ben emziriyorum çok kilolu yum doğum kilolarimdan kurtulamiyorum psikolojik bozuldu kullanamaz bebeğime zararı olurmuki

Arkadaslar ben emziriyorum çok kilolu yum doğum kilolarimdan kurtulamiyorum psikolojik bozuldu kullanamaz bebeğime zararı olurmuki
Bence sen hiç riske atma, söz konusu bebiş çünkü!Ayrıca bol bol emzir fazla olmasa da kilondan gider ama bebeğe süt yapsın diye çok yemek yeme ! Süt yapıcı gıdalar belli zaten ekmek, börek, çörek ,kızartmalar ,yağlar süt yapmaz .Formda tarçınlı süt tarifi verdim Tarçının bir zararı olacağını sanmıyorum( 1 çay kaşığını bir günde geçme yine de )Bu arada ben emzirirken kakaolu süt içiyordum yarım yağlısından kilo verdiriyor bende işe yaradı Ayrıca sana hemennn bir tarif yazıyorum limon sarımsak zencefil Bebişe zararı olacağını sanmıyorum ama sen yine de çocuk doktoruna sorarsın Hiç moralini bozmuyorsun sen bir mucizeye şahit oldun.İnan bana senin yerinde olup 100 kg almaya razı olan o kadar çok insan var ki anlatmam .Bebeğinin keyfini çıkart Zararsız doğal karışımları iç zaten bebek peşinde koşuşturmaca ile vereceksin Azimli ol!!!! Sakın üzülme psikolojini de bozma ,bebeğin için beden sağlığın kadar ruh sağlığında önemli bunuda aklından çıkartma tatlım

540467C4-2041-4FB1-8AA6-D6884FD54762.jpeg
Canım sana bahsettiğim tarif diyetisyen yazmış Doktoruna sor Ne olur Ne olmaz Ben zarar geleceğini hiç sanmıyorum İnşallah işe yarar sevgiler

Eki Görüntüle 2122232 Canım sana bahsettiğim tarif diyetisyen yazmış Doktoruna sor Ne olur Ne olmaz Ben zarar geleceğini hiç sanmıyorum İnşallah işe yarar sevgiler
Çok teşekkür ederim moralim yerine geldi tarifler icinde tesekkur ederim hicbirsey bebeğimin sağlığından daha önemli degil bu mbalonun yorumlari o kadar olumluyduki heveslendim ama bi eczane urunu değil sahte bile olabilir

Çok teşekkür ederim moralim yerine geldi tarifler icinde tesekkur ederim hicbirsey bebeğimin sağlığından daha önemli degil bu mbalonun yorumlari o kadar olumluyduki heveslendim ama bi eczane urunu değil sahte bile olabilir
Ben firmasını aradım ,konuştum İzmir de yaşıyorum adresleri Ege Üniversitesi karşısı orada bu tarz tıbbi malzeme ve gıda takviyesi satanlar mevcut Tabi gidip gözümle görmedim ama telefondaki konuşmada çok açık ve nettiler.Emin olamadım Senin durumun özel bir durum Bebişini koklayarak bile doyarsın Ne kadar oldu Doğum yapalı ?

biz işyerinde iki arkadaş aldık kullandık, bir etkisini göremedik.ürünü satan sitede insülin direnci olanlarda etki etmeyebilir diyor benim insülin direnicim var fakat arkadaşımın yok oda kilo vermedi tokluk hissetmedi. internet sitesinde bunu açık açık söylüyor kilo veremeyebilrsiniz herkes de aynı etkiyi vermeybilir diyor.en azından bunu açık açık söyledikleri için güvendim aldım.

Merhaba kızlar bu ürünü kullanan devam eden var mı? İçimiz rahat alabilir miyiz kullanabilir miyiz acaba ? Bu tarz zayıflamaya yardımcı ilaçların sonuçlarını az çok biliyoruz :KK43: kullananlar burayı bi canlandırsa keşke.. zararları nedir ne değildir

Ben de aldım, üstelik kargosuyla birlikte 100 TL ye yakın bir ücret ödeyerek..Sonuç, hapı yuttuktan 15 dk sonra acıktım.. Psikolojik açlık falan da değil, bildiğiniz midem kazındı.

Şu an 5 aylık bebeğim
Canım kusura bakma geç cevap yazdım bebişim daha çok küçük hele O bir ayaklansın sana spor yaptıracak:) Sen yine de şimdiden doğal kürlerini yap Acele etme hızlı kilo verme kalıcı çözüm olmaz Sadece bunun üzerine alma ve sana kilonun yapışmasına izin verme 1 kilo bile versen kârdır Unutma!Moral herşeydir Bir kadın ilk önce kendini iyi hissetmeli herhalinle güzel olduğunu bil yeter Bol bol hareket et hepsi gidecek o kiloların bebeğin sana kazanç kalacak:)

biz işyerinde iki arkadaş aldık kullandık, bir etkisini göremedik.ürünü satan sitede insülin direnci olanlarda etki etmeyebilir diyor benim insülin direnicim var fakat arkadaşımın yok oda kilo vermedi tokluk hissetmedi. internet sitesinde bunu açık açık söylüyor kilo veremeyebilrsiniz herkes de aynı etkiyi vermeybilir diyor.en azından bunu açık açık söyledikleri için güvendim aldım.
Canım bende özellikle buradan paylaşımda bulunduğum için aradım sordum Bana da aynı şeyleri söyledi ve hiç satmaya çalışmadılar Bu da bana güven verdi.Bende işe yaradı ama ben şimdi bıraktım Çünkü yorumlarda bırakmaya korktuklarını alıştıklarını yazmışlar Alışmamak için ara verdim

Ben de aldım, üstelik kargosuyla birlikte 100 TL ye yakın bir ücret ödeyerek..Sonuç, hapı yuttuktan 15 dk sonra acıktım.. Psikolojik açlık falan da değil, bildiğiniz midem kazındı.
Ne kadar kullandınız ?Devam ettiniz mi merak ettim çok üzüldüm yaa Belki de bende psikolojik işe yaradı
Hay Allah üzüldüm şimdi

Merhaba kızlar bu ürünü kullanan devam eden var mı? İçimiz rahat alabilir miyiz kullanabilir miyiz acaba ? Bu tarz zayıflamaya yardımcı ilaçların sonuçlarını az çok biliyoruz :KK43: kullananlar burayı bi canlandırsa keşke.. zararları nedir ne değildir
Tatlım ben kullandım hiç zararını görmedim Zaten zayıflama ilacı değil yağ yaktırmıyor Aslında vitamin mineral takviyesi var Midede şişip tok tuttuğunu söylüyorlar Bende işe yaradı ama yaramayan yorumlar da var !!! Okumalısın Bana Psikolojik mi iyi geldi yoksa ürünün etkisi mi İnan ki bilemiyorum İlk günler iştahımı kesmedi yedim ama rahatsız etti bir şişkinlik hissettim Sonra yememeğe başladım Ben kilomu verdim İçmeyi de kestim bağışıklıktık filan yapmasın bünyem alışmasın diye şu anda içmiyorum Ama haftaya tekrar başlamayı düşünüyorum

X