Mikrobalon ile zayıflama!!!!!

merhaba internetten sipariş verdim 97 tl idi 2 gün kullandım bıraktım bende hiç bir tokluk tesiri etmedi açıkcası sadece çok fazla susaktı normaldede fazla su içen biriyim zaten
kızlar kullanmak isteyen olursa ben kullanmayı bıraktım ücretsiz gönderebilirim belki bünyeden bünyeye fark ediyordur

Bende kullandım ne yazık ki faydasını göremedim zaten firmada herhangi bir garanti vermiyor kişiden kisiye değişebilir sanırım..

mikrobalon ürününü birkaç gün önce aldım ben de. Denedim, biraz tokluk yaptı gibi ama psikolojik de olabilir.
Sonra acaba gerçekten videolarındaki gibi suyla beraber mikro baloncuklara mı dönüşüyor bu ürün diye bir bardak suyun içine boşaltıp kendimce test edeyim dedim.
İçinde balona dönüşen birşey olmadı.
Vitamin içeriyor olabilir de... Baloncuk meselesi hikaye gibi geliyor bana.
Üç kutu aldırmıştım, keşke bir kutu alsaymışım, yorumlara aldandım sanırım :/

• Beğen
Reactions: H M
Merhaba bu ürünü denemek istiyorum fakat nerden sipariş vericemi bulamadım nette arastırdım sizin yorumlarınızı gördüm nerden sipariş vericeme dair bilgi verebilirmisiniz

Merhaba bende aldım bugün bakalım neler olucak gunduzleri çok fazla yiyemiyorum 19 aylık ve 2 aylık bebeğim var tek başına bakıyorum. Akşam yemeğinden sonra uykusuzluktan mı nedir tatlı krizim oluyor hemde fena 🤨

Dün kullanmaya başladım akşam yemeklerinden önce alıyorum gerçekten bir şişlik var gibi devam edeceğim .
1 adet alıyorum iki bardak su içiyorum .
Sabahları yulaf ezmesi yeşilçay muz ve sütten oluşan bir karışım yapıyorum tok tutuyor . Karışımı içtikten yarım saat sonra iki adet haşlanmış yumurta.
Akşam evdeysem tavuk ve bulgur pilavı
Öğlen acıkırsam bir kepçe çorba şeklinde ilerliyorum.
Dün akşam kayinvalideme geldik olan yemeklerden bir kaşık ekmeksiz pilavsiz olacak şekilde geçiştirdim.

Siz kullanalı uzun zaman geçmiş ama ben dün gördüm ürünü sadece sitesinde bilgi ve yorum var hâlâ. Tam deneyiminiz nedir acaba? Birde nereden temin ettiniz? Ben internetten almaya çekiniyorum biraz malum zamanımız dolandırıcılığının kurbanı olmak istemiyorum. Eczanelerde bulununan bir ürün mü acaba?

Dün kullanmaya başladım akşam yemeklerinden önce alıyorum gerçekten bir şişlik var gibi devam edeceğim .
1 adet alıyorum iki bardak su içiyorum .
Sabahları yulaf ezmesi yeşilçay muz ve sütten oluşan bir karışım yapıyorum tok tutuyor . Karışımı içtikten yarım saat sonra iki adet haşlanmış yumurta.
Akşam evdeysem tavuk ve bulgur pilavı
Öğlen acıkırsam bir kepçe çorba şeklinde ilerliyorum.
Dün akşam kayinvalideme geldik olan yemeklerden bir kaşık ekmeksiz pilavsiz olacak şekilde geçiştirdim.
Merhaba, kullanımda son durumunuz nedir? Yan etkisi oldu mu ? Ben de aldım yarın kullanmaya başlayacağım

Merhaba, kullanımda son durumunuz nedir? Yan etkisi oldu mu ? Ben de aldım yarın kullanmaya başlayacağım
Devam edemedim rahatsızlıklarım kullandığım ağır ilaçlar oldu ama bana yan etkisi olması şimdi mesajınızı görünce tekrar alsam mı diye düşündüm 😂

X