Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

Selam herkese,girmeyeli uzun zaman oldu.ozledim hepinizi .banum,aebenim,nasilsiniz?bende durumlar gayet iyi.her gun spora gidiyorum.haftanin 3 gunu pilates,2 gunu zumba hafta ici dolu geciyor.hafta sonu dinleniyor kaslar.gerci hafta sonuda bol gezmeli bir cumartesiyle yurumus oluyorum.pazar off gunum.dinleneyim.kilom sporla ve eski dirayetli gunlerime donmemle tekrar 58 oldu çok şukur.
O kadar yogun geciyorki gunlerim.okl arasina sıkıştirinca sporu zerre kadar boş kalamiyorum.aksmda oğlumla dersti,o yatinca yemekti utuydu derken bi bakiyorum 12 olmus.ozluyorum burayi walla.sizde durumlar nedir kilo ve guncel hayatta?

zilimm nasılsınnsınn aşk olsun yaa neden geliyorsunn cnmmm
yine yogun bir zili var karşımızdaaaa

cnmm benimde kilom 78 di 10 kg veridm 68 oldum amaaa 2 aydır yerimde sayyorum

Selam herkese,girmeyeli uzun zaman oldu.ozledim hepinizi .banum,aebenim,nasilsiniz?bende durumlar gayet iyi.her gun spora gidiyorum.haftanin 3 gunu pilates,2 gunu zumba hafta ici dolu geciyor.hafta sonu dinleniyor kaslar.gerci hafta sonuda bol gezmeli bir cumartesiyle yurumus oluyorum.pazar off gunum.dinleneyim.kilom sporla ve eski dirayetli gunlerime donmemle tekrar 58 oldu çok şukur.
O kadar yogun geciyorki gunlerim.okl arasina sıkıştirinca sporu zerre kadar boş kalamiyorum.aksmda oğlumla dersti,o yatinca yemekti utuydu derken bi bakiyorum 12 olmus.ozluyorum burayi walla.sizde durumlar nedir kilo ve guncel hayatta?
Hoş geldin zilim .:KK68:

Hamdolsun iyiyiz 7. Takımdayız banuyla .73 olmuştum be de geçen ay tekrar başladım 69 lu kilolardayım .
3 gün spora ve havuza gidiyorum .
Birde okul için kurslar gezmeler derken çok yogunum bazan takıma bile gelemiyorum .

Özletme :KK66:

Hoş geldin zilim .:KK68:

Hamdolsun iyiyiz 7. Takımdayız banuyla .73 olmuştum be de geçen ay tekrar başladım 69 lu kilolardayım .
3 gün spora ve havuza gidiyorum .
Birde okul için kurslar gezmeler derken çok yogunum bazan takıma bile gelemiyorum .

Özletme :KK66:
iyi bari bende kilo artışı yok en azından almamışım ...:-)

Takımda bizim kızlardan montiye başlayan oldu . Bende hem onlara örnek menü olsun diye hemde bi türlü sabah başlayıp akşama unuttugum diyete dönme niyetiyle montiye başladım .
Ama şimdilik uzun soluklu değil,çünki şehir dışına çok gidiyorum tam monti olmuyor :KK43:.

Şurayada güncel kilomu bırakayım : 68.6

Bakalım eskisi gibi etkili olacakmı bende .

Menülerimi yazarım inş ...

iyi bari bende kilo artışı yok en azından almamışım ...:-)

Takımda bizim kızlardan montiye başlayan oldu . Bende hem onlara örnek menü olsun diye hemde bi türlü sabah başlayıp akşama unuttugum diyete dönme niyetiyle montiye başladım .
Ama şimdilik uzun soluklu değil,çünki şehir dışına çok gidiyorum tam monti olmuyor :KK43:.

Şurayada güncel kilomu bırakayım : 68.6

Bakalım eskisi gibi etkili olacakmı bende .

Menülerimi yazarım inş ...
Ay çok iyi olmuş burası güncellenmiş ben surekli okuduğum için burayı aramak zorunda kalmayacağım

Ay ben abarabarttım ki 3 dilim ekmek yedim peynir bi de kendim sabah kuru kayısı ve hurmalari pişirdim sonra rondodan geçirdim biraz da ceviz ekledim mükemmel oldu azıcık ezme ve 5 6 zeytin
Hadi öyle olsun :-).
Fatmamuruda etiketleyebilirsin :KK66:

Makbuşum kahvaltım

Sabah aç karna : yr. Şeftali

1 saat sonra kahvaltı:

1.5 dl tambugday ekmegi
Peynir çeşitleri
Domates
Maydonoz
Semizotu
2 kş yogurt . ( zorunlu değil canım çekti soguk soguk )

Ay ben abarabarttım ki 3 dilim ekmek yedim peynir bi de kendim sabah kuru kayısı ve hurmalari pişirdim sonra rondodan geçirdim biraz da ceviz ekledim mükemmel oldu azıcık ezme ve 5 6 zeytin
:-)
Her nekadar yedikçe doyana kadarda olsada gl yük diye birşey var makbuşum yediklerin çokkk fazla olursa buda kanşekerini yükseltiyor unutma ..

Doymayla fazla yemeyi karıştırmayalım olarmı :KK45::KK70::KK70:

Becerirsin 1 haftayı devir gerisi gelir zaten açlık kalmaz :KK66:.
Açlık yok zaten de ne bileyim mutfağa girdikçe wgzima bisiler atma ihtiyacı oluyor ana misal tabakta duran 1 üzüm tanesi gibi ama sürdürüyorum kendimi bı de ablacım sütlü kahve içsem 0 yağlı sütle sıkıntı olur mu acep

Açlık yok zaten de ne bileyim mutfağa girdikçe wgzima bisiler atma ihtiyacı oluyor ana misal tabakta duran 1 üzüm tanesi gibi ama sürdürüyorum kendimi bı de ablacım sütlü kahve içsem 0 yağlı sütle sıkıntı olur mu acep
Yemek üstüne olur yada kahvaltı sonrası ,ama ara öğünde olmasa iyi çünki ara öğün yapmış gibi olursun ..

Slm millet

Montignac 1. Gün menu bildirimi başlangıç kilosu 64.7
9.00
Sabah 3 dilim tb ekmeği 1 tk marmelat 5 zeytin 1 dilim peynir azıcık ezme 2 ceviz

13.30
Öğlen tavuk salata ayran

18.30
Akşam patlıcan yemeği yoğurt

Spor leslie 3 mile yarım saat pilates

Benim 1. Gün monti menümde şöyle tabi sürekli yapamıycagımı başta belirteyim kaç gün olursa artık :KK45::KK70:
Kim bilir birde devam ediyormuşum 5 kilo verene kadar :KK45:

Sabah aç karna
8:00
Yr. Şeftali

Kahvaltı
9:00
1,5 dl tb ekmek
Çeşitli peynirler
Domates
Semizotu
Maydonoz
Biber
2 kş yoğurt .

13:30
Ciğer kavurma az yaglı.
Çoban salata
2 kş yogurt.

4 saat sonra
2 erik

19:30
Küçük tb.
Kabak ve kabak çiçegi ve semizotlu sebze yemeği .
2 kş da yogurt .

Su 1,5 lt .2 ye tamalarım

X