Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

Sabah 2 yumurta 1 dilim beyaz peynir 2 zeytin 1 ceviz 5 badem domates semizotu

Öğlen 6 yk barbunya yemeği 2 bardak ayran salata

Bol bol çay içtim arada misafir vardı neler olabileceğini tahmin edersiniz hiç bişey elimi sürmedim

Akşam 5 kaşık patlıcan yemeği 2 bardak ayran 1 domates 1 bardak sütlü kahve süt sıfır yağlı efenim

Spor lwslie 3 mile

2. Gün monti ...

Sabah
1,5 dl tambuğ.
Karışık peynirler
Domates
Semizotu
Maydonoz
2 zeytin
5 fındık

Öğlen:
Et döner
Salata
Az Ayran
Acılı ezme

Akşam : açıkmadım öğün olsun diye yedim
1 şeftali
3 çiğ mantar
2 hurma .

Yarım saat sonra
2 kş yogurt .

Menü
Uyanınca 2 kuru kayısı 2 hurma 2 incir incirler bahçeden taze toplamış annem dayanamadım yedim fazla oldu

Sabah 2 dilim tb ekmeği 1 dilim kadar az yağlı beyaz peynir 2 zeytin 2 badem 1 ceviz

Öğlen tavuk ızgara ayran salata (küçük ilçedeyiz balık kalmamisti marketlerde tavuk yedim bende )1 bardak sütlü kahve

Akşam közlenmiş patlıcan biber soğan ve yeşillikten oluşan salata zeytinyağı yerine tahin koydum ve 2 ceviz ekledim yoğurt

Dün ben ne yedim dersek menüyü takıma yazmıştım ama sonrasında haberim olmayan bir akşam bahçe sefası çıktı ..
Bol mangalda et ve tavuk eklendi ..

Bugun erkenden şehir dışına çıktım kiloma bakamadım büyük ihtimal artıya geçtim gece o yemeden sonra ...

Bugunda şehir dışında olacagım monti gitti yani :KK43:.

Ssğlık olsun bakalım sonraki gün tekrar başlıycam inş ...

Bende bugün balık aldım tartım sabıtti ama inanıyorum balık arti sebze cuma onesi ise yarayacak ve cuma da öğlene spagetti yapacağım çok severim kendilerini salçalı :sus:

Hayırlı cumalar :KK68:

Son 2 gün bozmak zorunsa kalsamda
Pazartesi kilom 68,6
Bugünki kilom 67,7
Fark 900 gr
Aslında bu 2 gün monti sonucu :-).son iki gün sabittim monti yapmadıgım için . Artı bekliyordum ama şükür değilmişim .

Tekrar bayrama kadar monti hadi bismillah :KK60:

Aslı sonuç bu hafta belli olacak bu hafta artıları temizleme haftası idi

Montu amcaya başlama kilosu 64.7
Bugün 63.2 1500 gr mükemmel

Makbuş takımda okudum eger çok zorlanıyorsan ikindi hurmali sütlü kahve arana devam et ama sabahki meyveni kaldır tabi :KK66:
Bir ikigün böyle yap kilonu takip et eger kilo vermende sıkıntı olmazsa ikindi aranı yaparsın :KK66:.
Tabi öğlen yemegi sonrasında 4 saat geçmesini unutma :KK66:

X