Nasıl tanıyabilirim?

Bende soğuyorum böyle oldukça. Büyük ihtimalle bizim de sonumuz öyle olacak. Siz iyi ki bağlanmadan yırtmışsınız. Yoksa bir de aşk acısı çekecektiniz
bence siz şuphe ile yaklasin bu adama. hem boylece baglanmamis da olursunuz:) bi gun yani bi aksam denemek icin pat diye siz mi arasaniz. gunduz onun size mesaj attigini biliyorsunuz. gunduz tel i kapatirsiniz boylece mesajlari ulasmamis olur. aksam da telefonu acar ve mesajlari size ulasir (2-3 tane bile olsa) aramaktaki amaci da "yazmaya usendim, arayayim dedim" dersiniz

Cenaze yıkıyorum derse hiç şaşırmam ama çok mantıklı valla deneyeceğim, ama açmamak için zibilyon tane bahane bulacağına o kadar eminim ki amü denedim de olmadı derim hiç olmazsa

Cenaze yıkıyorum derse hiç şaşırmam ama çok mantıklı valla deneyeceğim, ama açmamak için zibilyon tane bahane bulacağına o kadar eminim ki amü denedim de olmadı derim hiç olmazsa
eger acmazsa bence hic devam ettirmeye gerek yok. bir de boyle adamlar icin en guzeli nedir biluyor musunuz? sık sık ortadan kaybolmak, merak ettirmek, mesajlarina uzunca bir sure cevap vermemek. yani taktik uygulamak. ama niyeti yoksa ciddi anlamda tanimak icin ne yapsaniz nafile.

Heh evet, 2 saat mesaj yazmayım saatlerce dakikasında cevap yazıyor. Resmen aynısı bir de erkekler aynı değil diyorlar. Çapkınlık yöntemleri bile aynı, özgün olanı yok

Daha yeni tanismissiniz sevgili de değilsiniz bence tanimaya çalışın 1 2 aydan önce belli.olmaz çünkü insanlar artik önce taniyayim sonra bakariz diye düşünüyor
Simdi birbirinizi iyi tanimadiginiz için hadi ben bunla evleneyim de denmez ki

Gündüzleri olan, akşamları ortadan kaybolan bir insan olduğu için kafam çok karışık açıkçası. Diğer türlü bu kadar takılmazdım sanırım

Gündüzleri olan, akşamları ortadan kaybolan bir insan olduğu için kafam çok karışık açıkçası. Diğer türlü bu kadar takılmazdım sanırım
Yani icinize sinmiyorsa devam etmezsiniz ama biraz tanıyın derim, önyargılı olmayin

Ya ortada sevgililik bile yok, adam sana aşik olacakmi bile belli değil. Onu geçtim sen adama aşik olacakmisin, huyunu suyunu sevecekmisin? Agzi kokarmi? Kötü öpüsürmü, sohbeti açiyormu, zekimi, annecimi,..

Bu sorularin hiçbirini bilmeden "aca evlenirmi" sorusuna nasil geçtiniz? Bu kadar hemen gelin güvey olma canim. Ne kadar saklarsanda fark eder ve hakli olarak kaçar.

Ve bu adam ile degil ilişki, evlilik olurmu soruyorsun? Adam kusura bakma ama sana karşi ilgili değil pek. Tanimak isteyen adam çaba sarf eder. Hani tabiki gün boyu olmaz ama en azindan aksamlari konusabilir.

Ama ilgili değil yani. Ya başka kadinlarlada konuşuyor ve seni yan cebinde tutuyor, ya normal arkadaş olarak görüyor.

Iki ihtimaldede bence senin isteğine göre iyi değil. Yani yerinde olsam fazla bağlanmazdim. "Ilişki olmadan önceki dönemdeyiz" diyorsun ama degil. Bu olaydan ilişki çikmaz.

Bunun garantisi yılki bilemezsin düğün günü biten hatta kaç yıllık evliliğini bitiren insan dolu buyuzden akışına birak

Kendisine kalsa da hemen sevgili olalım istiyor. Görüşmek için bile 2 gün zor sabretmişti. Onun için Nerede olduğumu bir anlayabilsem ah

İlk görüşte insan gönlüne uyup uymayacağını anlar ya. Ben onu ilk gördüğümde etkilendim açıkçası. Ben kapılıyorum, korktuğum kısım burası. Kapılıp da beni yan cebinde tuttuğunu göremezsem diye korkuyorum

Kendisine kalsa da hemen sevgili olalım istiyor. Görüşmek için bile 2 gün zor sabretmişti. Onun için Nerede olduğumu bir anlayabilsem ah
Tamam iste sevgili olun deneyin görün hemen sevgili olunca da kendimi kaptiririm diye korkuyorsunuz ama zaten kaptirmissiniz en azindan adi konmuş olur arada kalmışlık hissinden daha iyi bence
Ha ileride anlasamazsiniz ona o zaman karar verirsiniz simdiden sevgili olursak illa evlenmeliyiz moduna girmeyin
Sonucta evlilik yoluna girmek için de o kisiyi tanimak ve bu benim.esim olmali diyebilmeniz gerekiyor bunun yolu da iletisim halinde olmaktır

Tabi ki bunu yapamam konuştuğu bilmem kaçıncı kızsam bir de en azından adı yoktu diye gururlu duruşumu sergilerim en azından zaten bir şey değildik, sen ne anlamlar yüklemiştin ki diye gülerim ne bileyim üzüldüğümü anlamaz en azından

Sen kendini nerede görüyorsun? Kendi isteklerin, beklentilerin yokmu? Niye herşeyi onun isteklerine birakiyorsun?

Sen ilgi istiyorsun, sohbet ve bu sohbetlerden zevk almak istiyorsun. Niye onun biraktiği kirintilari ile yetinmek olsun ki?

Yerinde olsam iletişimi keserdim. Blöf olarak degil. Ilişkiden, hayattan istekleriniz farkli olduğu için. Adam "hayir yapma, değişecem" dese bile kabul etme. Senin değerin sadece seni kaybettiğinde belli olmamali. Seni çantada keklik muamelesini yapmayacakti.

Konu dışı ama hemen hemen her konuda bir şekilde buna benzer ( ne kadar çok sevgilim var, hepsi de yabancı, herkes de evlenmek istiyor v.s.) şeylerden bahsetmişsiniz. Yabancı gezginlerin kullandığı bir çok sitede, forumda Türklerden ve Türk kızlarından bahsederken hatta tavsiyeler verirken, onlar için sıradan bir konu olan gezdikleri yerlerde ve kültürlerde de seks yapmak konularında, bu coğrafyada bu tarz şeylerin daha zor olduğun bahsediyorlar ancak verilen tavsiyeler hep Türk kızlarının yabancı erkek merakıyla ilgili. Hayallerinin yabancı eş olduğunu ve bu samimiyetle yaklaşınca başarısızlık şansının ortadan kalktığını tavsiye ediyorlar birbirlerine. Bir arkadaşımın 2 aylık süreç sonunda müthiş ingiliz damat adayından ülkesine döndükten sonra haber alamayıp sonunda sadece sebebini sorması ve adamın itirafıyla öğrenip şaşkına dönmüştük. Siz de bir araştırın derim belki sizde durum farklıdır ama bu kadar herkesin evlenme merakı bana bunu hatırlattı tabi sizin dinamikleriniz faklı olabilir belki gerçekten öyle bir enerjiniz vardır ya da böyle tiplerin mıknatısı da olabilirsiniz. Hatta İzmirliler de bilir benzer muhabbeti Çiğli deki nato üssü sayesinde.

Yanlis bir düşünce bence.
Bu sekilde zaten kendiniz gelin güvey olmussunuz, sizi anlıyorum belki bundan 5 10 sene once ayni düşünürdum yasiniz da genc oldugu icin siz de yas aldıkça bu fikrin sacma oldugunu illa ki dusuneceksiniz ama şöyle de bakabilirsiniz olaya
Evleneceğiniz insan da illa ki sizden önce birileri ile gorusmus konusmus tanismis olacaktir siz de ayni sekilde. Hic sevgili degildik zaten diye avutmak sizin içinizi daha rahat hissettirecekse ne ala ama bu sekilde de dogmayan bebege don bicmek gibi oluyor önceden kimsenin niyeti nedir bilemeyiz tanimak, tanışmak lazim uzaktan davulun sesi hos gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…